Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiirt kismamak,...

Augusztusra kiirt kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hanyadik hetben vagytok?

Mikorra vagytok kiirva?

Baba neme?

Hogy erzitek magatokat?


Nagyon orulnek, ha lennenk paran, akik ''osszejarnank'' itt a szulesig, es drukkolnank egymasnak.


(Jo lenne, ha nevvel vagy nick-kel valaszolnatok, hogy konnyebb legyen azonositani egymast.)


2015. jún. 20. 17:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/170 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én augusztus 30-ra vagyok kiírva, kislány lakik odabent.

Orvosilag a trombózishajlamon (Leiden) és az e miatti napi Clexane szuriktól eltekintve rendben vagyunk, a baba is, én is. Méhszáj zárt.


Panasz azért van, mindig más, most a legkellemetlenebb a bordafájdalom. Alacsony vagyok (158), már most alig van helye a babának (és leginkább a belső szerveimnek). A hasam óriási és csak előre nő, 8 kiló jött fel eddig, de a haskörfogatom már 97 centi (a derekam 64 volt), többször néztek már mindenórásnak.

A kicsi már befordult, felfelé rugdal, a combcsontja alapján pedig nem lesz kicsi baba.


Még egy valami aggaszt: most tudtam meg, hogy a fogadott orvosom pont akkor lesz oda szabin, amikor a 36. és 39. hét között leszek, és nagyon kicsi esélyt látok, hogy bent marad végig a gyerek. Testvérem és én is 38. hétre születtünk normál súllyal (én 3450 g).

Persze biztos, hogy ajánlj maga helyett valaki más megbízhatót az orvos, de jó lett volna, ha ezt előre tudom és akkor máshoz járok végig (a Leiden miatt ragaszkodnék az orvoshoz. Ha az nem lenne, nem bánnám bármelyik ügyeletest sem, de halt már meg trombózis miatt rokonom és pont kórházban, felügyelet mellett.)

2015. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/170 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Gabi vagyok. 31 hetet zapossuk. Augusztus 17-24között vagyok kiirva. Zavaros mert nagyobb a merete inkabb 33het. De meg semmit nem tudni. Valószínű mindegy is mert csaszar lesz a doktor ur nem akar kockaztatni. Masodik babank. Már van egy 32honapos lanyunk es most is kislányt várunk. Eddig minden ok. Az elsővel toxiemia gyanús voltam vegig magas vernyomassal. Most teljesen jól vagyunk. Sulyom akárcsak az elsovel nem valtozi. Az elsonel fogytam most nem de hizni nem hiztam semmit.
2015. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/170 A kérdező kommentje:

Hu, mennyien lettunk! Udv az ujjonan erkezoknek! :)

Igyekszem majd csinalni egy listat, hogy elmeletben milyen sorrendben szulunk, aztan meglatjuk a babaink mennyire irjak at majd.


Andi

2015. jún. 21. 10:57
 14/170 A kérdező kommentje:

1. Andi aug.16.

2. Gabi aug. 17.-24.

3. Dori aug.28.

4. #9 aug.29.

5. #11 aug. 30.

6. Ancsa aug.31.

7. Reni szept. eleje


Kedves 9. es 11., dobnatok egy nevet? :)

Gabi, a 14. het utan mar gyakori, hogy nagyobbnak vagy kisebbnek merik a babat, mert a genetikajuktol fuggoen nemelyik kisebb baba lesz, nemelyik nagyobb. Nezd meg a 12.-14. hetig keszult uh-kat, mert azokon meg pontos a terhesseg kora. Amikorra ki lettel irva az elso trimeszterben, az lesz a mervado. :)

2015. jún. 21. 11:10
 15/170 Alexa19 ***** válasza:

Sziasztok. Alexa vagyok.

28+3 hetesek vagyunk és kislányt mondtak eddig mindig. A nevén sokat összezörrenünk a párommal de majd kialakul ez még :) Elméletileg Szeptember 11-re vagyunk kiírva de senki szerint nem marad bent olyan sokáig. Nagyon mozgékony kisbaba hála az Istennek. A gyomorégésen és a hátfájáson kívül semmi bajunk nincsen.

2015. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/170 anonim ***** válasza:

Ezert írtam hogy bizonytalan. Mert ciklus szerint 34 hetesnek kellene lennem. A gyogyszer abba hagyasa után megzavarodott a ciklusom. Az első trimeszteres uhk alapalapjan inkabb 30-31hetes. Igy csak tippelgetnek az orvosok is. De mindegy jön amikor jön. A lányom is 39hetre jött mikor nstre készültünk. De mivel 12ora alatt sem bujt ki lassult a szivhang így csaszar lett. Ezert is akarnak császárt most is. Majd latjuk

Eddig minden ok.

Gabi

2015. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/170 anonim ***** válasza:

11-es = Lilla ;)

Babaszoba egyébként még sehogy. Annyi hogy egy tisztasági festésen túl vagyunk, de azt se a baba miatt, hanem mert volt egy kis felújítás.

2015. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/170 anonim ***** válasza:

Sziasztok, szia Andi,

Erika vagyok, 28 hetes, ha minden jol megy, szeptember 3-an szuletik meg a kislanyunk (programozott csaszar).

Jol erzem magam, tegnap kezdtem tapetazni a babaszobat :)

Meg sok mindent kell csinalnunk es aranylag gyorsan, mert hetfön utazunk Magyarorszagra (5 het szabadsag).

Remelem, most minden rendben megy majd veletek (Andi), nem lehetett könnyu több babat is elveszteni. Szoritok nektek!!

Szerintem Te voltal aki egyszer megvedtel engem egy nem tul kedves valaszolotol, mikor a babam mereteinek alakulasarol erdeklödtem. Köszi.

Erika

2015. jún. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/170 A kérdező kommentje:

1. Andi aug.16.

2. Gabi aug. 17.-24.

3. Dori aug.28.

4. #9 aug.29.

5. Lilla aug. 30.

6. Ancsa aug.31.

7. Reni szept. eleje

8. Erika szeptember 3.


Ime, a boviett es javitott lista. :)

Szep szammal osszejottunk!


Igazad van Gabi, akarhany hetes is, csak szulessen meg epen, egeszsegesen a csoppseg!


Es egy szeptemberi kislannyal itt van Erika is. :)

Orulok neked! Erezd jol magad Mo.-n. Remelem nem lesz faraszto az utazas.


Csajok, johetnek az infok, ha volt valaki orvosnal, vagy van valami fejlemeny. :)


Andi

2015. jún. 22. 20:24
 20/170 anonim ***** válasza:
9-es vagyok és Anita :)
2015. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!