Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik? Nincs...

6-7 hetes kismamik? Nincs kedvetek megosztani? (Pár kérdés alul? )

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Vannak tünetek?

Hányadik babóca lesz? :)

Bejelentettétek már valakinek? Vagy vártok esetleg karácsonyig?

Dokinál voltatok?

Mióta próbálkoztatok?

Milyen érzések,gondolatok kavarognak bennetek?


Egy kérdés ihletett meg, hogy én is feltegyek egy kérdést:) (Na jól megfogalmaztam) :)

Abban a kérdésben végig kísérték egymást ezen a hosszú ám de nem is olyan egyszerű de gyönyörű úton a kismamák.:)

Arra gondoltam ha vagyunk itt páran akkor mi is elcseverészhetnénk egymással ha van kedvetek:)

Köszi ha benéztél és még inkább ha csatlakozol:)



2016. dec. 4. 13:45
 31/93 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Lombik ikres kismami vagyok :)

Ma voltam UH-on (7+5) babóink 9,5 és 9,8mm-esek. Szépen pulzálnak mind a ketten, a kicsi is behozta a lemaradását, és már nem szabálytalan a petezsákja sem :)

2016. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
Jajj sziasztok, itt vagyok en is. Orulok, hogy mindenki jol van, a helyzethez kepest :) :) en meg padlon vagyok teljesen, hanyingerem van egyfolytaban, alig birok enni, mar ki vagyok ettol az allando ehsegtol, hogy sose tudok egy jot enni, de majd csak elmulik ez is egyszer :) Egesz nap aludni tudnek, ma is szo szerint kuzdenem kellett a melohelyen, hogy ne bukjak ra az asztalra es ne aludjak el :) :) Judit
2016. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 A kérdező kommentje:

Na örülök, hogy nem vesztetek el :)

Mindenkinek kitartást. A rosszullétek hamarosan alábbhagynak.

Én holnap megyek dokihoz. Írok, hogy mi a helyzet!

2016. dec. 15. 14:46
 34/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Ma voltam dokinal:)

Minden rendben van babóca szívhanggal:)

Legközelebb jan 13.án kell mennem a dokihoz.

Addig védőnő, vérvétel és talán a kombinált teszt. De lehet csak utána..

2016. dec. 16. 17:59
 35/93 anonim ***** válasza:
Dalma orulok, hogy minden rendben :) ugy latszik megin hasonloak vagyunk en is 13-an megyek a 12 hetes vizsgalatra :) Judit
2016. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Petra vagyok.

Voltam én is dokinál, minden rendben velünk! Január 10-én megyünk újra dokihoz. :)

2016. dec. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En is ma voltam dokinal, itt is minden rendben, bar hanyinger meg faradtsag meg mindig a csucson :(
2016. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Örülök,hogy minden rendben veletek,sajnos én elhagyom a beszélgetést,mivel a dolgok rosszul alakultak. Az egyik babó felszívódott,a másikat vitte magával,megállt a kicsi szive. Holnap korház és befejezik. Elég rossz karácsonyi meglepetés,de a lánykám erőt ad,hogy ne szakadjon meg a szivem.

Nektek sok egészséget és minden jót kívánok. Illetve itt az ünnepek előtt kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet a pici babókkal.

Sziasztok!

Zsuzsi

2016. dec. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
Jajj Zsuzsi, borzasztóan sajnálom :( Sok erőt és kitartást Nektek! És amennyire a helyzet engedi, kellemes ünnepeket Nektek is! <3
2016. dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 A kérdező kommentje:

Zsuzsi nagyon sajnálom! :(

Én hiszem, hogy minden okkal törtenik! Nyílván valami nem stimmelt volna és én azt mondom inkább most így derüljön ki mint kesöbb mikor már a kötödés is erősebb!!

2016. dec. 21. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!