Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik? Nincs...

6-7 hetes kismamik? Nincs kedvetek megosztani? (Pár kérdés alul? )

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Vannak tünetek?

Hányadik babóca lesz? :)

Bejelentettétek már valakinek? Vagy vártok esetleg karácsonyig?

Dokinál voltatok?

Mióta próbálkoztatok?

Milyen érzések,gondolatok kavarognak bennetek?


Egy kérdés ihletett meg, hogy én is feltegyek egy kérdést:) (Na jól megfogalmaztam) :)

Abban a kérdésben végig kísérték egymást ezen a hosszú ám de nem is olyan egyszerű de gyönyörű úton a kismamák.:)

Arra gondoltam ha vagyunk itt páran akkor mi is elcseverészhetnénk egymással ha van kedvetek:)

Köszi ha benéztél és még inkább ha csatlakozol:)



2016. dec. 4. 13:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Jó volt olvasni titeket! Kivel mi lett? Mindenki egészségben megszületett? Kinél milyen nemű lett?

2018. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
100%

Kedves érdeklődő, 1-es válaszoló vagyok :)


Már fél éves a pici fiam :D 40+6-ra 12 óra vajúdás után császárral született. Egészséges szépfiú. Éjszakáink 3 hónapos koráig jók voltak, azóta katasztrófa XD Ügyes fiúcska, mászik a maga módján (kúszás kimaradt), sokat magyaráz az ő baba nyelvén, főleg, ha valami nem tetszik neki :D Igazi kis hiperaktív babóca :)


Remélem a többi volt kismama is jól van és élvezi a maga módján az anyaságot :D

2018. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, Petra vagyok.

38.héten szivárgó magzatvízzel bementünk délután, másnap reggel indítottan, 5,5 óra vajúdás után megérkezett a kislányunk.

Már 7 hónapos elmúlt, egész jó baba, így megtartjuk. 😂😂

A tesó nagyon boldog, imádják egymást, szóval szuper minden. Remélem mindenkivel minden rendben. :)

2018. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!