Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik? Nincs...

6-7 hetes kismamik? Nincs kedvetek megosztani? (Pár kérdés alul? )

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Vannak tünetek?

Hányadik babóca lesz? :)

Bejelentettétek már valakinek? Vagy vártok esetleg karácsonyig?

Dokinál voltatok?

Mióta próbálkoztatok?

Milyen érzések,gondolatok kavarognak bennetek?


Egy kérdés ihletett meg, hogy én is feltegyek egy kérdést:) (Na jól megfogalmaztam) :)

Abban a kérdésben végig kísérték egymást ezen a hosszú ám de nem is olyan egyszerű de gyönyörű úton a kismamák.:)

Arra gondoltam ha vagyunk itt páran akkor mi is elcseverészhetnénk egymással ha van kedvetek:)

Köszi ha benéztél és még inkább ha csatlakozol:)



2016. dec. 4. 13:45
 61/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én múlthéten voltam kukucskálni sztk-ba 10 hetes kereken 30,8mm.

8+1 heteshez képet 10+2 lettem volna, de két nappal megint lemaradt xD ami nem sok csak remélem, hogy nem marad le tovább, mert jövőhéten megyünk nagy uh-ra 12+0 lettem volna így marad a 11+5... remélem megfelelő lesz a mérete a picurnak a vizsgálathoz.


Izgulok :)


Ildi

2017. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én majd csak pénteken megyek, de annyira lassan telik az idő, úgy érzem sose lesz péntek...Kíváncsi is vagyok már,meg szeretném tudni, hogy minden rendben, meg szeretném már ha publikus lenne :D :D :D Szóval remélem gyorsan telik majd a hét, rosszullétek kezdenek csökkenni, remélem hamarosan teljesen megszűnnek és újra észnél leszek :D :D :D Judit
2017. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok:) örülök, h mindenkinél minden okes.:) Ildi.. A lányom kisebb volt a kezdetektől 1 héttel mint a terhességi korom. Tehát mikor én mentem a kombinált tesztre 12 hetesen akkor ő tulképp csak 11 hetes volt. Így nem tudták lemérni. 1 hét múlvára kaptam újra időpontot. Amúgy ennek csak annyi volt az oka, h késöbb fogant:)

Nálad sincs semi gond:)


Judit én is pénteken megyek a dokihoz. Szombaton meg a kombináltra:) Ma megvolt az első vérvételem.. De majdnem mégsem. Én ugye egombol megyek pestre és persze bedöglött a gép:) de az utolsó utolsó percben helyre jött. Pont menni akartunk már:) mázlim volt..

Többi kismama? Veletek? Szép estét...

2017. jan. 9. 20:31
 64/93 A kérdező kommentje:
Petra! Mindenképp ird meg nekünk, h minden okés e:)
2017. jan. 9. 20:35
 65/93 anonim ***** válasza:
Mi szerdán megyünk genetikai uh-ra. Nem izgulok, pedig eddig nagyon parás voltam, de most valahogy mérhetetlen nyugalmat érzek, mióta 12 hetesek lettünk :) már az otthoni szívhangfigyelővel is megtalálom őt, így bármikor ellenőrizhetem, hogy jól van-e :)
2017. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Hivatalosan 13+1 hetes vagyok, méretei szerint 12+4. Azt mondta a doki ez teljesen belefér, kitolta a kiírt dátumot, 17-ről 21-re. De egyébként minden rendben, tarkóredő 1,1 mm :)

Kicsit azért aggódom, mert költözés és házfelújításban voltunk amikor "készült", így peteéréskor meg utána 2 nappal voltunk csak együtt, így nincs esély, hogy később fogant.

Veletek miújság?

Petra

2017. jan. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Kedden kellett volna megjonnie, aznap délutáni pisibol clear Blue teszt kimutatta "terhes" :) hatalmas az öröm. Február 13megyek a dokihoz. A cickóim is elkezdtük nőni :) Mindenkinek csodás babavárást
2017. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Petra nyugi:) minden rendben. A lánykám anno 1héttel volt kisebb:)


Megjártam a dokit ma lányok:) nekem meg pont, h nagyobb a babóca a terhességi koromnál:) ő majd 13 hetes én ugyi 12 hetes vagyok.

Minden rendben, de holnap lesz a tuti mert megyünk kombináltra..:) szorítsatok..


Többiek? Hol vagytok ? Hogy vagytok??

2017. jan. 13. 14:25
 69/93 anonim ***** válasza:

Szuper, hogy nőnek a babáitok :D


Én még nagyon félek a keddtől... akkor megyünk kiterjesztett kombináltra. Mensi szerint lennék akkor 12+3 legutóbbi méretei szerint csak 11+5 leszek, bár sztem nagyobbat nőtt, mert mostanában sűrűn fáj a méhem.


Ma lenne a mensi napja, tegnap nagyon fájt a petefészkem mint mensikor... azt hittem mostanra már nem lesz ilyen :D

Mióta bejött a hideg a fejfájással küzdök, nem múlik és a bölcsesség fogam is gondolta megint próbálkozik... Nehogy már jól érezzem magam xD Én a szívhang hallgatót csak jövőhéten kapom meg, ha szerencsém van hétfőn és talán kedden vidáman megyek vizsgálatra, ha később kapom meg... akkor így jártam :)

Bízom a picuriban, de attól még félek.


Szép napot!


Ildi

2017. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Orulok, hogy mindenkinel mnden rendben :) nalunk nem teljesen, vagy csak meg nem biztos. Nem latta a doki teljesen egyertelmuen, hogy megvan e mindharom er a koldokzsinorban, csak kettot. Azt mondta, olyan mintha a hasanal latszana mind a harom, de nem meri ramondani biztosan, jovoheten kell visszamennem, szal en most meg jelenleg tiszta ideg vagyok :/ Judit
2017. jan. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!