Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik? Nincs...

6-7 hetes kismamik? Nincs kedvetek megosztani? (Pár kérdés alul? )

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Vannak tünetek?

Hányadik babóca lesz? :)

Bejelentettétek már valakinek? Vagy vártok esetleg karácsonyig?

Dokinál voltatok?

Mióta próbálkoztatok?

Milyen érzések,gondolatok kavarognak bennetek?


Egy kérdés ihletett meg, hogy én is feltegyek egy kérdést:) (Na jól megfogalmaztam) :)

Abban a kérdésben végig kísérték egymást ezen a hosszú ám de nem is olyan egyszerű de gyönyörű úton a kismamák.:)

Arra gondoltam ha vagyunk itt páran akkor mi is elcseverészhetnénk egymással ha van kedvetek:)

Köszi ha benéztél és még inkább ha csatlakozol:)



2016. dec. 4. 13:45
 11/93 A kérdező kommentje:
10-es gratulálok és szorítunk mindenképp!!
2016. dec. 5. 12:15
 12/93 anonim ***** válasza:
A szinten ket eves leanyzo anyukaja (Judit). Hat rosszullet boven, hanyingrr egyfolytaban alig birok enni, es en is egyfolytaban aludnek :) nalunk annyibol masabb a helyzet, hogy nemreg kezdte a lanyom a bolcsit, en meg alltam visza munkaba. Igy duplan faradt vagyok :( En is emlegettem mar beki, o is mutatja, hogy ott a baba, puszilja, de eloszeretettel ugral rajta, szal tenyleg nagy a hasonlosag :) Lanyok, ki hova valosi egyebkent?
2016. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én most tartok a 8.héten (orvos szerint) nem kizárt,hogy ikrekkel. Ez majd csak 2 hét mulva derül ki,mivel szépen fejlődtek,viszont csak az egyiknél volt szívhang. Van már egy majdnem másfél éves tündéri lánykám. Tünetek változóak,leginkább fáradtság,hányinger,savasság és a legrosszabb az orrdugulás. Szerencsém vsn a lányommal mert nemsok gond van vele,bár néha próbál hisztizni,de jol bevált modszerünk van arra is.
2016. dec. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én egy picit idősebb vagyok, de szívesen csatlakoznék.

8+1hetes vagyok, a második babánkkal, aki az első hónapban összejött.

Van egy kisfiúnk, aki igazából már nagyfiú, januárban 5 éves lesz. :)

Volt már egy spontán vetélésem, most is véreztem, így kaptam utrogestant, szigorúan feküdnöm kell, mert haematoma okozta a vérzést. 16-án megyek újra dokihoz, 6 hetesen már látott szívcső pulzálást, remélem minden rendben lesz!

A nagyszülők tudják, egyenlőre más nem. Majd 16-a után, ha mindent rendben talál a doki. :)

Tünteteim : egész nap aludnék, minimális hányinger, gyomorégés. :)

2016. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 A kérdező kommentje:

13-14-esnek:) Örülök, hogy csatlakoztatok:) 13-asnak ohh hát.. Kitartás ha tényleg ikrek lesznek. Én félnék de nagyon ha ikreket várnék.. :)


14-esnek.. Pihenj amennyit csak tudsz.De gond biztosan nem lesz! Tudom mindenkinek ezt írom de higgyétek el, mindenkinek simán menni fog minden.


Mivel sokszor totál elfelejtem, hogy ki hányas volt (Bocsi emiatt):) Ezért mit szólnátok,ha mindenki leírná a nevét? Csak így egyszerűbb lenne nyomon követni egymást:) Juditot már meg is jegyeztem:) Köszönöm a válaszod:)

Amúgy én Dalma vagyok:)

Ohh igen... És Nagyon Boldog Mikulást mindenkinek:)

2016. dec. 6. 13:51
 16/93 A kérdező kommentje:
14-esnek.. Kisfiad tudja, hogy kistesó fog születni? Mit szól hozzá?? :)
2016. dec. 6. 13:53
 17/93 A kérdező kommentje:
13-asnak.. Majd ha egyszer lesz időd leírhatnád a jól bevált módszert mert nálunk van mostanában bőven hiszti és már nem tudom, hogyan is kéne kezelnem:) A legújabb amit eddig sosem csinált a lányom az az, hogy sikít-ordít öltöztetésnél..
2016. dec. 6. 13:54
 18/93 A kérdező kommentje:

Na sorrban jutnak eszembe a kérdések.. Bocs, hogy ilyen szakaszosan írok :)

Judit.. Meddig tervezel dolgozni?

2016. dec. 6. 13:55
 19/93 anonim ***** válasza:

14-es vagyok, Petra.

Nem tudja még, a doki azt mondta, amíg ott a haematoma, ne mondjuk neki, de biztosan nagyon boldog lesz, 2 éve vágyik tesóra, de eddig volt más, ami miatt nem fért bele a tesó. :)

2016. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!1-es válaszoló vagyok :)


Ma voltam először dokinál, 6 hetes vagyok, 4mm-es kis boldogsággal :D Pulzált már nagyon szépen a szívcső, szóval ennél boldogabb már csak akkor leszek, ha a kezemben foghatom :)


21-én megyek kontrollra, mert két ünnep között nem rendel a doki és januárig megbolondulnék :D


Terhes vitaminnak a Spirulina alga tablettát javasolta, IR miatt is hasznos ahogy olvastam, és magasabb dózisban vannak benne a vitaminok mint más terhesvitaminban. Hát meglátjuk :)

2016. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!