Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik? Nincs...

6-7 hetes kismamik? Nincs kedvetek megosztani? (Pár kérdés alul? )

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Vannak tünetek?

Hányadik babóca lesz? :)

Bejelentettétek már valakinek? Vagy vártok esetleg karácsonyig?

Dokinál voltatok?

Mióta próbálkoztatok?

Milyen érzések,gondolatok kavarognak bennetek?


Egy kérdés ihletett meg, hogy én is feltegyek egy kérdést:) (Na jól megfogalmaztam) :)

Abban a kérdésben végig kísérték egymást ezen a hosszú ám de nem is olyan egyszerű de gyönyörű úton a kismamák.:)

Arra gondoltam ha vagyunk itt páran akkor mi is elcseverészhetnénk egymással ha van kedvetek:)

Köszi ha benéztél és még inkább ha csatlakozol:)



2016. dec. 4. 13:45
 51/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi fél éve próbálkozunk,de eddig sajna nem jött össze. 2baba lenne.

Nekem felfázásos tüneteim vannak. feszít a méhem nagyon. remélem a doki jó hírekkel fog szolgálni :)

2016. dec. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok! remélem mindenkinek jól telnek az ünnepek :)


Én most már kezdek túl jól lenni, szinte semmi bajom, émelygés már csak akkor van, ha nagyon éhes vagyok... melleimet egyre ritkábban érzem, hasamat is csak pár naponta. Remélem nem lesz semmi gond. 12. heti uh-ra január 17-én megyek, de erősen gondolkodom, hogy előtte elmegyek sztk-ba, hogy lássam a picurt, hogy minden rendben vele. Ti hogy vagytok? Én aggódom, hogy nem nagyon vannak tüneteim :( gyakorlatilag 8. héttől elkezdtek csökkenni...



Kedves utolsó kívánom, hogy minél hamarabb legyen kis csodátok :)


9hkm, Ildi

2016. dec. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
Köszönöm kedves Ildi :) Közbe már rámjött egy egész délután tartó ányinger is :( hát nem tudom. holnap veszek egy tesztet,amit holnapután reggel megcsinálok és nagyon nagyon reménykedem abban a 2. csíkban :) Mindenkinek jó pihenást kívánok így a két ünnep között és nagyon nagyon Bolog Új Esztendőt :)
2016. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Miújság csajok?

Nagyon eltűnt mindenki.

BUÉK!

Petra

2017. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Itt viszonylag minden oké, pár napra alább hagyott a hányingerem, el is kezdtem örülni, de most újra visszatért, szóval még szenvedek kicsit :/ Január 13-án megyek majd a 12 hetes ultrahangra, illetve ma tudtam meg, hogy itt Szegeden, már nem 12. héten van a vérvétel, hanem majd csak a 16. héten, Eléggé várom már, hogy mehessek a következő ultrahangra, hogy lássuk minden rendben van :) Judit
2017. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok!! Boldog új évet mindenkinek!:)

Velünk minden rendben. Én legközelebb jan 13.megyek dokihoz és 14.én pedig kombináltra:) vérvételt a héten tervezem elintézni..

Veletek mi újság?

2017. jan. 2. 13:39
 57/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok! BÚÉK mindenkinek!


Mi is jól vagyunk nekem is volt pár nap mikor szinte semmi tünetem nem volt, csak néha éreztem a ciciket... aztán visszatért az émelygés... hányni még mindig nem sikerült XD (nem is baj)

Mi január 17-én megyünk kiterjesztett kombinált tesztre, akkor leszek 12 hetes, de erősen gondolkodom, hogy jövőhéten elmegyek az sztkba uh-ra, mert utoljára 8 hetesen láttam és az előzményeket tekintve aggódom... de még meggondolom. Eddig ugye hetente láttam, most meg ez a 4 hét nagyon sok. Tudom ez lenne a normális, de na... gondolom megértitek ;)

Ildi

2017. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:

Búék! :)

Mi rögtön karácson yután elmentünk egy 3d ultrahang rendelőbe, mert szerettem volna látni, hogy minden rendben a picivel. Sima 2d-s ultrahangon néztük, mert a 3d még nagyon korai, de azért egyszer-kétszer átkapcsolt 3d-re is. Érdekes volt, én 3d-n jobban láttam őt, nem mondom, hogy nem érte meg 3d-n megnézni. Szerencsére pont virgonc kedvében volt, rengeteget produkálta magát :) 8800 forintot fizettübk, így azt mondom, hogy jobban megérte, mintha magándokihoz mentem volna, ott ráadásul nem is nézhettük volna 25-30 percen keresztül a produkcióit :)

Tünetek szempontjából én is jól vagyok, a cicim már nem igazán fáj, a méhemet is csak néha érzem. Most azon aggódom, hogy megfáztam és egész héten táppénzen vagyok emiatt. Aggódom, hogy a picinek nehogy baja legyen és a munka miatt is idegesít, mert rengeteget hiányzok mostanában, mert minden vizsgálatra munkaidőben kell mennem. Biztos kezd már elege lenni a főnöknek... :S

Holnap megyek a nőgyógyászhoz, akkor tudom meg a vérvétel eredményét. Remélem, minden rendben van!

2017. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
58-as vagyok: az még kimaradt, hogy HAJRÁ MAMIK, mindjárt mindannyian túl leszünk a 12. héten és akkor már lehet egy nagy levegőt venni! ;)
2017. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Kivel miújság? Holnap megyünk dokihoz, genetikai uh-ra, illetve kombinált tesztre. Izgulok. :)

Petra

2017. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!