Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik? Nincs...

6-7 hetes kismamik? Nincs kedvetek megosztani? (Pár kérdés alul? )

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Vannak tünetek?

Hányadik babóca lesz? :)

Bejelentettétek már valakinek? Vagy vártok esetleg karácsonyig?

Dokinál voltatok?

Mióta próbálkoztatok?

Milyen érzések,gondolatok kavarognak bennetek?


Egy kérdés ihletett meg, hogy én is feltegyek egy kérdést:) (Na jól megfogalmaztam) :)

Abban a kérdésben végig kísérték egymást ezen a hosszú ám de nem is olyan egyszerű de gyönyörű úton a kismamák.:)

Arra gondoltam ha vagyunk itt páran akkor mi is elcseverészhetnénk egymással ha van kedvetek:)

Köszi ha benéztél és még inkább ha csatlakozol:)



2016. dec. 4. 13:45
 81/93 anonim ***** válasza:
Lombikos kismami voltam :)
2017. jan. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi is megkaptuk a kombinált teszt eredményét és minden szuper :)

Én 11. hét óta hallom a szívhangfigyelővel. Én sem vagyok túlzottan sovány, picit pocakon husis vagyok, de szerencsére sikerül megtalálnom egész könnyen :)

Ti érzitek már a mozgását? Én 100% biztos vagyok benne, hogy érzem! Olyan leírhatatlan érzés, nem is tudnám mihez hasonlítani 🤔 Talán, mintha egy légbuborék lenne a köldökvonalamon egészen lent és időnként arrébb menne bennem 😊

2017. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
Na Dalma kivancsi leszek a masodik gyerkoc nemeben is folytatodik e a hasonlosag :) bar szivem szerint rn is inkabb egy kislanyra vagyom, de a kezdeti remulet utan, mar azt mondom, tenyleg csak egeszseges legyen. Neked a lanykad (vagy akinek hasonlo koru gyerkoc van (2)), szted mennyire dolgozza fel, meet en mondogatom a lanykamnak, de annyira nem izgatja a tema :) Ti hogy alltok ezzel? Judit
2017. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 A kérdező kommentje:

Szia Judit:)

Igen nekem van 2évesem:)

Hát már kezdi kapizsgálni sztem:)

Simogatja a pocakom, odaadja a cumiját neki( nálunk ez nagy dolog, még nekünk sem adja oda:)) megitatja a hasam:) odaadja illetve rárakja a babáját, tentijét( textil pelus):) mondja, h babáé:)

Kérdezzük hol a tesó?! Akkor mondja h pocakban.

De emelett még rugdosódik pelenkazasnal hiába mondom h nem szabad mert ez fáj a tesónak, nem érdekli. Egyszóval egyszer így egyszer úgy:)

2017. jan. 23. 14:38
 85/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!

Hogy vagytok? Pocak kerekedik? Magzatmozgás? Vizsgálatok? Tünetek? :)


Én jól ráfáztam. Benyeltem egy hányos- hasmenéses vírust. Szerencsére "csak"1 éjszakát hánytam-kaki...tam végig:) de másnap... Brutal volt. Gyenge voltam, nem bírtam enni sem, megmozdulni sem volt erőm. Fajt mindenem... De szerencsére már semmi bajom..

Utána.. Egy fertőzés, valami gombás fertőzést kaptam el. Most kúpozhatok... Faxa..

Dokihoz majdnem 2 hét múlva megyek. De szerencsére hallom a kicsit úgyhogy gondolom ő elvan:) meg nem tudom, h nem e korai de mintha érezném őt.. :) sőt. Egész biztos h 1szer 1szer őt érzem:) de elég gyengécskén es ritkán:)

Meséljetek..

2017. jan. 28. 14:42
 86/93 anonim ***** válasza:

Na jó olvasni, hogy mindenkivel minden rendben :)


Én ma végre megtaláltam a szívhangját méghozzá elsőre ahova raktam a készüléket :D ültem kicsit lecsúszva a széken és tényleg a szeméremcsontnál és befelé fordítottam mintha a csont mögé akarnék nézni :)+ nivea kézkrém :D De hamar odébb ment mikor kicsit beljebb nyomtam, utána inkább nem is szadiztam :)


13 hetesen láttam hétfőn 69mm volt már :) Szundikált így nem láttunk a lábai közé.


16 hetesen megyek 4d-re, hátha benézhetünk a lábai közé. jó lenne :D


Dokimhoz meg 17 hetesen legközelebb.


Érezni én még nem érzem ellenben a hasam elég nagy XD lehet a túlsúly miatt, de nem híztam még egy kg-ot se, és ahhoz képest mennyire lent van a babánk... nekem fent szép nagy a hasam :D (biztos a belek).

Azért várom már, hogy érezzem a kis manót :)


Én egy hete voltam jól megfázva... lassan teljesen helyre jövök...


Mindenkinek jó egészséget, most már jön a jó idő :)


Szép hétvégét,

Ildi

2017. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ma voltam ultrahangon (most sztk-s terhesgondozáson, nem a sajátnál), kicsit takarta a köldökzsinór, de azt mondta a doki, ő nem lát semmi kiállót, szóval úgy néz ki másodjára is leányzó érkezik hozzánk :) Remélem a dokim is megerősíti a jövőhéten :) Amúgy én is mintha kezdeném már érezni a mocorgást, persze csak ha nyugton fekszem és nagyon koncentrálok :D :D :D Judit
2017. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
100%

Ildi, mi is megyünk 4D-re 16 hetesen, azaz most hétvégén :) Sokan azt mondják, hogy korai és nem érdemes, mert nem lesz még szép kerek baba, de az UH rendelő honlapján meg pont azt írják, hogy 16 hetesen fér még bele tetőtől talpig a képbe a babó, utána már csak részletekben. Volt itt is nem rég egy kérdés, hogy 15-16 hetesen menne a kérdező 3D-re, de őt is eléggé próbálták eltántorítani attól, hogy elmenjen (lehet, hogy pont a Te kérdésed volt?). Engem nem győztek meg, én akkor is sírva fakadtam a látványtól, amikor még szinte semmi nem látszódott az UH-n, szóval akármennyire nem lesz kerekded, ducimuci babakinézete, én akkor is imádni fogom a látványát a kis Csodámnak :D


Mi ma megyünk a nődokihoz kontrollra, a védőnőhöz is benézünk és az SZTK-ba is el kell szaladnom a néhány hiányzó labor eredményért.


Most egyedül vagyunk a babóval, mert apa munka miatt távol van a héten. Soha nem beszélek magamban, de most rengeteget beszélgetek a kutyával, hogy a babó hallja a hangomat :D Mindent részletesen megbeszélek kutyával :D


Tudtátok, hogy a Facebookon van olyan csoport, amiben 2017 nyári babás kismamák vannak? 2017-es Nyári babák (június,július,augusztus) - így találjátok meg a csoportot. Én pár napja csatlakoztam. Nagyon jónak tartom, hogy van ilyen és sok pocakos fotót is megosztanak, aminek külön örülök, hiszen van mihez hasonlítanom a méreteimet :) Néhányan innen azért is csatlakozhatnátok, hogy a helyesírási statisztika javuljon a csoportban, mert vannak gondok... :D

2017. jan. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
100%

Az nem az én kérdésem volt, de én is olvastam :) Nekem a lényeg a neme lenne a babának azt meg megtudják mondani, ha úgy fordul a picur. Majd eszek csokit, hogy ne aludjon xD


Azért majd számolj be róla nektek mi volt :)


Faces csopihoz már nem csatlakozom, mert Hoxa fórumon vagyunk páran és kb az elejétől beszélgetünk. Pár napja csináltunk mi is faces csopit, hogy képeket osztogassunk meg. 2017. Júliusi Csodák néven

2017. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocsi, hogy így eltűntem. :D

Velünk is minden rendben, ma már 100%ra éreztem, hogy mozog, de tegnap jól megijedtem. Volt egy kis barnázás, ma voltam dokinál, persze sztk-ba, mert a dokim szabin, igazi mázlista vagyok, de minden rendben.. 😖 :)

Remélem minden jól van. Petra

2017. febr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!