Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik? Nincs...

6-7 hetes kismamik? Nincs kedvetek megosztani? (Pár kérdés alul? )

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Vannak tünetek?

Hányadik babóca lesz? :)

Bejelentettétek már valakinek? Vagy vártok esetleg karácsonyig?

Dokinál voltatok?

Mióta próbálkoztatok?

Milyen érzések,gondolatok kavarognak bennetek?


Egy kérdés ihletett meg, hogy én is feltegyek egy kérdést:) (Na jól megfogalmaztam) :)

Abban a kérdésben végig kísérték egymást ezen a hosszú ám de nem is olyan egyszerű de gyönyörű úton a kismamák.:)

Arra gondoltam ha vagyunk itt páran akkor mi is elcseverészhetnénk egymással ha van kedvetek:)

Köszi ha benéztél és még inkább ha csatlakozol:)



2016. dec. 4. 13:45
 21/93 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsi, csak miota dolgozom, nem sok idom van :/ Hat meg nem tudom meddig akarok dolgozni, elso babanal meg szules napjan is dolgoztam, de a vegen mar itthobrol. Most annyiban mas, hogy majusban es junius elejen lesznek a szakmai vizsgaim es arra eleg sok idore lenne szuksegem es munka mellett ez nem tudom mennyire fog menni...Szal most lehet hamarabb eljovok tappenzre. Dalma te dolgozol vagy igy mar nem mesz vissza? Aki az ikreket varja, hat kitartast, jo kis melo lesz :) Tobbiekbek is gratulaaa :) Judit
2016. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok ismét. 13-as vagyok Zsuzsi. Elég rosszul vagyok mostanába,ezért nem nagyon neteztem. Mi örülnénk az ikreknek,több meló,de több öröm is :) Bár még mindig nem tudni,mert azóta,nem voltunk dokinált,még két hét.

A mi hiszti ellenes módszerübk az,hogy nem engedünk a hiszzinek,odatérdelek,elé,elmondom neki értelmesen hogy miért kell valamit csinálni vagy miért nem szabad meg megölelgetem,mondom,hogy de attól nagyon szeretem,csak nem szabad. Furcsán hangzik,de mindig hatásos. Valahogy megbékél,de nem,tudom elmagyarázni. Öltözésnél meg mindig beszélek hozzá,hogy most pl a póló jön,dug bele a fejed, most a kezed...meg néha viccelődünk jajj hova lett a kicsi kezed és akkor kidugja és nevet rajta :) előtte hisztizett ő is. Most a körömvágás "fáj" neki :) attol üvölt,de majd kitalálok valamit.

És ti hogy álltok a tünetekkel? Van rosszullét meg ilyenek?

2016. dec. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 A kérdező kommentje:

Judit!

Nem dolgozom, illetve nem megyek vissza.

Jövő összel kezdte volna az ovit a lányom 2és fél évesen, de nem adom be mert akkortájt fog érkezni a tesó. Így marad itthon velünk 2018 szeptemberig.

Egy tanfolyamot szerettem volna elkezdeni januárban. (Nem gondoltuk, hogy ilyen hamar összejön a drága) és abban szerettem volna elhelyezkedni. De így csúsztatjuk egy kicsit mert mivel magándokim lesz megint így sok lenne egyszerre a suli is és a szülés-terhesgondozás is. Plusz házfelújítás stb..

Tehát összességében maradok a seggemen egy darabig még:)


Zsuzsi..

A roszullétekkel már jobban állok én. 6.héttől most a 7.hétig szarul voltam,de úgy istenesen. Most ez lecsökkent. A mellem fáj még mindig,fáradság is van, de nincs az a mindent elsöprő undor:) talán emiatt egy picit megijedtem, hogy nem ám valami gond van. De biztos nincs. Jövőhéten megyek dokihoz szerdán v pénteken attól függ mikorra tud fogadni.

2016. dec. 9. 13:47
 24/93 A kérdező kommentje:

Ja igen a hisztire reagálva. Azt már én is csináltam és csinálom is,hogy magyarázom mi miért történik stb.. De meg sem hallja sokszor.. Csak dacol tovább. Tegnap előtt már olyannyira nem ment, hogy egy vékony pulcsit 10-15 perc volt mire ráadtam de nadrágig nem jutottunk el így egy pelusban és vékony pulcsiban ment aludni.. :)

Közben rúg-kapál persze a hasam a célpont..

2016. dec. 9. 13:51
 25/93 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

#4-es vagyok, nekünk sikerült 6 év várakozás után a 3. lombikunk.

Elvileg ma vagyok 7+0. Továbbra is alig vannak tüneteim, ezért megijedtem, és elmentem magánban egy soron kívüli UH-ra. Kiderült, hogy mindkét beültetett embriónk megtapadt! (5 hetesen 1 petezsák látszott). Tegnap meg egyik babánkat 5,8; másikat 4,7mm-nek mérték, mindkettőnek pulzált a szivecskéje :) A kisebbiknek még gyenge volt a szívhangja és szabálytalan petezsákban van, ezért a doktornő azt mondta, hogy vele még minden megtörténhet... Reméljük, hogy vele is csak pozitív dolgok történnek majd!

2016. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 A kérdező kommentje:
Hatalmas gratula! :) vigyazz most nagyon magatokra! Mindenképp maradj velünk es ird meg hogy a másik picikének a sorsa hogyan alakul, de tuti rendben lesztek!
2016. dec. 9. 19:53
 27/93 anonim ***** válasza:
Nagy gratula mindkét ikres maminak :) Drukkolok, hogy minden rendben legyen mindkét helyen, mind a két picivel :)
2016. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon eltűnt mindenki.

Hol vagytok anyukák?

Mindenkivel minden rendben?

Én pénteken megyek dokihoz akkor leszek 8+2 hetes:) Tüneteim sokat enyhültek..

2016. dec. 13. 14:29
 29/93 anonim ***** válasza:

Szija én lennék az 1-es válaszoló (Ildi)


Én remekül vagyok egész napos émelygés és hullafáradság XD Most csak akkor nem émelygek, ha csokit eszek -.-


Vasárnap volt egy halvány rózsaszín maszat a wc-papíron, de tényleg csak egy apró folt, persze én azért reggel elmentem az egészségházba :D (legalább láthattam újra a picurom).


Minden rendben és szépen növöget. szerdán még csak 4 mm-es volt most meg már 10mm :) 7+2 vagyok ma. Jövőhét szerdán megyek a magándokihoz.

2016. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Petra vagyok, én is jól vagyok, pénteken megyek dokihoz, akkor majd írok. :)

2016. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!