Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes kismamik? Nincs...

6-7 hetes kismamik? Nincs kedvetek megosztani? (Pár kérdés alul? )

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Vannak tünetek?

Hányadik babóca lesz? :)

Bejelentettétek már valakinek? Vagy vártok esetleg karácsonyig?

Dokinál voltatok?

Mióta próbálkoztatok?

Milyen érzések,gondolatok kavarognak bennetek?


Egy kérdés ihletett meg, hogy én is feltegyek egy kérdést:) (Na jól megfogalmaztam) :)

Abban a kérdésben végig kísérték egymást ezen a hosszú ám de nem is olyan egyszerű de gyönyörű úton a kismamák.:)

Arra gondoltam ha vagyunk itt páran akkor mi is elcseverészhetnénk egymással ha van kedvetek:)

Köszi ha benéztél és még inkább ha csatlakozol:)



2016. dec. 4. 13:45
 71/93 anonim ***** válasza:

Judit, most gyorsan olvasgattam róla... tény, hogy para, de, ha semmi más baj nincs semmi más elváltozás akkor nem lesz gond. Sűrűbben fognak nézegetni. Drukkolok, hogy csak el legyen nézve illetve, ha mégsem akkor se legyen semmi baj! Sokan szültek így is egészséges babócát.


Szorítok!


Ildi

2017. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Na a kombinaltat is megjártuk:)

Kicsit megszenvedtük a vérvételt de itt vagyok, túl éltem:) 3szor szúrtak meg mert egyszerűen nem folyt a vírem:)) az utolsó az durva volt.. Feldagadt, belilult és nem tudom behajlítani.. Na de ne nyafogjak már.... :)

A kicsi rendben van:) sőt.. Elég egyértelműen megmutatta mi is van a kis lába között:) úgy néz ki, h a kislányunk után most egy kis töki fog érkezni...:)

2017. jan. 14. 23:09
 73/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Örülök, hogy szépen halad mindenki, és minden rendben van!

Ma nekünk is megvolt a genetikai UH. Szerencsére nem találtak semmi rendelleneset egyik babánknál sem. Nagyon mozgékonyak voltak odabenn, alig lehetett lemérni őket :) És pontosan ugyanannyi a crl-jük, csak az egyéb testarányaikban van 1-1 mm eltérés. Még nem igazán volt egyértelmű, de úgy mondták 'mintha' egyikük kisfiú, másikuk kislány lenne :) De ez csak saccolás egyelőre.

További boldog és problémamentes babavárást kívánok mindenkinek!

Lombikos kismami

2017. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Végre túl vagyunk rajta :) 12 hetes 56mm. Ficánkolt rendesen :D Nyaki redője 1,3 és minden eredménye magasan negatív :)

Kaptunk tippet, 80%, hogy fiú :D Párom nagyon örült én még feldolgozom :D Meg voltam győződve róla, hogy kislány lesz és pici korom óta lánykát szerettem volna. Tudom, hogy imádni fogom a kis trónörököst is már most is imádom :) De azért picit reménykedek, hátha lányka :D De végül is mindegy :) Egészséges és imádnivalóan aranyos :D

2017. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
Jah és Ildi voltam XD Lemaradt :)
2017. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 A kérdező kommentje:

Lombikos mami és Ildi. Nagyon örülök nektek:) Nekem is úgy néz ki hogy kukis lesz:) bár amúgy a szívem legeslegmélyén talán én is inkább csajszit vártam. De nagyon örülök így is:) mindig 2 lánykát képzeltem el magam mellé:) izgis lesz:)

Nekünk a crl-je 64mm lett, a tarkóredő 1,8 mm, minden rendben. A vérvetel eredménye is megjott. Alacsony kockázatú minden.:)

És ami a legjobb... Ma végre megtaláltam a szívhangot szívhangfigyelővel:)

Hogy érzitek magatokat amúgy?? Tünetek vannak? Nálam nemigazán..

2017. jan. 19. 20:44
 77/93 anonim ***** válasza:

Szia, nekem szinte elmúltak.... émelygés van meg mikor éhes vagyok, de kezd több energiám is lenni... melleimet csak néha érzem de ennyi :D

Én még nem találtam meg a szívhangot, de ki is vagyok párnázva XD Majd próbálkozom egy hét múlva.

Hanyadik héten sikerült megtalálni? :) 13?


Ildi

2017. jan. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 A kérdező kommentje:

Szia Ildi:)

Igen a 13.heten:) kis párnácskám nekem is akad itt-ott:D de nagyon boldog vagyok, h meglett..

2017. jan. 20. 18:06
 79/93 anonim ***** válasza:
100%
Na sziasztok! Vegre en is megnyugodhatok, ma megtalaltak a harmadik eret is, igy megnyugodhatunk :) az ultrahangon is minden rendben, szep nagybaba, minden rendben, nemet sajni meg nem tudok, de ket het mulva talalkozunk ujra, remelem akkor mar latszodik majd :)
2017. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:

Tüneteim nekem nem is voltak igazán (max. gyomorégés, mellfeszülés, állandó éhség). A mellfeszülés maradt, meg mostanában gyakrabban járok pisilni. Ja! És néha szerintem érzem már a babáimat!

Először nem volt egyértelmű, csak valami furcsa volt. Olyan, mintha belül tompán 'meg- meg remegne' a hasam, és mindig ugyanott érzem. Biztos nem bélmozgás, mert ahhoz meg épphogy csak érzem. Ráadásul ugyanezt éreztem az UH alatt is, és akkor nagyon mozogtak :)

2017. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!