Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért néznek le minket,...

Miért néznek le minket, kamionosokat?!

Figyelt kérdés
Kamionozom,ugyan nem régen,de ez mitsem változtat azon hogy napmint nap az életünket visszük latba,azért hogy eleget tegyünk a világnak! Mindenhonnan kivagyunk tiltva,megfizetve pedig nem,de a büntetéseket zsebböl kell fizetni! Hol itt az igasság?ugyanojan munka ez mint a pedagógusoké,csak mi nem sztájkolhatunk
2008. dec. 21. 02:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim válasza:
66%

Bocsi,lehet nem ide tartozik,de nekem a kamionoszo hallataàn a prostituàlt jut eszembe.

Legtöbb prostituàlt kamionosokbol él meg:))))))))))))

2008. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 A kérdező kommentje:

emberek?hova tévedtünk?én nem kritizálni akarom a másikat!Eggyetértek mindenkivel!A hentes nem okozhat olyan károkat amiket mi (kamionosok)igy nekünk mégjobban figyelnünk kell! Ez igy igaz,de sajna,a hibák mindig lesznek,akár a kamionos hibájábol,akár más hibájábol. Hiába feszegessük a tényt, eztis csinálni kell mert muszáj!Nem szeretném hogy elgázolják a fiam ez természetes!Nemis adnék igazat akármelyik kamionosnak is,de sajnos Hitleris megszületett, sőtt megépitett toronyházakis dőltek már össze! Itt ,mindenkinek odakell figyelni egymásra!ÉS tudjátok itt kezdődik a probléma!


A sok "okos" auttos türelmetlen, na akkor mi hogyan legyünk azok ha ennyi tragacstol kell megmenekülnünk.... mert eggyik lábban a halálban,és a sirban vagyunk,de amit nem értetek meg(tisztelet a kivétel) értetek vagyunk,nem ellenetek!

2008. dec. 22. 02:09
 23/86 A kérdező kommentje:
téved hogy kamionosokbol él meg!Ugyanugy bemegy trücskölni a vasutas is..
2008. dec. 22. 02:14
 24/86 A kérdező kommentje:

Nics 44 t Magnum? okés,akkor irjak 18 at? Nemtudom holélsz hogy számolni akarsz,de a FM -es Volvok sem 50 tonnára vannak méretezve,mégis a bányáktol visznek annyit!



A másik dolog, aki a NÉGYKEZES munkát ajánlotta! Szerinted azzal pihentebb leszel? ne butulj már,nézz utána mielőtt beszélsz! havi 20 ezer km-t mennek négykézben,más kispista auttos 3000 km-töl fölborul az árokban,vagy épp vonatelé baxxátok magatok

2008. dec. 22. 02:19
 25/86 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kamionos! Hogy is szokták mondani? Kinek nem inge ne vegye magára. Ha leírtak nem lennének igazak Rád akkor nem lennél ennyire pipa!

És igen akkor is azt mondom, hogy ha nem vagy elég pihent ne ülj volán mögé, mert az ÉN életemet viszed vásárra!!! És lehet ezt megérted de nem teszel ellene semmit! Ha ennyire felelősségteljes a munkád mint ahogy írtad akkor lehet, hogy egy minimum képzettségi szintet kéne felállítani, hogy az aki oda ül a volán mögé fel is fogja, hogy ember életek múlnak rajta!!! És tudod mit TE vállaltad akkor csináld szó nélkül, ne sírj itt! És fizesd a büntetést! Ha nem tetszik keres más melót! Semmi nem kötelező!

2008. dec. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
84%

azért mert havi 20e km-t vezetsz az én szememben nem leszel több! Majd akkor ha oda is figyelsz arra, hogy hogy vezeted az a 20e km-t. Azért mert hogy is írtad... te vagy a nagyobb... mint az oviban... az én apukám erősebb... csak hogy ez nem az ovoda hanem az élet! Itt sajnos emberek halnak meg azért mert te azzal a nézettel szállsz be a dögödbe, hgoy te vagy az erősebb meg a nagyobb... gratulálok! Ha mer ezt a munkát végzed fel kéne nőni a feladathoz!!! Remélem a fiadat is erre tanítod, hogy egyel több legyen az utcán!

Bízom benne, hogy a nagy unioban a tranzit forgalmat nálunk is vonatra teszik!!!

2008. dec. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
49%
Ja és mi a helyzet azokkal a "kis" autóval közlekedőkkel, akik bármi áron megelőzik a kamiont, de nem baj,hogy nem fér be és a kamionnak majdcsak satu fékeznie kell. Sajnos sok "kis" autóval közlekedő nem bírja felfogni egy ekkora autóval miként lehet bekanyarodni, esetleg megállni. Tisztelet a kivételnek! A változatos munkáról meg annyit, hogy 3-4 hét távollét a családtól milyen kellemes lehet.... A sok felelőtlen biciklis kivilágítás nélkül, elmondanám, 30cm az út szélétől a bicikliseké. Ezzel szemben bekacsázik a sáv feléig, vagy ha fordul hátra se néz, sőtt hallaja, hogy jön mögötte az autó mégis a bal oldalra száll le. A KRESZ mindenkire vonatkozik, mindenkinek be kellene tartania. Egy biztos, ha a közutakon nem lenne teher szállítás felkopna az állunk.Ki szállítana még? Talán a sztrájkol MÁV?! A bírságokról egy kicsit beszéljünk.Mit tud tenni a sofőr, ha azt mondják ekkor, meg ekkor legyen itt. Elküldik a munka helyéről, ha nem ér oda időben! Mi a helyzet az olyan tanárokkal, aki veri a gyereket, sajna tapasztaltam ilyet a környezetemben! Szóval jobban végig kellene gondolni a dolgot mielőtt bárkit is "leparasztozunk"!
2008. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
61%

Én üzletkötőként dolgozok, Magyarország nyugati felén. 14 hónapos autómban van 145e km. Eddig két balesetem volt, az egyiknél egy kamionos tolt le az útról, én jobbra voltam tőle, ő meg nem látott, kétsávos úton. Megállás nélkül továbbment - nem látott. Én ennek ellenére nem utálom a kamionosokat, és nem nézem le őket, ha megszűnik a sáv ahol mennek, én szinte biztosan beengedem őket. De szerintem van egy nagyon fontos különbség, ha én megyek 150-el az autópályán, vagy te 90-nel a faluban... Az autópályán nagy eséllyel nem szalad elém egy kisgyerek, vagy kutya, vagy akármi. És én magasról tojok rá, hogy oda kell érned időben a célhoz, mert ha az összes kamionos betartaná a szabályokat, akkor minden logisztikai cég tudná, hogy mennyi idő kell egy áruszállításhoz, és annyi idő lenne rá kalkulálva.


Főként ha lassan állsz meg, akkor be kéne tartani az 50km/órás sebességhatárt. Én is betartom, pedig 15-20 címre kell mennem egy nap.


A tanáros példa tényleg nem jó. Azért a nettó 82 ezres fizetéssel lehetne is sztrájkolni, de valóban nekik utána be kell pótolni a tananyagot...


Ennyi!

2008. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 A kérdező kommentje:

Üzletkötő!!!..

Tudod igazad van, teis mész, de én futárkodtam, és napi 60 cimem volt!

2008. dec. 24. 15:30
 30/86 A kérdező kommentje:

most megint az ellenszövegröl van szó?

igazatok van! Aki álmos ne üljön volán mögé!Ezzel énis igyvagyok!Már elküldtek egyszer ezmiatt,mert megmertem álni aludni! Inkább küldjenek el,mint történnyen valami nagy baj! Sok a hülye, sok a siető ember nap mint nap!Én nem vitát szeretnék,csak megbeszélést! Viszont én senkiben sem akarok kárt tenni,és azon vagyok,hogy neis történnyen semmi baJ,DE ASSZEM EZZEL a többi kollgáim is igyvannak! Nemszabad általánositani! Mindenki vigyázzon magára az uton ,énis azt teszem! És KELLEMES Karácsonyi ünnepeket kivánok minden eggyes hozzászolónak!

2008. dec. 24. 15:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!