Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért néznek le minket,...

Miért néznek le minket, kamionosokat?!

Figyelt kérdés
Kamionozom,ugyan nem régen,de ez mitsem változtat azon hogy napmint nap az életünket visszük latba,azért hogy eleget tegyünk a világnak! Mindenhonnan kivagyunk tiltva,megfizetve pedig nem,de a büntetéseket zsebböl kell fizetni! Hol itt az igasság?ugyanojan munka ez mint a pedagógusoké,csak mi nem sztájkolhatunk
2008. dec. 21. 02:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
76%

Félreolvastam a topic címét. Ez a ki vezet legtöbbet, legrövidebb idő alatt?


És te a 3000 km-t, 1 nap alatt vezeted le? Vagy megállás nélkül? Vagy hogy értetted kedves kamionos? Különben elbocsájtanak? Szegény kamionos!


Kellemes karácsonyt neked is!

2008. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
100%

jó kis parázs vita alakult ki. :-)))

nos...., én nem vagyok kamionos, sem üzletkötő,...nem nézek le senkit. én az vagyok, aki baleset után megpróbálja összerakni az összetört testeket. sok mindent láttam és sok minden örökre bennem maradt. arcok, emberek, történetek.....tudom ez nem válasz a kérdésre, de talán végszónak épp megfelel, ne felejtsük el, hogy mindenkit hazavárnak a nap végén, függetlenül attól, hogy kamionos vagy biciklis, és jó lenne, ha ez eszébe jutna MINDENKINEK, aki bármilyen járművel emberek közé megy.

2008. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim válasza:
60%
Az anyátokat, ültök a deggeteken semmitse csinálva, kamionosak megdolgoznak a pénzükért és veszélyes is a melo... na meg a legfrankobbb nekem is ez kell majd:))) de tiszetni kell öket, jo emberek:))
2008. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim válasza:
80%
Én sok kamion gépkocsivezetővel kerülök munkakapcsolatba (kereskedelmi ügyintéző), de 90%-ban jót tudok róluk mondani, jól lehet velük együtt dolgozni. Becsülöm őket azért az embertelen munkáért, amit végeznek nap mint nap, feláldozva a normálisnak nevezhető életet, akár a börtönt kockáztatva, ahogyan mindenki, aki az utakon keresi a kenyerét és ehhez képest nem keresnek vagyonokat. Segítem a munkájukat ahol tudom, velem egyenrangú embernek tartom őket és így a viszonzás is ilyen. Sajnos sokszor hallom, hogy sokan még szinte emberként sem kezelik őket. Akkor pedig milyen viszonzást is várnánk el? Az utakon rossz tapasztalatom a nem magyar rendszámú kamionokkal van. Akik magyar rendszámú és főleg jó állapotú kocsikkal közlekednek, azok előzékenyek és a körülményekhez képest (24 m szerelvényt vonszolva) normálisan közlekednek. Az egyik utóbbi élményem pont egy R.Magnumhoz fűződik, senki nem érte fel ésszel a több km-es araszoló kocsisorból, hogy amikor balra indexelek, esetleg elengedhetne, egyedül egy Magnumos fékezett és betessékelt maga elé, igaz neki volt egyedül magyar rendszáma a sok román között. Egy kicsit mindenkinek toleránsabbnak kellene lennie a többi emberrel, belegondolni magunkat a másik helyzetébe és nem folyton gyűlölködni.
2008. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim válasza:
66%
Néhány válaszolóknak üzenem,h.nem mind paraszt ahogy azt írták!Vannak kivételek!Pl. a párom is az és lehet,h.ez az úr is az!Személy autósók sem piskóták!Sok kamionosnak időre vagy teljesítményre kell menni!Meg nem csak 1 helyre vannak kiutasítva!Ők is tudnának ráérősen menni!Van mikor 16 helyre is küldik őket!Vagy hajtasz és teljesítesz vagy repűlhetsz!Próbáljátok ki és rájöttök!És pontossan zsebböl kell fizetni a büntetést még ha nem is mindig a saját hibályuk!
2008. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
12%
Nem így kellett volna feltenni ezt a kérdést és főleg nem ilyen hangnemben kellet volna válaszolni.
2008. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszadókat!

Eggyik melo sem könnyü!

Az utolso előtti válaszadónak üzenem:

köszönöm a megértést!


Minden munkában van valami nehézség,és szép oldala is!Találjuk meg a szépet!

utólag is boldog ujévet mindenkinek

2009. jan. 3. 01:41
 38/86 anonim ***** válasza:
46%

Szevasz,hát ja jól keres a kamionos,csak azt nem tudja senki ,hogy mennyi ideget kell megennie ezért.

Hetekig hónapokig távol a családtól,minden nap hideg kaja,fürdés csak néha.És egy csomo felelösség,ha valamit tévedsz,jön a rendőr és ugy megbüntet,hogy már uszott is a fele fizetés...

Gondokodjatok már,mielött marhaságokat irtok...

A pedagogussal valo összehasonlitáshoz füzöm ezt hozzá-

Üdv egy kamionos

2009. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim válasza:
Ne várj olyanoktól tiszteletet, akik mondjuk a mentőt se engedik el. Ilyenek a magyarok! Sok kamionos ismerősöm van a párom is az, szeretek vele utazni és tényleg néha életveszély amit az autósok művelnek velük szemben!! Egyszer átéltem, hogy utaztunk, leszögezem a megengedett sebeséggel, elég nagy követési távolsággal, és az előttünk lévő, nem tudjuk milyen okból majdnem állóra fékezte az autóját. És látni azt hogy közeledsz felé, de megállni nem tudsz, bármit teszel, és tudni hogy ott emberek vannak abban a kocsiba, és te lehet halálra gázolod őket, egyszerűen szörnyű érzés. Nem szabad általánosítani, a sima autósok között több a hülye, akit nem érdekel, nem hogy a saját de más élete se érdekel. Én védelmezem a kamionososkat, mert nincs könnyű életük, és ez főleg az idegeiket teszi tönkre. A fizetésre nem panaszkodom, de a birságokkal én sem értek egyet, mert a főnök hajt, hogy siess, mert különben kirúg, a sok autós szívat, mert ritka az ha elengednek. Elég nagy rajtuk a felelősség, és ehhez képest, nem sok elismerést kapnak!
2009. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményed

a párodnak jo utat kivánok

2009. jan. 20. 23:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!