Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért néznek le minket,...

Miért néznek le minket, kamionosokat?!

Figyelt kérdés
Kamionozom,ugyan nem régen,de ez mitsem változtat azon hogy napmint nap az életünket visszük latba,azért hogy eleget tegyünk a világnak! Mindenhonnan kivagyunk tiltva,megfizetve pedig nem,de a büntetéseket zsebböl kell fizetni! Hol itt az igasság?ugyanojan munka ez mint a pedagógusoké,csak mi nem sztájkolhatunk
2008. dec. 21. 02:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi fax hozzászolást....
2009. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
Mert jacsicsárjai vagytok egy kifordult világnak. Európában van ~ 5 kamiongyártó cég, ebből eredően azt is kamionra paszirozzák, amit vasúton, hajón is el lehetne szállítani. A falukban a második világháborúban volt ekkora forgalom, mint most, igaz akkor csak egy-két hétig. Kamion vállalatnak nem adnák hitelt csak konténermozgató eszközökre, és 300 kilométer feletti fuvarnál büntető adót kellene bevezetni rájuk.
2010. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 A kérdező kommentje:

te büntetőadós hülyegyerek. Második világháborus lemaradt tudatlan barom. Mittudsz te? paraszlaki. Ne netezzé hanem okoskodj a te baráti körödben.

vonat,meg hajó. baxodj meg a hajóddal. Tudod 300km után lenne büntetőadó a sót se ennyiért vennéd,meg a tudományos könyveid.te paraszt

2010. márc. 15. 21:09
 64/86 anonim ***** válasza:

Én mert kulturálatlan barmok, akik helyesen sem tudnak írni, nem tudják betartani a KRESZ-t, és meg vannak győződve, hogy baromi nehéz munkájuk van.


(erre az lesz a válasz: akkor csináld te egy hétig, és majd meglátod)


lol

2010. márc. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 A kérdező kommentje:
vannak okosak:))
2010. máj. 13. 13:37
 66/86 anonim ***** válasza:

Én inkább felnézek a kamionosokra :)

Szeretem őket valamiért...annyira jó ez az egész. Ja és mindent köszönök nektek kamionosoknak ;)

2010. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
Ja! Én is felnéznék a kamionosokra, ha nem pont ez a kulturáltnak kevéssé nevezhető gyökér kérdezte volna.
2010. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:

Jaaa most olvastam visszább...


03-16 06:23

Nem vagyok kamionos de pontosan tudom, hogy milyen a kamionos élet, már sokszor volt benne részem. Figyel, most amikor árvíz volt apám több mint egy hétig nem aludhatott és gondolj bele milyen lehet több száz km-t vezetni hulla fáradtan közbe figyelni az unalmas autópályát.

A helyesírásról meg csak annyit, hogy nézz körül.

2010. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
68%

1. Ha nem lennének kamionosok nem nehezen ennétek ti lusta emberek.

2. Ha balesetek vannak nem mindig a kamionosok a hibások mert a sok hülye személyautó mindig csak előzget akkor is ha be se fér.

3. Nem maguktól hozzák az árukat hanem kiadják nekik hogy mit kell vinni, hozni

4. Az utat nem csak ők cseszik el hanem az időjárás és az évek hosszú sora, de ennyi erővel kukásautók se járjanak hanem egyen meg titeket a szemét, mellesleg ha elromlik az út ők viszik hozzá az anyagot.

5. Ha ők nem lennének akkor most az árvíz elvitt volna sok házat mivel a homokot is ők hordták.

Ennyit erről...

2010. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:

1. Tehát a kamionosokon kívül minden ember lusta, és a kamion megjelenése előtt nem is ettek az emberek?

2. Persze, hogy nem "mindig". Csak majdnem mindig. Száguldoztok, meg előztök ti is, amikor nem is lehetne, még autópályán tiltó táblánál is bejöttök az ember elé, hogy alig bír fékezni.

3. Na még szép, ha maguktól hordanák - éhen halnánk.

4. Azért meg lehet nézni az M7-es külső meg a belső sávját. Nyomvályút sem csinál a kukásautó. (hogy jön ide a kukásautó? nem másra kell a felelősséget fogni egyből papi!)

5. Ha nem lenne kamion, nem lenne áruház sem, az ártérben, és nem lett volna áradás...


Egy cseppet kisarkítottam, de csak ahogy te.

2010. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!