Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért néznek le minket,...

Miért néznek le minket, kamionosokat?!

Figyelt kérdés
Kamionozom,ugyan nem régen,de ez mitsem változtat azon hogy napmint nap az életünket visszük latba,azért hogy eleget tegyünk a világnak! Mindenhonnan kivagyunk tiltva,megfizetve pedig nem,de a büntetéseket zsebböl kell fizetni! Hol itt az igasság?ugyanojan munka ez mint a pedagógusoké,csak mi nem sztájkolhatunk
2008. dec. 21. 02:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
te miről beszél utolsó?a kamionosnak nem látszik a munkája?szerinted te mi a f@szt veszel a tescoban vagy a lidlben?szerinted ott terem az alma vagy a krumpli?és amin a segged ülteted az hogy került a boltba?odamászott?és a számítógépet is a boltban csinálták ugye?minden amit megveszel kamionnal kerül a boltba!!!!(a nagyokba)ha nem látszana a munkájha te már éhen haltál volna!!!úgyhogy gondolkodj el!a karácsonyi bevásárlást pedig mikor intézed jusson eszedbe,amit veszel azt mind a kamion vitte oda.még a fát is!
2009. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:

itt látszik a kamionosok munkája:


[link]

2009. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ti hozzátok azt a sok szemetet Kínából? Megspórolhatnátok!


Méghogy olyan mint a pedagógus. Végülis a kukás is olyan akkor.

2009. nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
most belinkeltél képeket törött kamionokról...és akkor?olvass is utána ki volt a hibás????álltalában a személyautós.a kínaira meg annyit,ne csinálj már úgy mintha a kamionos döntené el mit honnan importálnak!ő csak elhozza,de nem ő rendeli meg és nem is ő adja el!ha nem szereted,ne vedd meg!neki is vcan főnöke,aki irányítja.bár egyszer megtudnátoök milyen az élet kamionban.és amíg ti a családotokkal töltitek majd az ünnepeket,lehet ők valahol egy parkolóban,pusztán azért mert valamelyik idióta elvett az idejéből 20 percet.mert ugye megszabott a vezetési ideje.ha lejár nem mehet tovább.kicsit olvassatok utána a dolgoknak.anno én is pont ezen a véleményen voltam mint ti,utáltam őket.aztán belecsöppentem ebbe.és megváltozott a véleményem.persze vannak akik semnmit és senkit nem nézve hajtanak és kárt okoznak,de ez épp úgy igaz a gyalogosra,biciklisre személyautósra...miért kell álltalánosítani?persze!az a legegyszerűbb ha mást okolunk mindenért.kicsit nézzen magába mindenki!
2009. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
2009. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:

ja.balesetet okozott egy kamionos.....azután úgy folytatódik,hogy a vele szemben szabákyosan!!!közlekedő kamionos....

[link]

[link]

[link]

[link]


szóval én is tudok linkelni.erről ennyit.

2009. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:

Nekem csak az jön le, ha nem lennétek ti kamionosok, akkor ezek a balesetek nem lennének, nem lenne tele a gagyi teszkó a sok gagyi kínaival, és nem kéne féltenem a fiamat, ha kibiciklizik az útra, hogy elütik.


Mert ha kamionosok nem lennének, akkor a belinkelt balesetek sem történtek volna!


Vedd már észre!

2009. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
és ha nem lennének kamionosok akkor nem lenne kaja amit megvegyél,se ajándék,iolletve fogyasztási cikkek.mert ugye semmi nem terem a boltban????valahogy oda kell kerüljön!azt meg hogy honnan szállítják,hát reklamáld meg a kereskedőnél.a kamionos is olyan ember mint te!miért te mit dolgozol?hogy ennyire nagyra vagy?
2009. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
Szerintem a 19. században is ettek az emberek, amikor még nem volt kamion (de jó lehetett) ergo nincs rátok szükség.
2009. nov. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
tanulj történelmet azután okoskodj!!!én ezzel lezártam ezt a vitát mert primitív.kellemes karácsonyt!
2009. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!