Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyalogosok miért sétálnak...

A gyalogosok miért sétálnak egy zajos hídon csúcsforgalomban?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert elképesztő szűk a gyalog/bringaút, de egyébként nem is értem, mert általában az emberek nem szeretnek gyalogolni, hanem inkább tömegközlekedésre szállnak.
márc. 8. 11:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 anonim ***** válasza:
97%
Van, aki szeret gyalogolni, például én. Vagy számára így a leggyorsabb, legolcsóbb. Legközelebb állj meg, és kérdezd meg, aki épp ott gyalogol!
márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/130 anonim ***** válasza:
97%
Hogy eljussanak az úticéljukhoz.
márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/130 A kérdező kommentje:

Már tényleg ott tartok, hogy megkérdezem...


Tegnap a szemergő esőben is ott gyalogoltak, párban is.

Ott szerintem gyorsabb a tömegközlekedés.

márc. 8. 11:20
 4/130 A kérdező kommentje:
Ugyanazon az úton alig van gyalogos, max a megálló és a munkahelye között. De a hídon mindig flangálnak.
márc. 8. 11:21
 5/130 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell neked mások életével foglalkozni.
márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/130 anonim ***** válasza:
94%
Megpróbálok segíteni. 2kmre van a munkahelyem. Emiatt nem fogok sem kocsival sem tömegkozlekedéssel menni.
márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/130 anonim ***** válasza:
89%
Hol van ez a szörnyűséges, gyalogosok által elfoglalt híd?
márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/130 A kérdező kommentje:
Egyébként 2 kilométerre a döntő többség tömegközlekedéssel szokott menni, másrészt az út döntő többségén nem találkozni gyalogossal, pedig ott több minden van.
márc. 8. 11:31
 9/130 anonim ***** válasza:
89%
Én 500 méterre is autóval megyek. Abba is bele akarsz ugatni?
márc. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/130 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valamivel kevesebb mint 2 km-re van a munkahelyem az otthonomtól.

Hacsak nincs szélsőséges időjárás ( 40 fokos hőség, szakadó eső ) akkor mindig gyalog megyek. Egyébként 2 buszmegálló lenne.

Annyi mozgás kell munka előtt és után.

A 2 km egyáltalán nem sok, hogy az ember mindenképpen tömegközlekedésre akarjon szállni.

Azt viszont nem értem, ez téged miért zavar ? Azt írod azért, mert szűk a gyalog/ bringaút.

De akkor ezek szerint te is gyalogolsz ( vagy biciklizel ) a hídon és csak a többi ember jelenléte zavar ?

márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!