Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyalogosok miért sétálnak...

A gyalogosok miért sétálnak egy zajos hídon csúcsforgalomban?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert elképesztő szűk a gyalog/bringaút, de egyébként nem is értem, mert általában az emberek nem szeretnek gyalogolni, hanem inkább tömegközlekedésre szállnak.
márc. 8. 11:03
 81/130 anonim ***** válasza:
70%

Egy perc után falra másznék tőled, szörnyen idegesítő, egy síkon gondolkodó ember lehetsz, így én kihagyom az ajánlatot.

Tegnap este olvastam az itt futtatot agymenést és nem szóltam hozzá eddig.

Tanácsolom, próbálj ne mások életében, tetteiben vájkálni, foglalkozz a sajátoddal, hogy azt hogyan teheted jobbá. És ha az jobb lesz, akkor nem fognak ilyen rád nem tartozó dolgok érdekelni.

Ha zavarnak a gyalogosok, ne biciklizz a hídon. Ők is kérdezhetnék, te mit keresel ott. De nem teszik ...

Szóval ez az első és utolsó hsz-em ennél a témánál, mert "galambokkal nem sakkozom" .

És itt bárki bármit írhat neked, sajnos egyre igazabb ez a mondás. ( az én értelmezésemben természetesen te vagy a galamb )

És szerintem itt te egyedül több profilról pontozod le az embereket ...

márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/130 anonim ***** válasza:
56%
Hopp látom, közben törlések voltak. Ha jól olvastam, már nem először. Kár, mert úgy lenne értelme ennek az egész agymenésnek, ha mindent látnánk.
márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/130 A kérdező kommentje:

Jó, akkor sajnálom, átfogalmazom.



Hogy-hogy egy büdös, csúnya, zajos, szűk helyen gyalogolnak az emberek kora reggel, amikor az a hely távol van mindentől?

márc. 11. 09:21
 84/130 anonim ***** válasza:
74%
Akkor leírom ezredjére is újra: Nem kell neked azzal foglalkozni, hogy mások mit és miért csinálnak. Nem rád tartozik, nem a Te dolgod, nem kell vele foglalkoznod.
márc. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/130 A kérdező kommentje:

Hát jó, de nekem rejtély marad.


Egyrészt az, hogy bizonyos helyekre hogy kerülnek, mert lényegében le kell szállni valamiről és ugyanarra visszaszállni, meg mi a jó nekik az egészben.

márc. 11. 09:38
 86/130 anonim ***** válasza:
63%
Aki nem olvasta volna, mert az is torolve lett kb. 3 oldallal egyutt, a kerdezo meginvitalt valakit egy kozos setara, ha jol emlekszem, a Konyves Kalman-ra.
márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/130 A kérdező kommentje:
Engem kifejezetten kellemes helyen gyaloglásért is piszkáltak, 2 megálló helyett. Nemhogy csúnya, zajos, gusztustalan szagú helyen...
márc. 11. 09:54
 88/130 anonim ***** válasza:
52%
Akkor leírom ezredjére is újra: Nem kell neked azzal foglalkozni, hogy mások mit és miért csinálnak. Nem rád tartozik, nem a Te dolgod, nem kell vele foglalkoznod.
márc. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/130 A kérdező kommentje:

Akkor ezredjére is leírom: ha számodra nincs olyan emberi viselkedés, ami logikátlan, új, fura, káros és érteni szeretnéd, akkor viszlát.


Másoknak meg ez az oldal való arra, hogy ezekre rákérdezzen.

márc. 11. 10:16
 90/130 anonim ***** válasza:
52%
#88 Továbbra sem értem, hogy miért kéne két megálló miatt megvárnom egy tömött tömegközlekedési eszközt, miközben mire az megjön, felevickélek rá, tök kényelmetlenül elvisz, leszállok, simán le is gyalogoltam volna a távot.
márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!