Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyalogosok miért sétálnak...

A gyalogosok miért sétálnak egy zajos hídon csúcsforgalomban?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert elképesztő szűk a gyalog/bringaút, de egyébként nem is értem, mert általában az emberek nem szeretnek gyalogolni, hanem inkább tömegközlekedésre szállnak.
márc. 8. 11:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 A kérdező kommentje:

Hát őszintén megmondom, én például reggel fél 8-kor nem is látok embereket, csak a legközelebbi megállók felé igyekezni, esetleg kutyát sétáltatni. A Könyves Kálmán körúton a legközelebbi megálló és a munkahelyek között esetleg valakik, amúgy senki. SENKI. Csak azon a hídon...


Szóval igen, ilyen értelemben kihalt. Ha neked így tetszik...

márc. 10. 16:31
 62/130 anonim ***** válasza:
74%
Nem-nem, azok nem kutyasétáltatók voltak, hiszen az emberek nem sétálnak Budapesten, csak azon a hídon. Azok az új BKV kutyajáratok, a Normafa és a Parlament között járnak óránként kétszer.
márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező írigyellek, hogy neked ez a legnagyobb problémád :D

Képzeld, én ma is gyalogoltam a hídon, méghozzá egy pocsék hídon a Rákóczin.

Hogy miért ? Mert Budáról mentem át az Obiba és gyalogolhatnékom volt, ilyen egyszerű.

Vissza meg villamossal jöttem, mert jól bevásároltam és úgy már nem volt kedvem gyalogolni. Pedig csak 2 megálló !!!

Na hát ilyen szörnyű ember vagyok, hogy a mocskos, zajos hídon gyalogolok, aztán meg 2 megállónyit is villamosozok.

márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 A kérdező kommentje:
Mondjuk én bevásároltam volna gyorsan villamossal és utána sétáltam volna valami nyugodt helyen.
márc. 10. 16:56
 65/130 anonim ***** válasza:
68%
Azért gyalogol valaki a hídon, amiért te ott biciklizel. Valahonnan valahová el akar jutni. Neked sem teszi fel senki a kérdést, hogy a zajban, szmogban, autók, gyalogosok közt miért biciklizel,hiszen az sem egeszségesebb a városban mint a gyaloglás. Amúgy én is sokszor biciklivel járok, de sokat gyalog is. Ha azt ajánlod másnak,hogy parkban sétáljon, akkor neked is tanácsolni lehet, hogy valahol városon kívül biciklizz, ahol egészséges friss levegő van.
márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 A kérdező kommentje:

Most komolyan érdekel téged a szmog? (Ami tök sokszor nincs is.)


Az ember azért megy biciklivel, mert azzal akar eljutni egyik pontból a másikba. Gyalog viszont nem fog 5 km-t menni a reggel 7-8-9-es kezdésre.

márc. 10. 17:26
 67/130 anonim ***** válasza:
64%
Tehát gyalog nem lehet eljutni egyik helyről a másikra? Ezt akarod közölni itt 60 oldal óta?
márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 anonim ***** válasza:
74%
"Ha az ember tizenéves kora óta tapasztalja és megszokja, hogy aki nem autóval megy, az zömében tömegközlekedik" - és arról tudtál, hogy az ország nagy része nem Budapesten nőtt fel, hanem esetleg 18 éves korában került a fővárosba, és akkor találkozott először tömegközlekedéssel? Tudom, hogy mindenki magából indul ki, de ha elmúltál 14-16 éves, akkor azért nem kéne ennyire a saját buborékodban élni. Én mindennap 2x5 km-t gyalogoltam gimibe, pedig lett volna busz. Szülővárosomban mindenhova bicikliztem, de Budapesten eszem ágában nem lenne megpróbálni. És nem mindenkinek telik autóra, meg akinek telik, az sem mindenhova azzal megy. Jézusom, te nagyon hülye vagy.
márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 A kérdező kommentje:

Jó, én azt látom és hallom mindenhonnan, hogy az emberek nem szeretnek gyalog menni helyekre, függetlenül attól, honnan hova költöztek és hány évesek.

Konkrétan, mivel rendszeresen sportolok és érdekel, megmaradt bennem az a 3 ember, akivel valaha találkoztam és gyalog jártak mindenhova.


De mindig a gyakorikerdesek.hu a kivétel, a ritkaság, mindig a kisebbség van itt. Mindig. Mindenben. Vagy épp azt állítják magukról....



De ha ti gyaloglósak vagytok, gyalogoltok hatsávos utak mentén is?

márc. 10. 18:02
 70/130 A kérdező kommentje:
Egyébként pont a biciklizéssel nincs semmi baj Budapesten.
márc. 10. 18:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!