Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyalogosok miért sétálnak...

A gyalogosok miért sétálnak egy zajos hídon csúcsforgalomban?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert elképesztő szűk a gyalog/bringaút, de egyébként nem is értem, mert általában az emberek nem szeretnek gyalogolni, hanem inkább tömegközlekedésre szállnak.
márc. 8. 11:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 anonim ***** válasza:
83%

Na most az is probléma ha gyalogolnok és az is ha nem ?

Azon gondolkozz el, ha ilyen dolgok zavarnak, akkor valamit változtatni kellene az életeden,mert nagyon üres lehet, ha más emberek életén töprengsz.

Te is esőben, forgalmas hídon biciklizel. Na és, kit érdekel ?

márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/130 anonim ***** válasza:
márc. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/130 A kérdező kommentje:

Csak nem értem ezt a durva perverziót, hogy 1,5 méter széles helyen, 80-90 decibeles zajban flangálnák a relatív gyors villamos helyett (ott még lassújele sincs a villamosnak), amikor az egyik oldalon tömegközlekedéssel érkezett (mert NINCS semmi ott!!), a másik oldalon hasonló okokból fel fog szállni valamire.



Nekem eszembe se jutna ilyen perverzió, ha a Duna mellett akarok sétálni, ezer másik lehetőség van, ahol elférünk és csend van. Vagy legalább nevezetességek, mert nem mintha pl a Szabadság híd és az Erzsébet híd között el lehetne férni.



Ennyi.



A gyakorin meg ugyanúgy rosszindulatú, mást csak bántani akaró válaszolók vannak, mint régebben, azt látom.

márc. 8. 12:43
 24/130 anonim ***** válasza:
69%

"A gyakorin meg ugyanúgy rosszindulatú, mást csak bántani akaró válaszolók vannak, mint régebben, azt látom."

Ezt is látod? Váó, a Te figyelmed tényleg semmi nem kerüli el.

márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/130 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, mire akarsz kilyukadni azzal a bántásoddal, hogy mindent észreveszek.


Villamosvonalon lakva baromi nehéz kinézni az ablakon a kitömött pótlómegállóra, meg baromi nehéz tudni róla, hogy 10 perc gyalogút a metró (egyben az a megálló, ahonnan ismét jár a villamos).

Meg baromi nehéz látni a metró felé gyalog, hogy egyedül vagy az utcán, de ömlenek a villamosmegálló felé.


Jé, nem vagyok vak...



Egyébként a Könyves Kálmán körúton miért nem vonulnak konvojban, ha hirtelen Budapesten mindenki sétálgatni szeret 90 decibelben?

márc. 8. 12:50
 26/130 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg csak annyi, hogy hülye kérdésre hülye válaszokat fogsz kapni :)

Ne stresszeld magad azon ki és hol közlekedik, mindenki el tudja saját maga dönteni, hogy tömegközlekedik, vagy gyalogol.

márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/130 A kérdező kommentje:

Nem stresszelem, csak kíváncsi vagyok, ennyi.


Az tény, hogy kellemetlen nullára lassítani, mert ott flangálnak, ahol érthetetlen perverzió flangálni.

márc. 8. 13:18
 28/130 anonim ***** válasza:
Árpád hídról van szó? Lehet tévedek, ott az egyik oldalt lehet biciklivel meni, a másik oldalt gyalog. Nem lehet, hogy te mész rossz oldalon?
márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 A kérdező kommentje:

Nem az Árpád híd, de ott eddig akárhányszor mentem, nagyon sokan tévesztettek oldalt mindkét részről és a bicajos részen b.c.ott elengedni a gyalogos, a gyalogos részen meg rám csengetett és száguldott a bicajos.


Egyébként ott ugyanígy nem érteném a jelenséget, kivéve a szigetre, mert a 26-os nem feltétlen éri meg (bár én használtam sokszor, pont a zajos híd miatt).

márc. 8. 14:36
 30/130 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell neked mindent érteni.
márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!