Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyalogosok miért sétálnak...

A gyalogosok miért sétálnak egy zajos hídon csúcsforgalomban?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert elképesztő szűk a gyalog/bringaút, de egyébként nem is értem, mert általában az emberek nem szeretnek gyalogolni, hanem inkább tömegközlekedésre szállnak.
márc. 8. 11:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim ***** válasza:
64%
Te az vagy aki minden nap feltesz egy kérdést arról, hogy embereket lát az utcán?
márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 A kérdező kommentje:

Ez az oldal tényleg nem lett normálisabb. :/



De legközelebb megpróbálom élőben megkérdezni, mármint nem random idegeneket, de akiről tudom, hogy ezt csinálja, hogy miiiééért???

márc. 8. 16:13
 33/130 anonim ***** válasza:
64%
Most elképzeltem, ahogy a kérdező mániákusan zaklat mindenkit, hogy miért sétálnak az utcán. Szerintem hamar elviszi a rendőr.
márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 anonim ***** válasza:
64%
Egy ilyen kérdés után még a kérdező írja, hogy ez az oldal nem lett normálisabb :D
márc. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 A kérdező kommentje:

Mert szerinted az "utcán sétálás" és a 70 km/h-s, 80-90 decibeles, g...szűk helyen flangálás között nincs különbség?

Normális ember is szokott sétálgatni, de parkokban, pici utcákban, turistanevezetességeknél.

márc. 8. 16:24
 36/130 A kérdező kommentje:
És nem random embereket kérdeznék meg....
márc. 8. 16:25
 37/130 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor én legközelebbtől a Ferencváros vasútállomásnál fogok leszállni a villamosról és a Lurdy háznál vissza, ha már ennyire menő a Hungária félkörgyűrűn sétálgatni csúcsforgalomban.
márc. 8. 18:19
 38/130 anonim ***** válasza:
53%

Őszintén, Budapest szmogos levegőjét szívva ,gyalogosokat vagy kocsikat kerülgetve néha életveszélyesen, szerinted a biciklizés egészségesebb mint a gyaloglás ?

Vagy tömegközlekedésen ( bár azzal is bajod van, ha valaki lusta és pár megállót villamossal megy ) a tömegben más ember bűzét beszívni jobb, mikor az arcodba köhög éppen?

Neked tényleg az a bajod, hogy nem üres a híd és más emberek is vannak arra ?

Szeretek én is biciklizni, de sokat járok gyalog is , ha kell, akkor tömegközlekedek ( a kocsit inkább hanyagolom a városban ) és soha meg nem fordult a fejemben, hogy a másik miért nem pont úgy közlekedik ahogy én.

Mekkora baromság már, hogy megkérdőjelezem, a többi embernek mi jó és mi nem.

márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 A kérdező kommentje:
Hol van az a nagyon szmogos levegő, ami aaannyira szmogos, hogy pl egy parkban is szmogos, a bicajos magasságában az úttól távolabb is szmogos és megemlítendő a kóla, cukros kávé, energiaital, 6 óra alvás, stressz, cukor cukorral, zéró rost stb. életmódunk mellett????
márc. 8. 19:23
 40/130 A kérdező kommentje:

Engem amúgy full nem érdekel a rossz levegő, mert sokkal többet árt az életmódom. Az emberek fixa ideája ez a szmog-dolog, közben nulla tudásuk van a testükről, az egészséges életmódról.


Ember!


Van különbség aközött, hogy valami A-ból B-be VÉGIG kerékpárral jár (néha) és aközött, hogy leszáll a villamosról, majd sétálgat egy erre full nem alkalmas és kellemetlen helyen, majd visszaszáll a villamosra. (Ugyanaz az ember meg 15 percet vár a villamospótlóra 10 perc gyaloglás helyett.)


De hagyjuk, úgyse érted...


Sok ember csak a szükségleteit végzi robotpilóta üzemmódban, esetleg még a szakmájához ért, esetleg...

márc. 8. 19:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!