Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyalogosok miért sétálnak...

A gyalogosok miért sétálnak egy zajos hídon csúcsforgalomban?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert elképesztő szűk a gyalog/bringaút, de egyébként nem is értem, mert általában az emberek nem szeretnek gyalogolni, hanem inkább tömegközlekedésre szállnak.
márc. 8. 11:03
 71/130 anonim ***** válasza:
100%
#78 Próbáld ki az én biciklimmel, amin gyakorlatilag 12 éve nem működik a hátsó fék, és majdnem annyi lenne nagyvárosi közlekedéshez felújítani, mint egy újat venni. :)
márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim ***** válasza:
64%
"én azt látom és hallom mindenhonnan" - mindenhonnan = a szűk környezeted. Az nem a társadalom reprezentatív halmaza, hanem az általad választott/bevonzott embereké. De örülök, hogy nekem te megmondod, hogy amikor elmegyek a menyasszonyommal színházba, aztán veszünk kürtőskalácsot meg sült gesztenyét, és kerülőutakon hazasétálunk boldogan, akkor igazából hülyék vagyunk, mert villamosra KELL szállnunk.
márc. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim ***** válasza:
64%

én csak hatsávoson gyaloglok

néha nyolc

márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 A kérdező kommentje:

80



Egyrészt ritkaság vagytok, másrészt nem munka előtt csináljátok, harmadrészt kerülőúton, tehát nem a legzajosabb utakon, hidakon. Mondjuk hídból gondolom én a Szabadság hídon.

márc. 10. 18:12
 75/130 anonim ***** válasza:
ritkaság vagyok? 🤭
márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 A kérdező kommentje:

Egyrészt igen.

Nézd meg, hányan szállnak a 26-osra a szigeten, vagy a 4-6-ra a szigeti megállóban és hányan gyalogolnak a Jászaiig.


Másrészt megint kevered a kellemetlen helyen munkába gyaloglást a kellemes helyen szabadidősétával.

márc. 10. 18:23
 77/130 anonim ***** válasza:
52%
mi a különbség a kettő között?
márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 A kérdező kommentje:
Egyik esetben sietnél és nem tudod megválasztani a kellemes helyeket. Másik esetben a séta a program, nyilván kellemes helyeken. Mondjuk az 5. kerület kis utcái, Szabadság híd, Bartók Béla út.
márc. 10. 18:28
 79/130 anonim ***** válasza:
74%
#86 A nyóckerbeli sétának is van egy hangulata. Továbbra is a saját, iszonyatosan beszűkült véleményedet próbálod általánosítani. Örömmel tájékoztatlak, hogy az ország lakosságának nagy része bonyolultabb nálad.
márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 A kérdező kommentje:

Egyébként továbbra se értem, hogy kerülnek oda és ilyen helyen miért flangálnak.


Holnap az M0-son a szalagkorláton túl persze kellene flangálnom munka előtt, mert sétálgatok?

márc. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!