Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A gyalogosok miért sétálnak...

A gyalogosok miért sétálnak egy zajos hídon csúcsforgalomban?

Figyelt kérdés
Azért zavar, mert elképesztő szűk a gyalog/bringaút, de egyébként nem is értem, mert általában az emberek nem szeretnek gyalogolni, hanem inkább tömegközlekedésre szállnak.
márc. 8. 11:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 anonim ***** válasza:
77%

Végig olvastam a válaszokat, felesleges a kérdezőnek bármit is válaszolni, úgyis csak a magáét mondogatja amit amúgy senki sem ért, hogy mi baja van :))

De összefoglalva : ha a hídon biciklivel mész az probléma, ha gyalog, akkor igen :)))

És hallod délelőtt 11-kor írtad ki a kérdést, azóta a válaszaid alapján ezen a témán cseszed fel magad.

Ember hát milyen életed lehet neked, nincs jobb dolgod ???

márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/130 anonim ***** válasza:
69%

Nem probléma , kimaradt a biciklinél a nem szócska :)

59-es voltam

márc. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/130 A kérdező kommentje:

Szóval miután egész életemben tapasztaltam, hogy az emberek nem szeretnek valahova gyalogolni, hanem inkább megvárják a tömegközlekedési eszközt, akkor is, ha többet kell várni, mint a gyalogút, nem lehetek kíváncsi arra, hogy szarszagban, szűk helyen, zajban, szélben mit sétálgatnak olyan helyen, ahova amúgy fizikailag nem értem, hogy kerültek...


Meg megkérdezem, hogy mi lehet az indíttatásuk, NEM azt nondom, hogy képzelik, hanem KÍVÁNCSI vagyok valamire....



Valami eszméletlen sekélyes az élete a tömegembernek.


Nem ülhet az ember otthon sohasem, nem frissíthet rá egy oldalra x percenként, miközben másról olvas, nem érdekelhetik emberekkel, más dolgokkal kapcsolatos fun fact-ek, érdekességek, nem kérdőjelezheti meg azt, ami szembemegy azzal, amit eddig egész életében tapasztalt ???

márc. 9. 08:54
 44/130 anonim ***** válasza:
Nem bizony.
márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 A kérdező kommentje:

Hát azt látom, hogy nem.


A tömegembernek sekélyes sorozatból és bulikából kell állnia az életének. Jobb esetben sportot követ, még jobb esetben sportol, de azt is baromi sekélyesen. Érdeklődési kör nulla.


De így legalább értem, hogy ha a Normafán is csak 500 métert tesz meg, miért Budapest erre legalkalmatlanabb helyén áll neki sétafikálni munkába menet. Mert ennyire terjed ki az esze....

márc. 9. 12:45
 46/130 anonim ***** válasza:
66%
Te most komolyan értelmiségi elitnek hiszed magad attól, hogy kinézel az ablakon és tátott szájjal nézed, ahogy az emberek gyalogolnak? Az ilyet felénk nem érdeklődőnek, hanem debilnek hívják.
márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 A kérdező kommentje:

Mondjuk sehol se írtam olyat, hogy kinézek az ablakon és csodálkozom, hogy az emberek gyalogolnak.....



Az ablakon kinézést arra írtam, hogy kiszúrja az ember szemét egy tüntetésnyi ember a pótlóbusz megállójában, amikor 10 (tíz) perc lenne gyalog.

márc. 9. 14:41
 48/130 A kérdező kommentje:

Vannak helyek, ahol tömegnyomor ömlik a járdán, pl belvárosok, és vannak, akik az ilyen helyeket szeretik.

Vannak helyek, ahol alig-alig van gyalogos, én az ilyet szeretem, szerencsére a lakóhelyem ilyen.


Senki se csodálkozik azon, hogy emberek vannak az utcán, csak van, aki azt szereti, ha minél kevesebb van belőle, van, aki fordítva.



De elmagyaráznád, hogy kapcsolódik ez a kérdéshez?

márc. 9. 14:43
 49/130 anonim ***** válasza:
huu volt itt törlés, látom. A kérdező jelentgette a válaszokat ?
márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/130 A kérdező kommentje:
Én is, szerintem a válaszolók is, szerintem majdnem mindenki...
márc. 9. 19:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!