Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány idegen nyelvet beszélsz...

Hány idegen nyelvet beszélsz és milyen szinten beszéled őket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 03:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
100%
angolul középszinten,németül makogok :D
2012. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
65%

Én nyelvi suliba járok.

Szerb az anyanyelvem(azaz folyékonyan)

Magyarul(bár ezt gondolom gondoltátok)

Angolból felsőfokú

Olasz középszintű érettségi ötös.

És most kezdem a franciát....

2012. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
55%
jah és 18/l
2012. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
93%

Angol felsőfok,német középfok.

Engem igazából az orosz vonz,de 1-2 szón kívül semmit nem tudok.

2012. febr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
59%

szerintem pedig aki itt olvasgat a nyelvtanulásnál az tud is valamit. gondolom nem takarítónők olvasgatnak itt (nem sértésnek szántam)


én felvidéki vagyok, ugyhogy:

szlovák (középfok)

ebből eredően mondanék egy alapfokú csehet is

német középfok

angol alapfok.


ja és tudok finnül is EGY szót :)

2012. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem pedig aki itt olvasgat a nyelvtanulásnál az tud is valamit. gondolom nem takarítónők olvasgatnak itt (nem sértésnek szántam)"


Én jelenleg gondnokként dolgozom, és a takarítás is az én feladataim közé tartozik, és mégis itt olvasgatok :-)

Amúgy angolból szeretnék középfokút tenni tavasszal.

2012. febr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
88%
mint irtam nem sértésnek szántam, de ha mégis megsértettelek vele, akkor elnézést kérek.
2012. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
93%
Én konkrétan nem is néztem ezt a kategóriát, csak egyszer láttam valahol; mailben küldték a kérdést, vagy már nemtom, és azért írtam ide :P #6 voltam...
2012. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 17/18!


Dehogy sértődtem meg, inkább jót röhögtem rajta! :-)

2012. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
100%
Németből és angolból is szakmai középfokú vizsgám van. Használgatom a nyelvet, írásban elboldogulok velük, szóban viszont katasztrófa vagyok! :( nem igazán értek és idegemben beszélni se tudok, csak makogni, holott 300 szavas leveleket percek alatt összedobok (persze nem akármilyen témában) szinte helyesen, kevés hibával. Ez talán a nyelvvizsgákra való felkészülés miatt alakult így, kevés időt fordítottunk a szóbelire, a témák mentek, de másra nem volt idő.. a nyelvtant és a levélírást begyakoroltam, bár lassan kopik a gyakorlat, ez megy is. Értelmiség vagyok, mert van diplomám, de nem kell messzire ennem vele :( Ez van :/ :D
2012. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!