Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány idegen nyelvet beszélsz...

Hány idegen nyelvet beszélsz és milyen szinten beszéled őket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 03:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
38%
ja csak a válaszadók 70%-a kamuzik
2012. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
78%
Németet és spanyolt középfokon beszélem. Az angol alap és középfok között van. Franciául és olaszul tudok 1-2 szót.:)
2012. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:

német: középfok (hétköznapi és szakmai) viszont írásban jobb vagyok (kevés anyanyelvű némettel tudok beszélni)

angol: alapfok alatt kicsivel, viszont a közeljövőben szeretném feltornászni magam közép szintig (vagy tovább)

diplomámhoz is kellene 2 szakmai nyelv


ha mindez összejön belekezdenék majd még egy nyelvbe, ami vagy a spanyol (állítólag német után könnyebb tanulni és a könnyi nyelvekhez tartozik)vagy orosz (ez nem tetszik, viszont elég sok orosz fordul meg kis hazánkban)

2013. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
angolul felsőfokon, régebben próbáltam franciát, de azzal semeddig se jutottam. egyszer talán a spanyolt megpróbálnám
2013. ápr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
Angolt felső körül, és őőőő, ennyi...:D
2013. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim válasza:
Angolul beszélek középfokon (nemrég nyelvvizsgáztam is), olaszul tanulok egy éve, szóval azt úgy-ahogy alapfokon, és most nemrég kezdtem el spanyolul tanulni. 15/L
2013. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:

Angolból van egy felsőfokú nyelvvizsgám. Az már más kérdés, hogy milyen szinten beszélem. Kb. középfok és felsőfok között lehetek valahol tényleges tudásban.

Németből egy erős alapfokú tudásom van.


17\F

2013. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
Középfokon beszélek németül és erős alapfokon angolul.
2013. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:

angol-erős közép

német-gyenge haladó

2013. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim válasza:

Angol felsőfok, szlovák...hát, mivel a családom szlovák származású, elég sokmindent megértek, de a tudásom meg sem közelíti sajnos az övéket, hétköznapi helyzetekben viszont teljesen jól megértetem magam, ezáltal meg egy csomó más szláv nyelv is könnyen érthető...mindezek mellett most kezdtem el franciául tanulni

17L

2013. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!