Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány idegen nyelvet beszélsz...

Hány idegen nyelvet beszélsz és milyen szinten beszéled őket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 03:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
Köszi a normális választ! Én nem állítottam, hogy lehetetlen, sőt. Csak kíváncsi voltam, hogy sikerült. Én elhiszem akárkinek, ha megalapozza. Csak sok az ilyen habiratyi, hogy egy év erasmus, fél év magántanár, +emelt szintű érettségi +olaszul nézi a kedvenc sorozatát és már 3 anyanyelvi szinten küldi:D
2012. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
Ezzel en is tokeletesen egyetertek. En az eletemnek a felet kulfoldon toltottem (tobb nyelvteruleten) es az 5 nyelvbol egyedul az angolra merem rafogni hogy szinte anyanyelvu szinten beszelem (2 ev kozepiskola, 3 ev egyetem, plusz ket munkahely es egy 4 eves parkapcsolat ahol ez a dominans nyelv), a nemetet meg anyanyelvu szinten ertem (mivel azt gyerekkoromban sajatitottam el Nemetorszagban). A masik harom nyelven tulelem, megertenek, tudok irni olvasni viszonylag jol, de soha nem mernem azt mondani hogy anyanyelvi szinten beszelem oket...
2012. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:

Angol középfokú

Német "konyhanyelv" :-)

És tudom a személyes névmásokat oroszul és spanyolul. De nem állítom hogy beszélem is ezeket a nyelveket:-).

2012. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim válasza:
én vagyok az aki azt írta,hogy angol középfok szerb meg norvég meg anyanyelvi szint..és nem vagyok se 40 de még közel sem.. 15 vagyok..és nem lehetetlen amit írtam a szerbet azért tudom úgy mert szerbiai vagyok és szerb oviba jártam és apum különben is horvát..a norvég meg azért mert itt élek 6éve..és ez nagyon de nem lehetetlen..
2012. ápr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
Így valóban nem lehetetlen, de ezt az első beírásomban ki is fejtettem, hogy maximum hasonló módon tudom elképzelni. És mivel még csak 15 vagy, valószínűleg egyik nyelv anyanyelvi szintű ismerete sem teljesen a saját érdemed, hanem a szülőké és az általuk megteremtett körülményeké, ennek ellenére gratulálok. Tényleg nem semmi 15 évesen. Bocsi, hogy 40-nek gondoltalak, nem tudtam, hogy beleszülettél.
2012. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim válasza:
Semmi gond.
2012. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
Angol felsőfok, spanyol közép alatt és kicsit (mondjuk alap szinten) kínaiul.
2012. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
Angolul folyékonyan, latinul középfokon, de hát azt beszélni nemigen lehet, németül alapszinten, ill. héberül van egy elég passzív nyelvtudásom, amit egy kis ismétléssel fel lehetne eleveníteni, ha volna időm.
2012. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
91%
0 idegen nyelvet beszélek, elégtelen szinten! :)
2012. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
erre tenyleg buszke lehetsz...
2012. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!