Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány idegen nyelvet beszélsz...

Hány idegen nyelvet beszélsz és milyen szinten beszéled őket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 03:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 webnyelv ***** válasza:
87%

Angol és olasz elméletileg felsőfok, német közép- és felsőfok között, nyelvszakon végeztem, csak ezért.

Francia közép körül voltam valamikor, csak azóta leült, felejtettem.

Spanyol és holland alapszint körül.

De csak mert egyébként nagyon szeretek nyelvet tanulni, nyelvekkel foglalkozni. Egyszer-kétszer akadt 1-1 nem túl bonyolult mondat, azokat hobbiból némi idő alatt kb. 10 nyelvre lefordítottam, elméletileg helyesek is voltak, de már nem tudom, milyen nyelvek voltak (germán és újlatin nyelvek bizonyára). Oroszra fordítottam egy mondatot, meglepetésemre oroszul jól tudó ismerősöm szerint helyes volt.

De beszélni igazából csak a magyart beszélem, azt se tökéletesen.

2012. jún. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 webnyelv ***** válasza:
38%

32. Időpont 04-09 12:50

Az is lehet, hogy pl. apja szerb, anyja norvég és Magyarországon született, suliban meg angolt tanult, nem?

2012. jún. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
91%
Bármi lehet! A nagyapja ukrán, a nővére még Azerbajdzsánban született, de ott németet tanult, de közben egy üzbég dajka nevelte. A nagyanyja litván, a bácsikája török, a féltestvére néma, a legjobb haverja meg egy szabolcsi beás cigány. A gyakorin bármi megtörténhet...
2012. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
100%

Angolul elég jól beszélek (magyar viszonyok között, sajnos még sosem jutottam el angol nyelvű országba), vagy egy emelt érettségim, és egy közép nyelvvizsgám belőle, felsőfokún még gondolkodom, hogy van-e értelme.

Olaszból nyáron rakom le a nyelvvizsgát, szintén középszinten, az, ha nem is olyan jó, mint az angolom, de hétköznapi szituációkban bevált már külföldön is.

Illetve szeretnék még tanulni a későbbiekben spanyolul, az olasz miatt már most is elég sokat megértek, csak jó lenne rendesen is foglalkozni vele :)

2012. jún. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
16%

12 db nyelven beszelek folyekonyan

6db megy ugy ahogy

2db-ot kezdtem most szoval jo sok

2012. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
100%
A nyelveket darabszámra mérik?:D
2012. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem kerdezte,hogy milyen nyelveket , csak azt,hogy hanyat es milyen szinten.
2012. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
Angolul középszint alatt egy kicsit, azt hiszem nincs vmi nagy nyelvérzékem:P
2012. júl. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim válasza:
84%

Magyarul beszélek, de azt profin! ;)


Na, viccen kívül, meg akarok tanulni spanyolul, de még a nullán vagyok, ezen kívül más nyelven sajnos nem tudok. :S :(

2012. júl. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim válasza:
Jah és 17L! :)
2012. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!