Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták rossz, gonosz...

A sátánisták rossz, gonosz emberek?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, aki azt állítja magáról, hogy sátánista. Engem ez megijeszt. Nem tudom mire számíthatok tőle. Aggaszt, hogy valami lelketlen, szadista állat lehet. Jogosak vajon az aggodalmaim?

jan. 7. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlen.
jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 Potyondi Gergely ***** válasza:
32%

Azt, hogy ki rossz vagy gonosz ember, azt nem nekünk kell megítélni, hanem Istennek.


Ha az ismerőseink között van sátánista, akkor próbáljuk meg visszatéríteni kereszténységre, ami az igaz vallás. Ha nem akar, akkor kerüljük el ezt a sátánistát, amennyire csak lehet.

jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
91%

2-es azért mert valaki nem hisz a te vallásodban, miért érzed hogy jogod van "áttéríteni"?

Kérdező neked meg azt ajánlom, hogy olvass el egy bekezdést a sátánizmus fogalmáról. Bár lehet jobban jár szegény ember ha békénhagyod.

jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
18%
Inkább ritka buta emberek.A gonoszt imádni??Aki a sátánban hisz az istenben is.De akkor miért választja a rossz oldalt??Mint írtam ritka buta emberek!
jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
96%
Sátánista vagyok és nem vagyok rossz ember, szimplán csak másként értelmezem a világot, mint a nagyátlag.
jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
9%
5# És miért imádod a gonoszt??Ugye nem nyaltad be azt a szart hogy a sátán jó???
jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
94%

Isten sokkal gonoszabb mint ő.

A Sátán a tagadást képviseli. Isten miért is száműzte őt a Pokolba? Mert ellen mondott neki és nem hajtott fejet az akarata előtt, mert más elképzelései voltak a dolgokról, ami Istennek nem tetszett.

jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
9%
Mint mondtam a sátánisták ritka buta emberek!
jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
97%

"emberek.A gonoszt imádni??Aki a sátánban hisz az istenben is.De akkor miért választja a rossz oldalt??"

Minden bizonnyal pont azért, mert ő nem ezt látja a rossz oldalnak. Valójában ha objektíven nézed a dolgot, Sátán csak azért rossz a Biblia alapján, mert a Biblia azt mondja. Ez azért nem valami sok...

jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
97%
Volt egy ismerősöm, ő is sátánistának vallotta magát, de sokkal inkább volt ateista és mellé goth. Nem volt rossz ember, inkább csak furcsa, de a légynek sem tudott volna ártani.
jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!