Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták rossz, gonosz...

A sátánisták rossz, gonosz emberek?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, aki azt állítja magáról, hogy sátánista. Engem ez megijeszt. Nem tudom mire számíthatok tőle. Aggaszt, hogy valami lelketlen, szadista állat lehet. Jogosak vajon az aggodalmaim?

jan. 7. 21:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 A kérdező kommentje:

#88

Ez ebben a formában azért nem igaz, mert a neoliberalizmus egy közgazdasági fogalom, a szociáldarwinizmus meg inkább egy filozófiai. De a neoliberalizmusban nagyrészt a szociáldarwinizmus elvei érvényesülnek.



Szerintetek a szociáldarwinizmus nem gonosz dolog?


Egyébként jobban utánanéztem és a The Satanic Temple pl. elítéli a szociáldarwinizmust. Tehát akkor ők jók. Ők nem gonoszak. Velük nincs gond. Még pozitívnak is mondható a tevékenységük, mert küzdenek pl az egyenlőségért.

jan. 31. 04:16
 92/92 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe az itt leírtakat is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!