Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták rossz, gonosz...

A sátánisták rossz, gonosz emberek?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, aki azt állítja magáról, hogy sátánista. Engem ez megijeszt. Nem tudom mire számíthatok tőle. Aggaszt, hogy valami lelketlen, szadista állat lehet. Jogosak vajon az aggodalmaim?

jan. 7. 21:10
 21/92 anonim ***** válasza:
0%
Lucifer pedig feladatokat teljesít az alvilágban és egyensúlyt tart fent.
jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
41%

A LaVey féle ateista sátánisták nem szükségszerűen rossz emberek, inkább csak a polgárpukkasztás a céljuk.

Meg azon a fiatal felnőttek sem szükségszerűen rossz emberek, akik nem találják a helyüket a világban, ezért elkezdenek góthnak öltözni és sátánistának vallják magukat.

De a valódi hithű sátánista, aki tényleg hisz benne hogy létezik a Sátán és őt imádja, az jó ember nem lehet. De az ilyenek nem is kürtölik világgá, hogy azok lennének. A hétköznapokban teljesen átlag embernek tűnnek, de amikor senki nem látja őket, akkor mondjuk rituálisan feláldoznak egy állatot vagy akár egy embert.

jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
0%
Nem minden sátánista gonosz, köztük is vannak jó emberek. Nézzetek utána a valláűsnak. Az élet nem fekete-fehér, és mindig egyensúlyra törekszik.
jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
12%
Ki uralkodik a világ fölött? Ha Isten uralkodna a világ fölött, akkor is ennyi baj lenne? Sokan úgy gondolják, hogy az igaz Isten uralkodik a világ fölött. De ha ez így lenne, akkor is ennyi baj lenne a földön? (5Mózes 32:4, 5). A Biblia szerint a világ egy gonosz személy hatalmában van. (Olvasd el: 1János 5:19.)
jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
0%
23# Leginkább neked kellene jobban utánanézni a vallásnak,mert vmit nagyon félreértettél.
jan. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
25-ös utánanéztem. 23-mas voltam. Tudod a sátán nem ítéli el a LMBTQI közösség tagjait, mint Isten és a katolikus vallás.
jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
Ennyi??Hogy sikerült belekeverni a melegeket ebbe??De a 26-os válaszodból itélve egy iszonyat buta ember vagy.Tedd már fel a szokásos gagyi kérdésed is,tudod...hogy miért vannak leokémiás gyerekek!?Mert kb ennyire futja az isten elleni érveidnek.
jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:

Ebből elég érdekes képet kapunk, hogy ki az a rossz és ki az aki nem riad vissza az emberöléstől

[link]

(összehasonlítás, hogy hányakat gyilkolt meg Isten és Sátán a Biblia szerint)

jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
0%
Oké köszönjük,most lássunk egy ateisták által elkövetett gyilkosságok listát is!!
jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
60%

#29


Te nem olvasol Bibliát?


A Bibliában egyértelműen le van írva, hogy Jahve a zsidók istene népirtásokra és más népek lemészárlására szólítja fel a zsidókat.

Ellenben a Sátán sosem követelte senkitől, hogy irtson ki másokat. Senkit nem gyilkolt meg.

Míg a zsidók, akik a "kiválasztott népként" tekintenek magukra szebrebbenés nélkül kiirtanak teljes népeket csecsemőkkel, idősekkel együtt.


Rajtam kívül senki nem olvassa a Bibliát?? Ezek mind benne vannak.


Igazából ennek egy következő fejezete a napjainkban folyó gázai népirtás is.

jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!