Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták rossz, gonosz...

A sátánisták rossz, gonosz emberek?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, aki azt állítja magáról, hogy sátánista. Engem ez megijeszt. Nem tudom mire számíthatok tőle. Aggaszt, hogy valami lelketlen, szadista állat lehet. Jogosak vajon az aggodalmaim?

jan. 7. 21:10
 41/92 anonim ***** válasza:

Nem nekem szólt a kérdés ezért nem válaszoltam kérdéssel a kérdésre.


Pusztán a kérdésed azt sugallja, hogy a sátánista nem lehet jó. Ennek kérdeztem az okát.

jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad a filmeknek bármit elhinni. A sátánizmus sokkal összetettebb fogalom annál. ez is egy vallás, vannak szélsőséges és mérsékelt irányzatai. A filmek a szélsőségeket hangsúlyozzák. Az emberek fejében mai napig az a nem túl kedvező kép él, amit a Biblia kialakított Luciferről, amin nem lehet változtatni, mert berögzült normává vált.
jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 A kérdező kommentje:
De a sátánista a gonoszt bálványozza, nem? Másoknak ártani akar. Akkor hogy lehet jó?
jan. 15. 17:11
 44/92 anonim ***** válasza:
Nem minden sátánista gonosz. Olvasd el a sátánizmus 11 törvényét, ha nem hiszed el.
jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:

"De a sátánista a gonoszt bálványozza, nem? "

Nem minden sátánista vallás teista. Ennél fogva nem is imádhat mindegyik valamit amiben nem hisz.

jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 A kérdező kommentje:
Te pl. miért vagy sátánista és miért tartod magad jó embernek?
jan. 16. 01:49
 47/92 anonim ***** válasza:
0%
A sátán 11 törvényét elolvasva az ember érzése hogy egy megfáradt tinilány írta miután a toxikus,nárcisztikus szülei megkérték hogy mosogasson már el a magát borderline-nak valló kisasszonyt.Aki azért borderline mert Kevinke nem likeolta instán a képeit.
jan. 16. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
#46 Nem ártok soha senkinek. Nem ölök embert, sem állatot. Azért vagyok sátánista, mert ezt a világnézet hasonlít a legjobban arra, amilyennek én is látom a világot, és teljes egészében ki vagyok vele békülve. Egyetértek minden tanával ellenkezés nélkül. Ezen kívül mindig is vonzódtam a sötét oldalhoz. Isten tanai sosem vonzottak és mindenféle hittérítő, ájtatos paptól a frász tört ki, már kisgyerekkoromban is. Ha megláttam egyet is csupán a jelenléte is felidegesített és hisztizni kezdtem, hogy anyu vigyél el tőle. Ez mai napig nem változott. De nincs bajom a másik oldallal, elfogadom azt, csak szimplán nem értek vele egyet, mert a mai világ egyáltalán nem barátságos velem, egy meleg sátánistával és rengeteg bántás ért olyan emberektől, akiket sosem bántottam, csak túl sokat hibáztam, ami számukra megbocsáthatatlan bűn. Rengeteg diszkrimináció, rasszizmus, gyűlölet, előítélet jött tőlük. Lucifernek, ugye a szexuális orientációkkal sincs problémája, ő ezt is elfogadja és nem ítélkezik. Erickel értek egyet a Szexoktatásban másik oldallal kapcsolatban. Ha megvan neked a keresztelős jelenet a sorozatból.
jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
Egy meleg sátánista??Hát öreg neked aztán kijutott mindenből.A családod büszke lehet rád.Nem bántásból,ne érts félre de elkellene gondolkodnod magadon és az életeden.
jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
0%
A Sátán-kultusz egyre nagyobb tért hódít a dél-afrikai johannesburgi iskolákban. A The Star című újság szerint egy pszichológusnő azt mondja, hogy több olyan diákot kezelt, aki sátánizmusba keveredett. A betegek külvárosi boszorkánytanyákról beszéltek, ahol kábítószereztek, szexuális életet éltek és szadomazochista orgiákat rendeztek. A megszokott jelenségtől eltérően, mondja a pszichológusnő, „ezek a gyermekek teljesen tisztelettudóknak látszanak”. A rendőrtiszt elmondta a The Star-nak, hogy a rendőrség tud az országban működő sátánista csoportokról. A sátánizmus törvényileg nem tiltott dolog, ám a rendőrség nyomon kísér minden olyan bűncselekményt, amely a Sátán-kultusz rítusaival van kapcsolatban. Nemrég letartóztattak egy tizenéves lányt a barátjával együtt, mivel meggyilkoltak egy 38 éves asszonyt. Mindketten kapcsolatban álltak a sátánizmussal és azt vallották a rendőrségen, hogy démoni befolyásra követték el a gyilkosságot.
jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!