Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták rossz, gonosz...

A sátánisták rossz, gonosz emberek?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, aki azt állítja magáról, hogy sátánista. Engem ez megijeszt. Nem tudom mire számíthatok tőle. Aggaszt, hogy valami lelketlen, szadista állat lehet. Jogosak vajon az aggodalmaim?

jan. 7. 21:10
 71/92 anonim ***** válasza:

#70


És a bolsevikok mit csináltak?

Vagy a keresztény hittérítők az indiánokkal?

jan. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
#66 Az Aki bújt tele van túlzásokkal. De ahogy egy korábbi válaszoló is megjegyezte nem minden sátánista teista. A sátánizmusnak is vannak irányzatai, ahogy a keresztény vallásnak is. Én a mérsékelt irányzat híve vagyok. Egy elsősorban pogány, természeti isteneket imádó ágé.
jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 A kérdező kommentje:

Hogy ha nem is teista, de itt nem is a teizmus a lényeg, hanem ez az egész az önzésről, a gyengébbek eltiprásáról szól, hogy csak saját magunk számít és vegyük el mástól, ami nekünk kell. Vagy rosszul látom?


#71

Csak egy eszme van, ami a gyengék védelme mellett áll ki és az egyenlőséget hirdeti, ez pedig a kommunizmus. Az igazságos világban mindenki egyenlő, a vallások pedig akadályozzák az igazságos világ létrejöttét.

jan. 22. 14:20
 74/92 anonim ***** válasza:

"Vagy rosszul látom?"

Rosszul látod.


"Csak egy eszme van, ami a gyengék védelme mellett áll ki és az egyenlőséget hirdeti, ez pedig a kommunizmus"

Pedig én láttam egy filmet ahol a kommunisták rosszak voltak tehát te gonosz ember vagy a logikád szerint.

jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:

"Csak egy eszme van, ami a gyengék védelme mellett áll ki és az egyenlőséget hirdeti, ez pedig a kommunizmus. Az igazságos világban mindenki egyenlő"


- Vajon a sztálini Szovjetunióban vagy mondjuk Rákosi (= Rosenfeld ✡️) Magyarországán mennyire volt egyenlőség a párttagok és a kisemberek között?


Szerintem menj te el egyszer Kubába vagy Észak-Koreába és nézd meg mekkora egyenlőség van ott a gyakorlatban.

jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
#73-as a kommunizmusról inkább a venezuelaiakat, kubaiakat, észak-koreaiakat, kínaiakat (az 5 szabad városon kívül élőket) kellene megkérdezned, hogy jó-e, ők ebben sokkal jobban otthon vannak, azok alapján, amit olvastam róla egyáltalán nem azt hirdeti, amit te mondasz róla. Venezuelában az emberek emigrálnak, hiperinfláció van, az életszínvonal folyamatosan romlik, nincsenek munkalehetőségek és az emberek napról napra szegényebbek.
jan. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 A kérdező kommentje:

Akkor a sátánisták mit tennének a gyengékkel és az elesettekkel?


"- Vajon a sztálini Szovjetunióban vagy mondjuk Rákosi (= Rosenfeld ✡️) Magyarországán mennyire volt egyenlőség a párttagok és a kisemberek között?"


Az egy hibás modell volt. A kínai modell az igazi. Kína ma is virágzik.


"Pedig én láttam egy filmet ahol a kommunisták rosszak voltak tehát te gonosz ember vagy a logikád szerint."


Nézőpont kérdése. Én egy olyan világot akarok, ahol mindenki békében, boldogságban és biztonságban élhet. Ehhez viszont a szabadságot kell feladni.

jan. 24. 18:30
 78/92 A kérdező kommentje:
Mit tesznek a sátánisták a gyengékkel?
jan. 27. 03:08
 79/92 anonim ***** válasza:
100%
a sátánizmus nem buzdít ölésre. szerintem nézz utána az interneten. ez elsősorban természetvallás nem világhatalomra törő fasiszta vagy kommunista ideológia.
jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 A kérdező kommentje:

#79

Viszont a sátánizmus szociáldarwinista. Az talán nem gonosz dolog? A gyengék, a beilleszkedni nem tudók eltiprása, az empátia hiánya, a segítségnyújtás elutasítása. Pont olyan, mint a nácizmus.

jan. 28. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!