Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták rossz, gonosz...

A sátánisták rossz, gonosz emberek?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, aki azt állítja magáról, hogy sátánista. Engem ez megijeszt. Nem tudom mire számíthatok tőle. Aggaszt, hogy valami lelketlen, szadista állat lehet. Jogosak vajon az aggodalmaim?

jan. 7. 21:10
 51/92 A kérdező kommentje:

#48

De ha lenne lehetőséged, akkor ölnél állatot és embert, csak a törvény tart vissza.

jan. 17. 02:41
 52/92 anonim ***** válasza:

#51


Ez sokkal inkább elmondható az ószövetségi mentalitás szerint élő zsidókra.

Amikor épp nem volt semmi következménye, akkor kiirtottak komplett csoportokat. Ma is egyedül csak a törvény tartja vissza őket.

A palesztinokat is már mind rég kiirtották volna, ha nem lenne nemzetközi jog. A jelenlegi gázai népirtásban is elpusztították már a lakóépületek kb 70%-át és már több tízezer civilt, gyereket-nőket mészároltak le. Az egyedüli oka, hogy szünetelnek, mert nemzetközi jogbíróság elé állították őket. Ha nem lenne bíróság meg jog stb akkor a mészárlást sosem hagynák abba, amíg az utolsó emberig ki nem irtanak minden gójt, pont úgy ahogyan a Bibliában is tették korábban.


Ez az ószövetség szellemisége.

És ti keresztények ezt tartjátok szent könyvnek.

jan. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:

"De ha lenne lehetőséged, akkor ölnél állatot és embert, csak a törvény tart vissza."


Mi ez a kijelentő mód?!


Eleve ott van az a kijelentése, hogy "Egyetértek minden tanával ellenkezés nélkül." amik között például az állatok bántása bűn. Tehát kis logikával lelehet szűrni, hogy nem, nem csak a törvények miatt nem tesz ilyeneket.

jan. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:

51. ma 02:41 ezt miből gondolod?

A 48as válaszoló válaszai alapján szerintem nagyjából benne a legkevesebb a gyűlölet és az agresszió az itteni válaszolók közül.

jan. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 A kérdező kommentje:

Szerintem az emberek többsége alapból gonosz, szadista. A sátánistákra ez fokozottan igaz lehet.

Meg a sátánistákra jellemző az állat- és emberáldozat.

jan. 17. 18:17
 56/92 anonim ***** válasza:

"Meg a sátánistákra jellemző az állat- és emberáldozat."


Ezzel szemben:


"9. Ne árts kisgyerekeknek!


10. Ne ölj nem emberi állatot, kivéve, ha rád támadnak, vagy ha élelemre van szükséged!"


Arról nem is beszélve, hogy Istennek Jézus előtt csak zöldségeket és gyümölcsöket áldoztak?


Kicsit fordítva látod a helyzetet.


"Szerintem az emberek többsége alapból gonosz, szadista. A sátánistákra ez fokozottan igaz lehet."

Te már csak tudod amikor azt sem tudod mi fán terem a sátánizmus.

jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
#49-es nem velem van a baj, hanem a társadalommal, a konzervativizmusával, és a vallással, ami a másságokat nem tudja elfogadni és kezelni. én egy liberális, meleg, sátánista vagyok és teljesen ki vagyok békülve ezzel. nem nekem a felfogásnak kell változnia.
jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:
#51-es soha nem ölnék sem embert, sem állatot, de a Sátán nem is várja el tőlem. sőt önmérsékletre int. az ölés kerülésére. ezt csak a filmek közvetítik, mert a filmet /film =üzleti vállalkozás a stúdiónak/ el kell adni és profitot kell termelni,hogy megtérüljenek sokszorosan a gyártási költségek. teljesen téves képet sugallnak a sátánizmusról. A Sátán nem gonosz, csak nem ért egyet Istennel, mert másképpen szemléli a világot, és vele ellentétben megtanít értékelni saját magad, hogy állj ki önmagadért, és ne legyél mások alázatos lábtörlője.
jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:

#55


"Meg a sátánistákra jellemző az állat- és emberáldozat."


- Ez megint egy zsidó hazugság. A zsidókra ugyanis nagyon jellemző, hogy azt amit ők követnek el azt rákenik másokra. Ez tipikus zsidó tulajdonság, a saját mocskukat és bűnöket gójokra kenni és gójokat vádolni azzal amit ők csinálnak. De sajnos manapság már annyira az ő kezükben van a média meg a hatalom, hogy ha bekapcsoljuk a tévét vagy politikusokat hallgatunk stb akkor mindenhonnan csak zsidó hazugságok folynak.


De reagálva a kijelentésre:

- Az állatok áldozatbemutatása zsidó szokás, ezt konkrétan elő is írja a Tóra nekik. Lásd:


" Beszélj Izráel fiaival, és mondd meg nekik: Ha valaki közületek áldozni akar az ÚRnak, jószágotokból marhát és juhféléket áldozzatok.


És ölje meg a marhát az ÚR előtt; Áron fiai, a papok pedig vigyék föl a vért, és hintsék a vért körös-körül az oltárra, amely a gyülekezet sátrának bejáratánál van.


A belét és lábszárait azonban mossák meg vízben, és füstölögtesse el a pap az egészet az oltáron, egészen elégő áldozatul. Ez a tűzáldozat kedves illatú az ÚRnak.


És az oltár északi oldalánál ölje meg az ÚR előtt, Áron fiai, a papok pedig hintsék a vérét az oltárra körös-körül.


Ha pedig valaki madárfélékből akar áldozni égőáldozatul az ÚRnak, gerlicét vagy galambfiókát áldozzon.


És vigye azt a pap az oltárhoz, tekerje ki a nyakát, és füstölögtesse el az oltáron, a vérét pedig engedje ki az oltár peremére. "


- Leviták könyve (vagy Mózes 3. könyve) 1:2-16 terjedő részből idéztem.


--------


" Áldozza fel azt a bakot, amely az ÚRnak jutott a sorsvetésben, és készítse el azt bűnért való áldozatul. "


- Leviták (Mózes 3) 16:9


Egyébként a Leviták 16. fejezetét érdemes végigolvasni, mert kiderül belőle, hogy a zsidók képtelenek bármiféle következményt vállalni a tetteikért. Ha akármilyen bűnt követnek el azt az "áldozati baknak" (innen ered a "bűnbak" kifejezés) fogják rá, majd meggyilkolják a saját bűneikért cserébe. Igazából a történelem folyamán ez nagyon sok helyen visszatérő motívum volt: zsidók azzal vádoltak meg gójokat amit ők maguk követtel el, majd megbüntették őket és ezzel azt hitték nekik semmilyen következményei nincsenek azoknak a szörnyűségeknek amit elkövettek.


Lásd pl a hollywoodi megerőszakolókat meg pedofilokat is. Mind Harvey Weinstein mind Epstein zsidók voltak, de a zsidók kezében levő média a gój fehér férfiakat vádolja meg "nőerőszakolóknak" és ezért is indította a metoo kampányt, hogy minket gój férfiakat büntessenek meg azokért az undorító dolgokért amit zsidók csináltak.


De visszatérve a témára, bárki utánanézhet maga is, a Biblia fenn van ingyenesen a neten, egyértelműen kiderül belőle, hogy az állatok feláldozása a judaizmus előírása.

jan. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 A kérdező kommentje:

Jó, tegyük fel, hogy nincs ember meg állatáldozat és a Bibliában is vannak erkölcstelen dolgok. Én alapvetően nem vagyok vallásos. Nem tetszik pl. hogy állatokat áldoznak, hogy a nőket alárendeltként kezelik, Isten komplett népírtásokat rendezett a Bibliában.


De akkor is, miért bálványozza valaki a gonoszt? Vagy tényleg azt gondoljátok, hogy a Sátán a jófiú, az emberiség megmentője és Isten a gonosz?

jan. 19. 03:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!