Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánisták rossz, gonosz...

A sátánisták rossz, gonosz emberek?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, aki azt állítja magáról, hogy sátánista. Engem ez megijeszt. Nem tudom mire számíthatok tőle. Aggaszt, hogy valami lelketlen, szadista állat lehet. Jogosak vajon az aggodalmaim?

jan. 7. 21:10
 31/92 anonim ***** válasza:
Hol van a bibliában a népírtásra való felszólítás??Erre kiváncsi vagyok.Írd már le kérlek.
jan. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
Több tucat helyen. A linkben amit az előző kommentemben linkeltem részletesen fel van sorolva.
jan. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:
27-es nem a melegeket emlegettem, hanem LMBTQI közösséget. Abba nem csak a melegek tartoznak bele. Ki itt a buta? 23/26 Szerintem egy vallás részéről nagyon fontos, hogy elfogadó legyen a másságokkal kapcsolatban és ne közösítsen ki.
jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
33# Nagy a baj nálad,mivan nem fogadnak el?Fogadjunk a túróstészta receptnél is a lmbtq-val jössz?Baromi unalmasak vagytok,jólvan elfogadlak bármelyik betű is vagy.Most jó?De a kérdés most nem róluk szól.
jan. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
100%
34-es nagyon agresszív és támadó vagy. talán kellene valaki, aki lenyugtat végre. Nem szoktam a közösséggel védekezni, csak egy példát hoztam arra, mivel jó magam is sátánista vagyok, hogy miért fordultam a sötét oldal felé, annak ellenére, hogy nem vagyok rossz ember, mert a jók közé tartozom, hogy visszautaljak az eredeti kérdésre. De nem fogok egy idegennek magyarázkodni, akiben egy fikarcnyi együttérzés sincs, csak merő rosszindulat. Tipikusan az olyan mérgező emberektől, mint te kellene mindenkinek távol tartania magát, hogy ne okozhassál nekik mentális sérüléseket. Szerintem orvosi kezelésre szorulsz. Menj és kezeltesd magad és az agressziódat!
jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
43%
Jó sátánista???Miben nyilvánul meg??Ugye az egyház érdemeit nem kell leírnom?Mert iskolákat üzemeltet,anoním alkoholistákkal foglalkozik.Rászorulóknak segít.Ingyenkonyha.Sorolhatnám napestig.Bár úgyis kitalálsz majd ezekre vmi ökörséget.Na és te mint jó sátánista??Miben és kinek segítesz??Mitől vagy te jó??
jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:

"Jó sátánista?"

Miért ne lehetne jó?


"Ugye az egyház érdemeit nem kell leírnom?"

Ne tegyünk úgy mintha csak jót tett volna.


Egyébként ha már így boncolgatod mások jóságát, te mint keresztény mi jót tettél? Miben nyilvánul meg a te jóságod? Esetleg csak annyi, hogy keresztény vagy?

jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 A kérdező kommentje:

“ Miért ne lehetne jó?”


A sátánistákról nekem elsősorban a véres, morbid dolgok jutnak eszembe. Valószínűleg élvezetből gyilkolnának, ha lenne rá lehetőségük

jan. 15. 05:19
 39/92 anonim ***** válasza:

Filmekben.

Filmekben pedig Isten sokszor gonosz ahogyan a keresztények is. Akkor te gonosz vagy?


Filmekben élünk vagy a valóságban.


Az, hogy neked mi jutt eszedbe valamiről nem a valóságot mutatja hanem téged.


Attól még, hogy egy rasszistának az jutt eszébe az afroamerikaiakról, hogy ostobák még nem lesznek azok.

jan. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
37# Nem boncolgatom más jóságát,ő írta magáról hogy jó.Kérdésre,kérdéssel válaszolsz??Ejhaaa
jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!