Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek miért utálják...

Szerintetek miért utálják Jehova Tanúit? Őnáluk kedvesebb embereket nem láttam!

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:09
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/193 anonim válasza:
23%

az elöttem ironak 100%-ig igaza van nem kell annak feltüntetni ami sose volt.

álkeresztény szekta és ennyi.

2009. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/193 anonim ***** válasza:
72%
Na ne már. Nehogy már a közmegegyezés döntse el, mit is tanít a Biblia. Amit tetszik belőle, közmegegyezünk róla, a többi meg nem érdekes? Na igen. Ilyenek az emberek. Amúgy feltűnt mindenkinek, hogy aki őszintén leírja a válaszokat, és próbál a kérdésre válaszolni, a témával kapcsolatban, azt úgy lepontozzák, mint a sicc, aki meg csak szapulja a másikat az maximálisan hasznos válaszokat ad? Érdekes. Pedig azt gondolom, a kérdező nem feltétlen a szidalmazásra kíváncsi, hanem az igazságra velük kapcsolatban.NEM?
2009. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/193 anonim válasza:
16%
aki elhiszi hogy ha bemegy az oroszlán ketrecbe az oroszlán nem támad rá az Engem ne akarjon megtéríteni.
2009. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/193 anonim válasza:
70%
csak sajnálni tudom azokat akiknek rossz véleményük van...az a lényeg h a ti életetekért küzdenek..amugy meg ha kicsit az irásokban elmélyednétek akkor rájönnétek mi is az igazság...17 éves vagyok jól tudom, hogy milyen a vallás nélküli és a vallásos élet. A vallásos barátok és a "világi" barátok. Bátran mondhatom ,hogy a vallásos barátok körében sokkal felszabadultabb vagyok és nem buzdítanak arra ,hogy cigizzek,piáljak,meg ilyenek. én kimondottan jól érzem magam és nem vagyok egyedül ezzel szerencsére.
2009. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/193 anonim ***** válasza:
23%
Most fogja be mindenki, mert egy 17 éves nobeldíjasprofesszortudordoktorbubó teológiaidoktorsegédtiszteletesfőkáplánesperes megmondja a frankót! Nála van az élettapasztalat és a tudás! Nem nálatok! Térjetek meg, különben Xenu felfal titeket!......Ja, bocs, az a másik mesében van :D
2009. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/193 anonim válasza:
81%

szia

én épp tanulmányozom a Bibliát Jehova Tanúival.

nos, azért nem szeretik őket mert nem tudják hogy miről van szó. Régen én is így voltam vele, de nagymamám csak rávett minket hogy tanuljuk és így már mindent értek.

az a lényege hogy csak meg kell ismerni a Teremtőt. Jehova Tanúi pedig ebben segítenek. Ők nem tartják magukat nagyobbnak vagy jobbnak mint a többi ember egyszerűen csak sajnálják az embereket illetve azt teszik amit Jehova, vagyis Isten kér tőlük:prédikálják az ő szavát, a jó hírt.

2009. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/193 anonim ***** válasza:
18%
Az én véleményem :kíváncsi lennék ,ha valamelyik hozzátartozójuknak vérátömlesztésre lenne szüksége vajon inkább engednék meghalni??? mert ugye a vallásuk ezt ellenzi.azonkivül érzéketlenek nem tartanak karácsonyt , születésnapot , semmilyen ünnepet. akkor ezek az emberek lelekileg sivárok.Hiányzik a szeretet belőlük.Én be sem engedem őket a lakásomba sőt ! ki sem nyitom az ajtót. valaki itt azt írta kedvesek ...ja nyájasak ...hogy megtudják az embereket téríteni , vagy "eltéríteni"..ennyi róluk.
2009. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/193 anonim ***** válasza:
39%

Engednék...

a tv-ben volt egy dok.film, egy balesetet szenvedett nő azért halt meg, mert a hozzátartozók nem engedtek neki vért adni (USA)

E nélkül is írni akartam, igaz nem tartozik szorosan a kérdéshez, de pár perce hallottam a rádióban, hogy egy zsidó rabbi nyilatkozta: életmentés esetén vehet magához a beteg (vagy adhatnak neki) vért (vérkészítményt stb) tartalmazó gyógyszert is!!!

Tehát a zsidóság sem értelmezi fanatikusan a mózesi parancsokat! Egyedül JT... :(

2009. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/193 A kérdező kommentje:

Igazad van 09:31-es.Nah azért jó látni, hogy van itt egy-két olyan ember is aki tud is Jehova tanításairól, és úgy mond véleményt a Tanúkról. Nem mint a legtöbben, hogy szinte nem is tudnak semmit J.T.-ról, de ítélkezéseikből egy jó vastag könyvet lehetne írni!

Amúgy meg észrevettem, hogy aki próbál a jó mellett állást foglalni, azt úgy leszázalékolják, hogy csak na! De aki a földig gyalázza, elítéli J.T.-it annak még 100 egész százalékot is adnak.Most már teljesen tudom mi az az előítélet!

2009. aug. 21. 14:41
 70/193 anonim válasza:
86%
Szerintem az a gond a Jehova Tanuival hogy nagyon azt hiszik hogy az o hituk az igazi...mire alapozzak ezt? Ugyanezt gondoljak pl a baptistak stb..de ok megsem jarnak hitteriteni...valoszinu a hitterito tevekenysegukkel van csak problema. Hozzank is jartak...aztan egy ido utan nem nyitottunk ajtot a lakotarsammal ugy tettunk mintha nem lennenk otthon hogy beken hagyjanak..ez a baj veluk. Jelenleg baptistakkal elek,es igaz hogy nem vagyok az de ok nem is akarnak megteriteni pedig meselnek a hitukrol,sokat,de nem tolakodoak!
2009. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!