Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek miért utálják...

Szerintetek miért utálják Jehova Tanúit? Őnáluk kedvesebb embereket nem láttam!

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/193 anonim ***** válasza:
88%

A buzgó, fiatal Tanú kérdezőnek ajánlom ezt a linket, sok minden kiderül belőle a szervezetről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__3..

2009. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/193 A kérdező kommentje:

Kedves 08:43-as! Ha negatív szándékból ajánlottad a linket, akkor csak nézz utána jobban! Én is írtam oda egy választ. Világosan meg van beszélve, hogy ott a kedves kérdező valamit jól elnézett. Nemcsak J.T.-ra mondják hogy keresztények (mondjuk pl. a katolikusokra is)és biztos, hogy nem J.T.-i fogtak fegyvert.D most fogom magam és utána nézek a neten!

Amúgy ha pozitív értelemben ajánlottad a linket akkor ezer bocs, vedd úgy mintha nem is írtam volna semmit.

2009. aug. 17. 10:35
 53/193 anonim ***** válasza:
80%

Azt csak fanatikus tanúk állítják, hogy valamit elnézett volna az illető.

Az Őrtoronyból idézett feketén-fehéren, hogyan változtatgatják a Tanúk bizonyos kérdésekben az álláspontjukat. Ezeket az idézeteket nem cáfolta senki.

Az, hogy mi a keresztény, ugyan olyan közmegegyezés, mint hogy az emberek mit értenek "piros", vagy "elefánt" szó alatt. Ebbe pedig a Jehova Tanúi közössége nem fér bele.

2009. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/193 anonim ***** válasza:
59%

jehovatanúi, egy álkeresztény szekta.Nem is elsősorban a Bibliából, idézgetnek, hanem van egy saját propagandaanyaguk az őrtorony, azt kell bebiflázniuk, és onnan idéznek.

-Szerintem is mindjárt megjelennek és bemásolnak 2-3 oldalt az őrtornyos propagandájukból.

- Azt csinálják, hogy feltesznek egy álkérdést, és utána ömlesztik a propagandájukat.Néhányuk már le is bukott így elszólta magát, vagy belezavarodott.

Az egyik topicban az egyik hozzászóló meg is kérdezte ( mikor a jehovatanú válaszra azt írta a kérdező, hogy az a jó válasz) Mi ez valami kvízjáték?

- Szintén gyakori, hogy feltesznek egy (ál)kérdést és válaszolnak is rá.Némelyik topic már úgy néz ki mint egy chat oldal.

-Nem is veszik észre, hogy már mindenki röhög rajtuk.


Vannak akik nem bírják őket, de szerintem inkább nevetségesek. Ők a fórum bohócai.

2009. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/193 anonim ***** válasza:
36%

Fogyatékosbanda:D....persze most én ezzel sátán külödttje lettem.....régen elolvastam valami jehova köynvet, ingyen adták, csak nem értettem hogy névelőket miért nem használnak????? pl. nem azt irják h "megkisértett a sátán" hanem "megkisértett sátán"....pfff XD.....énmeg akkor erre mondhatnám "mennyel haza anyad k.rva mert rád b.szom ajtom ajtaját" :D


FOGYATÉKOS JEHOVÁK :D

2009. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/193 anonim válasza:
74%

15:32es!ez nagyon nagy duma:D:D:D LOL

ugyanez a véleményem

Ma épp hogy elaltattam a babát rögtön megjelent 2 jól felcsengették utána nem is aludt vissza:@:@:@

2009. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/193 anonim ***** válasza:
32%

Aki azt írta hogy a veréb és a véreb sem ugyanaz. Hát tényleg nem.

De! Azért Jah, Jahve, Jehova és még sorolhatnám, mert minden nyelven máshogy írják, és máshogy ejtik ki.

Mint ahogy a keresztnevünket is máshogy ejtik ki mondjuk Franciaországban, máshogy Japánban, vagy Amerikában. NEM?

2009. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/193 anonim ***** válasza:
29%

Ma 15:00! Te is bemásolhattad ide ezt a néhány mondatot, mert feltűnt, hogy sok helyen találkoztam már ezzel. Miért pont Jehova Tanúi az álkeresztény szekta? Több 10.000 féle magát vallásnak mondó csoport létezik. Mind azt gondolja, hogy az övé az igaz. Akkor most hogy is van? Melyik az igaz? Nyilván, amelyik a Bibliára alapozza a tanításait. Érdemes megvizsgálni. Amúgy meg csak annyit fűznék hozzá, hogy az emberek olyanok, mint a tyúkok a baromfiudvarban. Egy elkezd rohanni, a többi pedig utána. Azt sem tudják, miért szalad. Na, így van ez az emberekkel is. Egy elkezd kiabálni, történetesen Jehova Tanúira, a többi meg segít neki kiabálni. Pedig azt sem tudják már, miről szólt a kérdés. Szóval kedves kiabálók.

1. Az kiabál, akinek ég a háza.

2. Majd ha legalább 1 alkalommal meghallgattátok Jehova Tanúit, vagy legalább 1x voltatok az összejöveteleiken, akkor kiabáljatok. Kíváncsi volnék, akkor mit mondanátok, hogy mi volt ott. Vajon az igazat mondanátok? Vagy továbbra is szaladnátok az után az 1 után?

2009. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/193 anonim ***** válasza:
15%

"emberek olyanok, mint a tyúkok a baromfiudvarban."

Tökéletes példa vagy rá.


A kérdezőnek válaszolva;

-Észreveheted itt a fórumon is, hogy nem a kérdésre válaszolnak,hanem személyeskednek, támadnak.Hogy ezt azért csinálják mert alacsony az IQ-juk, vagy nem szabad nekik önállóan gondolkozni, azt én sem tudom. Lehet felteszem kérdésnek, jehovatanúi úgysem fognak nyíltan válaszolni, de hátha akad valaki aki már kiismerte őket.

2009. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/193 anonim ***** válasza:
64%

Azért álkeresztény, mert semmit nem vall azokból a tanításokból, melyeket a közmegegyezés és maguk az egyházak a keresztény tanításoknak neveznek. (Szentháromság, Jézus istensége, a lélek halhatatlansága).

Ez olyan, mintha holnaptól egy buddhista közösség elkezdené magát kereszténynek nevezni. Ugye ettől még nem lenne keresztény?

Semmi baj nincs veletek, 100valahány vallás van Magyarországon, elfér a tiétek is, csak ne akarjátok annak feltüntetni ami sosem volt.

2009. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!