Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek miért utálják...

Szerintetek miért utálják Jehova Tanúit? Őnáluk kedvesebb embereket nem láttam!

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/193 anonim válasza:
61%
Nem az a lényeg, hogy Jehova tanúi kedvesek vagy sem ,hanem, hogy a tanitás amit hírdetnek igei alapokon állnak-e. Vagy az emberek által ismételten kitalált vallás képviselői.Úgy gondolom, hogy ami Istentől van az minden körülmények között megáll és bizony megérinti az emberek szívét.
2009. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/193 anonim ***** válasza:
20%

"Őnáluk kedvesebb embereket nem láttam!"


Attól mert valaki kedves még nem jelenti azt h jó ember. Hazudni lehet ám kedvesen is, sőt, csak úgy....

A mondás is így tartja: a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve



Mellesleg a magánvéleményem meg az, hogy takarodjatok ki a világból, jehovisták! Tévútra viszitek az emberek lelkivilágát, agymosott hlladékok, metélt idióták....

2009. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/193 anonim ***** válasza:
67%
A vámpírok is kedvesek, ha kajára van remény... :)
2009. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/193 anonim ***** válasza:
24%
Aki meg akar téríteni az mind kedves, a sötét középkort kivéve.
2009. aug. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/193 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen korban még ne legyél ennyire elvakult. Könnyen befolyásolható vagy.


Ja és már sok-sok ezer éve üldöznek mindenféle vallásokat, még sincs világvége.

2009. aug. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/193 A kérdező kommentje:

Na jólvan ha szerintetek befolyásolható vagyok akkor hát legyek az a ti szemetekben.Én nem engedem ócsároltatni a hitemet.Kár, hogy feltettem ezt a kérdést kár, hogy nem lehet kitörölni.Nem gondoltam volna, hogy 1-2 válaszadót kivéve mind csak lenéztek a hitem miatt.Az a bajotok, hogy "házalunk" kíváncsi lennék, hogy majd az utolsó megítélésnél milyen arcot vágtok majd!Akkor örülnétek, ha valaki csengetne "vasárnap délután", de ott már késő lesz!Na mindegy nem keveredek bele felesleges vitákba.Én csak azt tapasztaltam/om, hogy nem sokat tudtok Jehova Tanúiról mégis úgy ítélkeztek felettük mint a bírók.Először győződjetek meg az igazatokról majd utána Nyilvánítsátok ki a véleményeteket! EGYÉBKÉNT: Bocs ha rosszul fejeztem ki magam a disznók és a gyöngyöket illetően, nem azokra az embeekre mondtam hogy disznók akik nem fogadják el a hitet, hanem ez egy példázat amit Jézus mondott az embereknek, hogy: Ne adjátokazt, ami szent, a kutyáknak, gyöngyeiteket se vessétek a disznók elé! az Istentől származó igazságok szentek. Képletesen szólva gyöngyökhöz hasonlatosak.De ha az a néhány személy, aki aki kutyákhoz vagy disznókhoz hasonló, nem értékeli ezeket a drága igazságokat, akkor Jézus tanítványai otthagyják az ilyen embereket, és olyanokat keresnek, akik fogékonyabbak a hit terén.

így én is itthagyom ezeket az embereket és csak azokkal szeretnék társalogni akik fogékonyak a hit terén, szeretném ha nem veszekednénk, és csak azok írjanak akiknek nem áll szándékukban veszekedni. Köszönöm megértéseteket.

(Jöhet a lepontozás)

2009. aug. 16. 18:33
 47/193 anonim ***** válasza:
87%
Köszönöm, hogy igazoltál:) Mások nevében nem beszélek, de ahogy én látom, itt senkinek sem az a baja, hogy másképpen gondolkodnak, hanem az, hogy tévedhetetlennek és felsőbbrendűnek tartják magukat.
2009. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/193 anonim ***** válasza:
87%

"(Jöhet a lepontozás)"


A kérdezőt nem lehet lepontozni, de azért kedves, hogy felajánlod.

2009. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/193 anonim válasza:
86%

Az az eggyik legnagyobb probléma veletek,hogy nem tudjátok felfogni ha valaki nem akar valamit,ha nem akarok áttérni nem is fogok.

Azt aláírom h volt 1 nagyon kedves jehova tanuja "barátom" aki persze csak látszatra volt az

ö volt a legnagyobb szarkeverö az eddigi életemben

csak azért csinálta mert tehetségesebb vagyok nála és népszerübb.

Nem szerettem soha ezt a vallást de mindig türelmesen végig hallgattam a mondani valóját

és volt mikor érdeklöddéssel fogadtam.

Aztán rájöttem h ez nem jó ink hárítottam a témát mert utána állandóan ezzel traktált,másról sem beszélt.

Aztán mikor eljött pl a karácsony csak fikázta h minek azt meg stb

ami nagyon idegesített mindenkit.mert a karácsony ha tetszik valakinek ha nem akkor is a szeretet ünnepe amikor összegyülik az egész család és persze a készülödés öröme.

bocsi de ez a véleményem h is mondja többletben nagyon idegesítö emberek vagytok.néha pedig szarkeverök és féltékenyek is

2009. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/193 anonim ***** válasza:
81%
Ahány jehovást eleddig megismerhettem, mind át akart téríteni. Hiába mondtam, hogy nem, köszönöm, Istenhívő keresztény ember vagyok, csak tovább nyomták a dumát. És nem, nem érdekel sem a jó híretek, sem a téves pokolképzetetek, sem az átírt Bibliátok. Verseket meg bárki tud szedni a Bibliából, ha csak egy picit is ismeri. Úgyhogy én is sok szeretettel és örömhírrel küldeném ezt minden jehovásnak a Deuteronomionból: "Nem létező istennel féltékennyé tettek, Kivetni való bálványaikkal ingereltek. Nos, én is féltékennyé teszem őket egy nem néppel, Istentelen, pogány hordákkal bőszítem őket." :)
2009. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!