Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek miért utálják...

Szerintetek miért utálják Jehova Tanúit? Őnáluk kedvesebb embereket nem láttam!

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 20:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/193 anonim ***** válasza:
92%

Nekem semmi bajom velük, tiszteletben tartom az eszméket, amiket követnek, amíg ők is tiszteletben tartják azt, hogy én más eszméket vallok. Egyszer rájuk szántam az időt, mikor még nem tudtam, miről van szó...illedelmesen végihallgattam őket, fél óránál is tovább tartott, amíg a kapuban kellett ácsorognom miattuk. És mikor illedelmesen visszautasítottam őket, azt hittem, mint minden normális ember, megértették. Hát nem értették meg....onnantól kezdve minden vasárnap csengettek. Ez nagyon idegesítő...lehet, hogy ők azt hiszik, világvége van, de had higyjen már mindenki azt, amit akar...én nem kérek a megváltásból. Érdekes, más vallás követői nem akarják megtéríteni a többi embert. Tudod, lehet, hogy te most így 13 évesen beleéled magad ebbe az egészbe és jól érzed magad , amiért egy külön világ fontos tagja lehetsz.Ez természetes...én ennyi idősen szerepjátékoztam azért, hogy egy más világban élhessek. De rá fogsz majd jönni egyszer, hogy a világ nagyon sokszínű,és hogyha benne élsz az egyik színben, nem láthatod a többit. Az összes színt csak akkor fogod meglátni, ha kívülről szemléled, és akkor jobban meg fogod érteni az egész világot és az embereket. Nekem ez a vallásom, hogy nem tartozom egyik valláshoz sem, hanem inkább egészében próbálom megérteni az embereket. És én nagyon jól érzem így magam, nem akarom,hogy belerángassanak egy adott rétegbe,ahol szabályok közé vagyok szorítva. És ezt tiszteletben kellene tartaniuk jehova tanúinak. Számomra ők teljesen egyenrangúak a többi emberrel és a vallásuk a többi vallással...


Üdvözlettel: Egy 20 éves lány

2009. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/193 anonim válasza:
6%
már le irták neked egy kicsit tolakodok.
2009. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/193 anonim ***** válasza:
9%
az őrtorony magazinjuk olvasható :)
2009. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/193 anonim ***** válasza:
84%

Hehe. Idejön valaki feltenni a kérdést hogy miért utáljuk jehova tanuit, azzal hogy neki is van ujforditásu bibliája, meghogy milyen kedves tőlük hogy zavarják az embert.

Szerintem se Jehova tanúja a kérdés feltevője.

2009. aug. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/193 anonim válasza:
11%
Kedves 21.12-es 20 éves lány! Szerintem te sem érted az egész világot és az embereket. Lehet tapasztaltabb vagy, mint 13 évesen, de az általad leírtakból biztos vagyok benne, hogy a 13 éves fiú jobban érti, mint te, hogy mi mozgatja a világot és az embereket, miért élünk ma ilyen elkorcsosult világban...
2009. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/193 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy ilyen butákat írtam kicsit rossz napom van.De én Jehova Tanúja vagyok. Kössz a megértéseteket. Ezután Már értelmesebb dolgokat fogok írni. Sziasztok
2009. aug. 15. 21:42
 27/193 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az erőszakosságuk és a modortalanságuk miatt utálják őket.Hozzám is többször becsengettek, és nem nagyon akarták felfogni, hogy nem érdekel a mondandójuk.
2009. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/193 anonim ***** válasza:
77%
21:41: hidd el, nem azért élünk ilyen világban, mert Jehova Tanúi nem tudnak mindenkit megtéríteni....
2009. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/193 anonim válasza:
85%
gondoltam hogy jehova tanuja vagy kiváncsi voltál mit gondolnak roluk az emberek.nem irtál olyan butaságokat és ha te is fogod hirdetni az igét vagy micsodát akkor ne légy tolakodo.legaláb hiszel valamiben valaki meg semmiben hitetlen. egy katolikus,
2009. aug. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/193 anonim válasza:
26%

21.12-es vagy 21.54-es! Tudom, hogy nem azért élünk ilyen világban, mert a jehovások nem tudnak mindenkit megtéríteni. Akkor szerinted miért élünk ilyen világban? Vonatkoztassunk el jehova tanúitól. Gondolkoztál már azon, hogy egy ilyen gyönyörű, színes világot, hogyan teszünk teljesen tönkre? Benne vagyunk egy negatív spirálban (a negatív spirált az élet minden területére értem: erkölcstelenség, bűnőzés, környezetszennyezés, klímaváltozás, betegségek, hosszassan tudnám ezt sorolni és kifejteni) amiből én személy szerint nem látok kiutat a magunk erejével.

Egyetlen helyről kaptam tiszta választ, hogy ez miért van, mi lesz és hogy boldoguljak ebben a nehéz időben. 21.41

2009. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!