Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Léteznek meleg-keresztény párok?

Léteznek meleg-keresztény párok?

Figyelt kérdés
Akik együtt járnak, egy párként, azonos neműek és keresztények is.

2014. jún. 19. 21:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/142 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező a Bibliából kiderül, hogy vagy a szülők bűne miatt, vagy pedig a te bűneid miatt adhatott át Isten ezeknek a tisztátalan indulatoknak.


Jézus Krisztus viszont megszabadíthat téged. Kérd Őt, hogy segítsen rajtad, olvasd a Bibliát és legyél Istenhez hűséges, elfordulva a bűntől.


Ehhez viszont akarni kell. Ha csak úgy kéred Jézust, hogy közben nem is akarod annyira, akkor Ő nem is fog megszabadítani téged, mivel szabad akaratot adott neked is.


Bátorításként itt ez az igeszakasz:


János 6,37: Minden, amit nékem ád az Atya, én hozzám jő; és azt, aki hozzám jő, semmiképpen ki nem vetem.


Menj el egy keresztény gyülekezetbe, lehetőleg egy pünkösdi gyülekezetbe, de egy sima keresztény gyülekezet is megteszi, ott sokat tudnak segíteni. Én is segíthetek és szívesen válaszolok minden kérdésedre, persze csak ha akarod.

2014. jún. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/142 anonim ***** válasza:
64%

"Pontosabban csak ők tartják magukat kereszténynek, de de valójában nem azok."


Nem vagyon nagyon jártas az ilyenekben, de nem pont ti mondjátok, hogy ne ítélj, hogy ne ítéltess?Kinek van joga megkérdőjelezni egy másik ember hitének a valódiságát pusztán a nemi hovatartozása alapján?

2014. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/142 anonim ***** válasza:
72%
Mi értelme idézgetni a Bibliából? :D Fiktív könyv tele erkölcsi szabályokkal, amit az emberek nevelésére használtak. Pál apostol pedig még ahhoz képest is egy farok volt, azt is írta hogy a nők maradjanak csendben és engedelmeskedjenek mert semmik a férjükhöz képest. Miért nem lehet valaki békésen vallásos ilyen lelki nyomort keltő "szent" könyvek nélkül, mint a Biblia, Talmud meg a többi? A vallás jó dolog, de merjétek már használni a józan eszeteket és a szíveteket, ez nem a sötét középkor ahol be kell nyalni minden dogmát.
2014. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/142 anonim ***** válasza:
67%

"Általában akiknek ennyire fontos a melegek dolga, azok a melegben szoktak felvonulni, nem pedig itt a gyakorin"


Tanítok egy új szót:empátia.Sok mindenre képes, ha használják is.

2014. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/142 anonim ***** válasza:
74%

Tisztelt Kérdező!


A 4-es válaszoló vagyok. Abban teljesen igazad van, hogy a "homoszexuális" szó kései eredetű, így Pál nem írhatta bele a levelébe.


Az eredeti szövegben az "arszenokoitész" szerepel, amelyet a hellenisztikus civilizációban a homoszexuális emberekre alkalmaztak, körülbelül úgy, mint manapság a "meleg" vagy a "homokos" kifejezést.

2014. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/142 anonim ***** válasza:
35%
Aki a bibliára alapozza az életét, akinek meg kell mondani, hogy mi helyes és mi nem, az meg is érdemli, hogy boldogtalan legyen....
2014. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/142 anonim ***** válasza:
19%
Akik kritizálnak, azoknak csak annyit tudok mondani, hogy Isten gyűlöli a bűnt, ezért én is. Viszont Isten szereti a bűnöst így én is és ezért is ajánlottam fel a segítségemet.
2014. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/142 anonim ***** válasza:
32%

55%-os én egy boldog és szabad ember vagyok Jézus Krisztusban :)


Hadd kérdezzek valamit. Mi alapján döntöd el, hogy mi a jó és mi a rossz?

2014. jún. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/142 anonim ***** válasza:
61%

"Pontosabban csak ők tartják magukat kereszténynek, de de valójában nem azok. "


ezt bárki mondhatja. mondjuk én rólad.

2014. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/142 anonim ***** válasza:
39%
Szabad ember vagy úgy, hogy van egymillió dogma amit követned kell?
2014. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!