Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy a homoszexual...

Szesze kérdése:

Lehetséges, hogy a homoszexualitás, a mostani civilizáció bukását jelenti?

Figyelt kérdés

Ifjúsági bibliaórákra járok. Szoba került a homoszexualitás kérdése. A tiszteletes úr elmondta, hogy a régi nagy civilizációknak (pl.: a görög) amikor már nagyon fel fejlődtek akkor jött az, hogy elterjedt lett a homoszexualitás. És ezután persze jött a bukás.


Elképzelhetőnek tartjátok, azt, hogy mivel a mai világunkban is a homoszexualitás már-már hétköznapivá vált, hogy ez ennek a civilizációnak is a bukását jelentheti?


(remélem érthető, hogy mi lenne a kérdésem)


2010. márc. 29. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
17%

Olvasd ezt el:

[link]

2010. márc. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
62%
Baromság. Az, hogy sokan voltak homokosok, nem hozható összefüggésbe a bukásokkal, mégha egy időben is voltak. Ez olyan mint mondjuk, hogy tegyük fel, hogy Sztálin halála előtt megivott egy kakaót. Hitler is megivott 2 héttel a halála előtt egy kakaót. Összeesküvés?! Érted mire gondolok :) Nem attól omlott össze a római "köztársaság", hogy egy cézár homokos volt. Sokkal inkább attól, hogy leálltak a hódításokkal. Mindennek megvan az oka, és nem érdemes ilyen őrültségeket keresni a háttérben.
2010. márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim válasza:
34%
2010. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
50%

"Ifjúsági bibliaórákra"


Aminek a közésmertebb neve: agymosás.

2010. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
30%
Olyan értelemben igaz, hogy amely civilizáció odáig megy a szabadosságban, hogy a homoszexuálitást természetesnek, normálisnak állítsa be, az odáig süllyedt, hogy a bukás közel van. A nyugati civilizációra bukás vár ezen az úton. Demográfiailag mindenképp. Egyszerűen túlszaporodnak a bevándorlók, és többé nem lesz...
2010. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
66%
Agymosás = Annak a köztudatba sulykolása, hogy aki vallásos, az feltétlenül agymosott. Jó, vannak olyanok is, de ezek a szekták, nem a rendes keresztények egyházak.
2010. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 A kérdező kommentje:

Nem örűltségeket keresek. Csupán egy kérdés volt. Viszont, úgy gondolom, hogy lehet valami benne. Tudod a "jó dolgába már nincs amit csináljon". Ebbe azért lehet valami.


A kakaós példádat azért nem tartóm jónak,mert te csak egy emberről beszélsz, a homoszexualitás viszont társadalmi probléma.

2010. márc. 29. 16:26
 8/98 A kérdező kommentje:
Agymosás...szerintem nem...és ettől még egy átlagos lány vagyok, annyi különbséggel, hogy vannak véleményeim a dolgokról, és nem csak egy irányból vizsgálom a dolgokat...ettől én még bulizok, hisz mindent lehet csak a lényeg, hogy mértékkel...ha neked agymosás senki nem kér, hogy járj...
2010. márc. 29. 16:30
 9/98 anonim ***** válasza:
42%

"jó dolgába már nincs amit csináljon."


Ezt mondd meg a homoszexuálisnak. Egytől-egyig homoszexuálisnak születtek, nem ők választották. ÉS mikor rájönnek, hogy ők homók, arra is rájönnek, hogy mennyi ostoba szerencsétlen van, akik gyűlölik őket. Minden homónak eljönn a pillanat, hogy heteróvá akar és próbál válni, de nem megy, mert lehetetlen. Sokan elfogadják megukat egyből, de a többség még évekig, évtizedekik szenved.

De bizonyára neked a 'jó dologba", és kedvtelésbe tartozik a kín, a szenvedés.

2010. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek az így született dumába. Szerintem ez csak szöveg.


Most akkor ugy-e írástudatlanak születtünk, akkor mit van mit ellene tenni, ilyenek maradunk. Szerintem ez azért alakul ki valakibe, mert ilyenné akar válni.

2010. márc. 29. 16:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!