Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy a homoszexual...

Szesze kérdése:

Lehetséges, hogy a homoszexualitás, a mostani civilizáció bukását jelenti?

Figyelt kérdés

Ifjúsági bibliaórákra járok. Szoba került a homoszexualitás kérdése. A tiszteletes úr elmondta, hogy a régi nagy civilizációknak (pl.: a görög) amikor már nagyon fel fejlődtek akkor jött az, hogy elterjedt lett a homoszexualitás. És ezután persze jött a bukás.


Elképzelhetőnek tartjátok, azt, hogy mivel a mai világunkban is a homoszexualitás már-már hétköznapivá vált, hogy ez ennek a civilizációnak is a bukását jelentheti?


(remélem érthető, hogy mi lenne a kérdésem)


2010. márc. 29. 16:14
 81/98 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, egyltalán ez most mire volt egy túl értelmes reakció? Na csak mert az ekfiogadás és természetesként kezelés nem azt jelenti amit te írsz. Tehát vszínűleg el se olvastad.

Akkor mire válaszolsz? Te se tudod mi?

2010. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
54%

Nem olvastam a kommenteket, de a régi korban, nem tettek különbséget. Minden nagy ember legalábbis biszexuális beállítottságú volt. Sőt valahol hallottam, hogy az apródoknak is ez volt a feladatuk a háborúkban. És szerintem az apródok nem lányok voltak. Úgyhogy inkább azt mondanám, régen volt hétköznapi dolog ez.

Nem hiszem egyébként sem, hogy azért buktak volna el a régi civilizációk, mert sok lett a homokos.

2010. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, írta-e már valaki, nem olvastam végig minden választ, de KÖNYÖRGÖM! Tanulj már meg beszélni! DolgábaN, dumábaN, valakibeN, bukásábaN, többségbeN... borzalom.
2010. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
87%
Ha már kötözködünk: inkább írni tanuljon meg, ne beszélni.
2010. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
85%

Mar ne haragudj, de nagyon nagy butasagot mondott a tiszteletesed. Persze errol vannak eltero velemenyek, de ez, amit mondasz, az igazsagtol messze all. Mindig voltak melegek, a melegek nem attol lesznek, hogy egy kultura felfejlodik e. Mindenhol vannak melegek. Az mas kerdes, hogy ezt sok, meg nem nagyon fejlett orszagban el kell titkolniuk.


Nem tudom, hogy ismersz e melegeket, de en igen (egyik rokonom is az) es ok is ugyanugy emberek. Nem ok akartak ilyenek lenni, nem ugy van, hogy felkelnek egy nap es azt mondjak, most meleg leszek, mert az a divat. Kiskoruktol kezdve erzik altalaban, mert pl. egy meleg ferfi nem tud ugy nezni egy nore, ahogy egy hetero akarhogy is probalja. Neki az kb. olyan szexualis szempontbol, mint egy hetero ferfinek egy masik ferfit szeretni. Neki valahogy az a termeszetellenes. Es abbol is latszik, hogy a melegseg nem divat kerdese, hogy mar akkor is letezett, amikor meg nem volt media, aki nyomatta volna, szegyen volt, megis voltak melegek. Ne keverjuk ossze a metroszexualitas fogalmat a melegekevel. A metroszexualitas egy eletforma, egy divathobort. Attol, hogy valaki meleg, meg nem biztos, hogy metroszex kinezetu, sot, valoszinuleg nem is.

2010. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
65%
Ja, es tipikusan annak a peldaja, hogy mindig mast kell okolni a gondokert. Ha elbukik egy civilizacio az a sok meleg miatt van? Nem ismeros neked ez a gondolat valahonnan? Hitler gondolkodott igy.
2010. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
36%
SZerintem a homoszexualitás a mostani civilizáció végterméke és nem fordítva.
2010. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
91%

félig OFF:


a belinkelt könyvekből csak ennyit idéznék:


"Csakugyan! A vallásos ember nem járna valami túlságosan pórul akkor se, ha halála után azt kellene megtudnia, hogy felesleges volt a sok imádsága és önmegtagadása, ha azt tudná meg, hogy még sincs folytatása az életnek; hogy nincs másvilág, hogy minden érte hozott fáradsága s minden hozzáfűzött reménye kárba veszett. Számára ugyanis tulajdonképpen akkor se veszett kárba semmi.


Vallásossága miatt már a földön is becsülete volt, az önuralom, önmérséklés és önmegtagadás a hosszú élet és a földi boldogság szempontjából is hasznos, tehát nemcsak a mennyország megszerzésére alkalmas. Az egészségre is üdvös, sőt még a vagyonszerzésre is előnyös. Aztán lelki örömökkel is jár, mert szeretetéért szeretet kap az emberektől. Mi lesz azonban a vallástalan emberrel, ha kisül, hogy mégis van másvilág?"


Hát hűde megszívja. Ráadásul az élete is sz*r volt mert ugye vallásosság nélkül nem lehet valaki becsületes kiegyensúlyozott bla...

csak azt kérdezném meg hogy hogy van az hogy már az íróban is felmerül hogy felesleges lehet amit tesz...(de persze rájön hogy nem...)mert ugye ha nekem valami jó akkor azt nem kell magamnak bizonygatnom :P :P

mért kell titeket állandóan HITegetni hogy jól jöttök ki avval amit csináltok??

2010. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a kételkedés saját magunkban azért van mert emberek vagyunk. Miért téged miért érdekel annyira, hogy milyen egy hívő élete? Azért mert benned is felmerült már a kérdés, hogy mi lenne ha...
2010. ápr. 5. 18:30
 90/98 anonim ***** válasza:
54%

Kérdésre a válasz: nem.

Akkor már inkább tartom valószínűnek az elméletet, hogy a homoszexualitással Természet Anya játssza ki a túlnépesedést.

Egyébként keressetek rá a homoszexualitásra az állatok körében. Pl. több meleg pingvinpár, akik kiscsibét nevelnek. A hetero pingvineknek semmi bajuk velük, nem támadják meg őket. Csak az ember ennyire gyűlölködő.

2010. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!