Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként hiszel az...

Keresztényként hiszel az evolucióban?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor elmagyaráznád röviden,hogy hogy tudod összehozni a kettőt mert nekem nem megy!


Köszi!



2016. aug. 28. 21:19
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/206 anonim ***** válasza:
6%

#127

Kösz a bátoritást az Úré legyen minden dicsőség.

#128

Jézust még meg is ölték az e fajták.

Amugy nagyon jó megfigyelők és mindentudók ezek az evolucionisták bizonyitják maguk.

Megfigyelt le vont egy következtetést es tett egy megállapitást

Halvány lila göze sincs arrol hogy ki vagyok, azt se tudja hogy nem vagyok magyar, nem tudja hogy innen onnan tanultam meg magyarul, nem tudja hogy öt nyelven irok olvasok beszélek ugy ahogy,

azt se tudja hogy távol vagyok a családomtol, járom a világot h nehéz munkával keresem hogy eltartsam a családomat,gyerekeimet, azt se tudja hogy utaim során abban keresem az örömömet hogy segitsek valakin aki rászorul, igy ugy amugy, az életemröl semmit se tud, és itélkezik mint egy vak! Azt hiszi magárol hogy mindent tud és az elméletek, alátámasztások igazak, nem tudja milyen csaláson alapulnak, azt gondolja hogy elolvas egy könyvet megnéz egy felvételt az az igaz egy pár elmélet szerint.

Nem tudja hogy hány kutatás kudarcba fulladt bizonyos elméleteket megcáfolva.

Nem tudja hogy menyi hazugságot lehet igazzá varázsolni egy felvételen, vagy egy könyvbe szép szavakkal körbeirva.

De se baj ezek a tudósok a tanultak a világ igazsága megmondói, és ha nem értesz velök eggyet visszajönnek és akor húúúú.

#127

#128

Egy áldott szép estét nektek

és nem utolsó sorban a többieknek is

2016. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/206 anonim ***** válasza:
75%

#127, köszönöm, mindegyik igét ismerem. De te viszont még mindig kevered itt a dolgokat...

"Mint a kik az Isten igazságát hazugsággá változtatták, és a teremtett dolgokat tisztelték és szolgálták a teremtő helyett, a ki mind örökké áldott. Ámen."

Ezzel kapcsolatban javasolnám, olvasd el az 55. kommentem! Mert szó sincs arról hogy Isten szava hazugság lenne, éppen ellenkezőleg. Baptista keresztény vagyok, nincs kétségem afelől hogy létezik a Teremtő és hogy a Biblia az Ő szava.

De próbáld meg azt a példát megérteni, amit az 55-ösben leírtam. Mert attól hogy a Biblia igaz, még az ember maga értelmezheti tévesen.

Márpedig ha az értelmezésed azt eredményezi, hogy Isten szava, a Szentírás összeegyeztethetetlenné válik Isten alkotásaival, a világ működésével, aminek a teremtettségéről beszélünk, onnantól biztos lehetsz benne hogy az értelmezésed hibádzik.


Gondolj bele, ha a kezedben van egy használati útmutató, és előtted a hozzá tartozó gép, és mégis képtelen vagy megérteni, hogyan működik (vagy éppen tagadod hogy úgy működne, ahogy), akkor nem a géppel van a baj, és nem a használati utasítással. Veled! Mert te voltál aki valahol valamit rosszul értelmezett.

2016. szept. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/206 anonim ***** válasza:
2%

#127

2Móz 20:8 Megemlékezzél a szombatnapról, hogy megszenteljed azt.

2Móz 20:9 Hat napon át munkálkodjál, és végezd minden dolgodat;

2Móz 20:10 De a hetedik nap az Úrnak a te Istenednek szombatja: semmi dolgot se tégy azon se magad, se fiad, se leányod, [se] szolgád, se szolgálóleányod, se barmod, se jövevényed, aki a te kapuidon belül van;

2Móz 20:11 Mert hat napon teremté az Úr az eget és a földet, a tengert és mindent, ami azokban van, a hetedik napon pedig megnyugovék. Azért megáldá az Úr a szombat napját, és megszentelé azt.


Ezt a törvényt utálja a legjobban Sátán!!

2016. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/206 anonim ***** válasza:
12%
Jól mondod !
2016. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/206 Ozmium42 ***** válasza:
75%

Carpenisan, még egy kérdésre válaszolj, amire mindig is kíváncsi voltam.


A Biblia szó szerint azt mondja, hogy meg kell szentelni a hét hetedik napját, a szombatot. Csak az a baj, hogy a mi kultúránkban a hét hetedik napja nem szombat, hanem vasárnap, a szombat pedig nem a hét hetedik, hanem a hatodik napja. Melyiket kell megszentelnünk? A vasárnapot a Sátán találta ki?

2016. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/206 anonim ***** válasza:
5%

Ozmium

Erre én is kiváncsi vagyok hogy a mi kulturánkba miért a vasárnap a hetedik nap és miért nem a szombat?


Dán 7:25 És sokat szól a Felséges ellen és a magasságos [egek] szentjeit megrontja, és véli, hogy megváltoztatja az időket és törvényt; és az ő kezébe adatnak ideig, időkig és fél időig.

2016. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/206 anonim ***** válasza:
16%

Egy dologra azért én is kiváncsi vagyok ami érinti a kérdező kérdését is részben.


"Feltételezem" hogy az ateistáknak van igazuk és nincs Isten. Vagy az olyan keresztényeknek akik az evoluciót helyeslik!


Ök miért számolnak [egy hét] idöszámitásban, mi az egy hét fogalma (hét nap)? Miért van, honnan ered?

2016. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/206 Mojjo ***** válasza:
72%

@137:

[link]

2016. szept. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/206 anonim ***** válasza:
4%
Hitböl és vallásbol ered! Nem furcsa?
2016. szept. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/206 Mojjo ***** válasza:
87%
@139: miérf lenne furcsa? Rengeteg szokás, hagyomány ered abból.
2016. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!