Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként hiszel az...

Keresztényként hiszel az evolucióban?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor elmagyaráznád röviden,hogy hogy tudod összehozni a kettőt mert nekem nem megy!


Köszi!



2016. aug. 28. 21:19
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/206 anonim ***** válasza:
2%
Fojtasd a vádakat! Ne álj le!
2016. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/206 anonim ***** válasza:
2%
Mond tovább a megfigyeléseidet rágalmaidat!
2016. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/206 anonim ***** válasza:
23%

Nem értheted!

Isten a bíró. Bocsásson meg nekünk.

2016. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/206 anonim ***** válasza:
3%

Az hogy megvetsz az jó nekem ilyenkor meg sokszor ezembe jut Jézus akit megvettettek továbbá meg is öltek!

Pedig Ő Isten volt aki teremtett mindent 7 nap alatt.

Mit is reméljek én semmi vagyok hozzá!

2016. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/206 Ozmium42 ***** válasza:
87%
Attila, azért vetnek meg, mert méltó vagy a megvetésre. Ne legyél rá büszke.
2016. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/206 Cerevisiae ***** válasza:
91%

"Fojtasd a vádakat!"


Ha ilyen kedvesen kérsz... :D


Állítás: Például nem tudsz magyarul helyesen írni.


A következő megfigyelésem támasztja alá a konklúziómat:


[link]


"Figyelem! A toldalék elõtt a következõ szavakban ly írandó:

helytelen, folyik, folyton, folytonosan, FOLYTAT, folytán, folyt (a víz), súly, súlyos,

súlytalanság stb."


A kutatási körülmények, és a kontextus tisztázása:


A megfigyelésem pontosságának fenntartása okán (az útmutatód alapján), a környezetemet olyanná tettem, ami a levágott lábú békák ugrálásának zavaró lehetőségét kizárta, ill. gondoskodtam arról is, hogy ne vezethessen tévútra a forró fürdő hiányának érzetéből fakadó levertség hangulata. Antidepresszánsként elsőként beszereztem egy frottír törülközőt is.


Remélem sikerült a megfigyelési környezetet az általad igényelt módon biztosítani ahhoz, hogy a megállapításomat a tudományfilozófia kritériumai szerint is vizsgálhatóként kezelhesd.


Az eredményes elbírálás reményében üdvözlöm azt a széles látókörödet, amely mindössze a nyelvtan terén szenved némi csorbát...


:)


Ha más nincs, akkor ezzel én zárnám is a soraimat itt. Csak ne kezdj el tudománykodni, mert akkor visszajövök... húúú...húúúú :)

2016. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/206 anonim ***** válasza:
12%
Kedves Attila, hagyd őket, hisz úgy se értik meg, magukat vakká tették és szívük is kővé vállt, ahogy a Biblia is írja. :) Ne akarj a disznóknak és az ebeknek gyöngyöt adni, mert úgy is csak megeszik. Bátorítás gyanánt, kérlek olvasd el Római levél 2:10-16-ot, Római levél 1:25-öt (az utolsót kedves Gábriel.Tailor olvasd el te is, de jobb lenne, hogy ha mindent elolvasnád :) Ha egy hitetlen egyetért egy "hívővel" az nem jelent SOHA sem jót!!! ) és Példabeszédek 11:11-12 verseket. :) Békesség neked!
2016. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/206 anonim ***** válasza:
7%

#111

Nem sok közöd van hozzá, mit tanítok a gyerekeimnek. Egyáltalán hogy mered szóba hozni őket?

2016. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/206 Cerevisiae ***** válasza:
83%

"Egyáltalán hogy mered szóba hozni őket?"


Úristen! Milyen bűnt követtem el... Meggyanúsítottalak, hogy gyerekeid vannak??? Tényleg! Mit tettem, én pokolra való alak.. brühühühü... Ne haragudj felebarátom (na jó, félig lehetsz a barátom)!


Állj bosszút! Neked megengedem ezek után. Mondd azt nekem, hogy vannak gyerekeid.. tudom, nem fogom túlélni, de megérdemlem... brühühühü...


Amúgy ezután megígéred, hogy békén hagyjuk egymást? Mert egy kissé unlak... bocsika...

:D

2016. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/206 anonim ***** válasza:
6%

Ehhez nincsmit hozzáfűzni. Magáért beszél.

Nem csodálkozom, hogy ilyen a világ.

2016. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!