Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként hiszel az...

Keresztényként hiszel az evolucióban?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor elmagyaráznád röviden,hogy hogy tudod összehozni a kettőt mert nekem nem megy!


Köszi!



2016. aug. 28. 21:19
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/206 Cerevisiae ***** válasza:
86%

#101: "Csak annyit kell mondanod, hogy ok srácok, ti nyertetek, hiszek az evolúcióban."


Igen. Ilyen ostoba vagy. A természeti törvényekben szerinted hinni kell? Mit játszod itt meg az agyad? Egy természeti törvény a szemed láttára visszaigazolhatóan működik, ha létező dolog, és a gyakorlatban hasznosítható, tehát nem hit kérdése, hanem tudásé és ténylegesen végrehajtható tesztek eredményéről van szó. Te a fénytörésben hiszel, vagy megtanultad, és megértetted? Ha valaki olyan, hogy a szeme láttára lezajló eseményt is letagadja ilyen hites ócska dumával, mint a tiéddel, az vagy nem épeszű, vagy a végletekig fanatikus.


Ezt csináltad a suliban is? Ha neked nem tetszett a másodfokú egyenlet megoldóképlete, akkor belevágtad a tanár képébe, hogy ha akar, higgyen a képletében, de te nem fogsz, mert büszke vagy az értelmetlen makacsságodra, meg a tudatlanságodra? Megvetően köptél egyet, amikor a tanár beírt neked egy fúrót a naplóba? Erre oktatod a gyerekeidet is?


Fel sem merült benned, hogy a tanár jól tudja amit tud, és nagyon is visszatükrözi a valóság a tudását? Nem is vetted rá a minimális fáradtságot, hogy utána nézz, mennyire lehet igaza, mert mondjuk te a Bibliádból azt olvastad ki, hogy a másodfokú egyenlet megoldóképlete az egy hamis tézis? Erre fogod uszítani a gyerekedet is, hogy ne törődj semmivel, ne nézz utána semminek (elég ha a másodfokú egynelet megoldóképletet tagadó oldalak infóit nézed át és biflázod be), mindenkit hülyézz le, aki nem azt vallja, amit nekünk a Biblia tanít, pontosabban azt, amit te mindenképpen ki szeretnél olvasni a Bibliából..


És tojok rá, hogy ha végül elismered az evolúció tényét, mert mint ember mindezekből alaposan megismertelek, és soha a redva életben te a barátom így nem lehetsz, mert attól senki nem lesz a barátom, ha elismeri, hogy a gravitáció az egy létező természeti törvény. Nekem van olyan barátom, aki keresztény istenhívő ember, de az másért a barátom. Sem az evolúció sem az ideológiája ebben nem játszik szerepet. Hihetetlenül szomorú, hogy emberek a másik embert csak akkor veszik emberszámba, ha látják, hogy az ugyanannak az ideológiának a követői. Ez az igazi elvakultság, gratula, barátom.

2016. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/206 anonim ***** válasza:
3%

Ne vergődj már anyira nem fogsz kitüntetést kapni se pénzt.

Mégjobban kezdel összevissza beszélni.

Vegyél egy jó meleg fürdőt, mert kezdel gyilkosba átmenni.

2016. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/206 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez elég gyengécske próbálkozás volt, Attila. Már korábban is feltettem ezt a kérdést, de akkor most újra. Hogyan alkothatsz véleményt valamiről úgy, hogy fogalmad sincs, hogy is működik?

Jelen esetben amit a megfigyelésről és a tudományos gondolkodásról írtál, egy nagy marhaság. Most levezethetném neked a tudományos módszertan alapjait, de az eddigiek alapján úgy érzem fölösleges munka lenne. De ajánlanám tanulmányozásra a tudományos megfigyelést, hipotézisek felállítását, tesztelését, stb. Úgy alapjában véve a tudományos módszertant, hátha rájössz miért mondtál már megint hülyeséget.


Mellesleg elég fura ez a kettős mércéd. Beszólogatsz itt másoknak mert nem keresztényként írtak, de a másik oldalon akkor abba miért nem gondolsz bele, hogy te mit keresel egy evolúcióval kapcsolatos kérdésnél, amikor egyetlen helyes mondatot nem tudtál eddig mondani ezzel az egész témával kapcsolatban?

Hogy őszinte legyek, a nyakamat tenném rá hogy Cerevisiae vagy épp Tom Benko többet tud a kereszténységről mint te az evolúcióról.

2016. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/206 anonim ***** válasza:
3%
Az Ateisták szoltak itt be, kezdel te is levadulni.
2016. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/206 anonim ***** válasza:
3%
A kutyák szoktak próbálkozni meg a tudósok a kisérleteikkel
2016. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/206 anonim ***** válasza:
3%
A kérdezőnek bizonygassad az evoluciót mert nekem halott téma már meggyőződtem rólla.
2016. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/206 anonim ***** válasza:
3%
Jób 5:2 Mert a bolondot bosszúság öli meg, az együgyűt pedig buzgóság veszti el.
2016. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/206 anonim ***** válasza:
3%
Péld 1:7 Az Úrnak félelme feje a bölcsességnek; a bölcsességet és erkölcsi tanítást a bolondok megutálják.
2016. szept. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/206 anonim ***** válasza:
87%

"A kérdezőnek bizonygassad az evoluciót mert nekem halott téma már meggyőződtem rólla."

Akkor viszont minek irkálsz azóta is? :D

2016. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/206 Cerevisiae ***** válasza:
87%

"Ne vergődj már anyira nem fogsz kitüntetést kapni se pénzt. "


Ezt te írod? Egy ny-el?


Semmire nem reagálsz, csak hörögsz itt össze vissza mindent tagadva. Ez az egyetlen tevékenységed. Úgy válogattak ki a kreacionisták erre a szerepre? Te játszottad el legmeggyőzőbben a fanatikus megmondóembert? Szerencséd, hogy más élethelyzetben nem tettek próbára, mert rájöttek volna, hogy te nem is szerepet játszottál...


:D


El vagy tévedve. Én nem haragszom rád, hanem csak megvetlek...:(


Azért emberismeretből se mentél át, ugye?


Figyelj, haver! Vedd le a műsorról a békáidat, és vagy menjél bele egy értelmes tényeken alapuló vitába az evolúció kapcsán, vagy vedd le a szádról a témát, mert szerintem még a hittársaid se vevők már erre az ócska rinyálásodra a meleg fürdőiddel együtt.


Ha kifejted a hited tükrében, hogy miért nem tudsz azonosulni az evolúcióval, akkor semmi dolgunk egymással, de ha te itt tudományosodni akarsz, akkor azt tedd, és ne ripacskodj itt elfuserált Rómeóként a hitedbe szerelmesedve, mert lehet, hogy a szintén rossz orrod okán nem vetted észre, de már rég tele vagy dobálva záptojással...


:D

2016. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!