Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért állítanak Jehova tanúi...

Miért állítanak Jehova tanúi valótlant a Szentháromságról?

Figyelt kérdés
Mégpedig azt, hogy azt jelenti, hogy három isten van. Miért teszik ezt? És amikor elmondja valaki nekik azt, hogy ez nem igaz, amit állítanak, akkor miért nem kérnek bocsánatot?
2020. júl. 6. 18:10
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/238 A kérdező kommentje:

Mondtam már, hogy senkit nem érdekel az egyéni vélemény ha egyszer el lett mondva, hogy nem hiszünk három istenben. Ez egy egyéni, szociális probléma, hogy te mit hiszel, de az másik tény, hogy mi mit állítunk.

Elmondtam, hogy nem hiszünk három istenben? Elmondtam. Továbbra is ezt állítod? Igen. Tehát hazudsz és ezen nem tudsz szépíteni, sem kimagyarázni. Hazug ember vagy és kész.

2020. júl. 28. 15:05
 122/238 anonim ***** válasza:
32%

121.Addig amíg a neve"Szentháromság"addig amíg három istent mondasz ebben a Szentháromságban addig háromistent imádsz.

Ha egy istent imádsz írd le a nevèt,hogy kit imádsz

,ha nem teszed sajnálom de te vagy hazug.

Tőbször kèrtem idèzd a bibliábol,hogy könyits magadon, nem teszed,pedig a hazugságtol a biblia ment meg.

Itt szorakoztatsz a kitalácioddal mar amikor írsz nevet az egèsz családom,hogy ismèt nyomod a rögeszmèt.

2020. júl. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/238 A kérdező kommentje:

Nevessen, nem nagyon érdekel, mert ha rád hasonlítanak, akkor ők is hazugok. De látom mókás dolog a sátánt követni, ha nem baj, akkor nem csatlakozom, nektek hagyom.


Tudom, figyelmeztettek, hogy nem vagy zseni, ezért is vagyok végtelen türelemmel irántad, mert látom.


Nem kell bizonyítanom semmit a Bibliából, mivel a te, illetve akkor a családod kitalált hazugsága az, hogy mi három istenben hiszünk. Fogalmam sincs milyen érzés hazugságban élni, ezt ti tudjátok, de nem kell elmondani, viszont azt látom, hogy rögeszmések vagytok a butaság mellé. Csúnya párosítás.


Akkor a családodnak üzenem, hátha két röhögés mellett valahogy sikerül felfogniuk (ebben nem hiszek, de a remény hal meg utoljára): nem hiszünk három istenben és ezt nem kell bizonyítanom, mert egy tény, hogy ez egy hazug tanítás. Már meg sem kérdem miért hazudtok, mert nem érdekel, de keresztényi kötelességem figyelmeztetni titeket a bűnre, ami jelen esetben a hazugság. A többiek pedig azért nem reagálok, mert nem dobok disznók elé gyöngyöt.

2020. júl. 28. 16:30
 124/238 anonim ***** válasza:
80%

123."Keresztèny kötelessègem,hogy figyelmeztesselek titeket a bünre"

Ne a bünre figyelmeztess mert annèlkül is teszed. Hanem figyelmeztess a Biblia tanitására ès azszerinti cselekedetre.Pld.Mátè.28:18,19


Emberi filozofiára nincs szüksègem,hogy "egy Istenben három isten ès három isten egy Isten.Ez a biblián kívüli mese a règi analfabètákat átitatták amikor a Kv.tiltotta a bibliat. Már az emberek olvasnak ès az ilyen buta fogalmakat csak nevetik.Mit gondolsz a szentháromság 1700 èvvel ezelőtt egy pogány császár lètrehozta aki a bibliat tagadta N Konsztántin.

Maga a filozofikus becsapás is messzünet kiált.Kicsiknek altató mese.

Te nem ismered a bibliat sem ès a Szentháromságot sem,mert ha ismernèd külömbsèget tudnal tenni,de ha tudnal is az Isten szavat nem mèregessük egy pogány császár csalásával.

Tölem azt hiszel amit akarsz.

2020. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/238 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hanem tudom, hogy jehova tanúi hazudnak, amikor azt állítják, hogy mi három istenben hiszünk.

Ez olyan, mintha engem Bélának hívnak, de a tanúk mindenhol azt állítják, hogy Józsi a nevem és hiába mondom, hogy ez nem igaz, ragaszkodnak a hazugsághoz, csak mert ők azt hiszik, hogy Józsi vagyok.

2020. júl. 31. 19:24
 126/238 anonim ***** válasza:
32%

125.Ez a lemez lejárt.

Bèlát ès Jozsit összekeverheted,de háromból egy istent,egyből harm istent mar lehetetlen,mert az isteneket nem oly könnyen kapunk elő a zsebünkből ès teszünk vissza.

Ha neked nem tetszik az amit Isten szava ir,nem vagy keresztèny.

2020. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/238 A kérdező kommentje:
Nem járt le, mert a kérdésre még senki sem válaszolt. A te állításod, hogy mi három istenben hiszünk, ami nem igaz, így egy hazug ember vagy és ragaszkodsz hozzá. Ennyi a sztori.
2020. aug. 1. 11:23
 128/238 anonim ***** válasza:
24%

Lejárt,csak te nem veszed èszre,legalávbb 30-szor le van írva,hogy nincs a bibliában,így nem keresztèny kèrdès.

Szorakozásból mèg èbreszgessed, hátha a lemez elindul.

2020. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/238 A kérdező kommentje:
Valóban nincs benne a Bibliában, hogy mi három istenben hiszünk, ezért nem is értem, hogy miért okádod magadból folyamatosan ezt a hazugságot. Hogy tudsz elszámolni a lelkiismereteddel? Fel tudod amúgy fogni, hogy nem hiszünk három istenben, vagy tényleg másoknak van igaza és egy buta, szándékosan rosszindulatú ember vagy?
2020. aug. 1. 12:10
 130/238 anonim ***** válasza:
75%

#127

Túl sokat vársz el kérdező, szerintem fel se fogja több a kérdést :D

Ahhoz, hogy valaki választ adjon, előbb fel kell fogni, meg kell érteni a kérdést. Sajnos sok olyan IQ betyár jár ide, akinek ez se megy.

2020. aug. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!