Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztényként figyelmen...

Keresztényként figyelmen kívül hagyod a muszlimok Biblia magyarázatait?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 12:53
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/361 anonim ***** válasza:
3%

"Mutass már egy romlott, erkölcstelen prófétát. S ne Lótot emlegesd, aki továbbra se volt próféta, ahogy Salamon se. Sőt Káin se volt próféta."


Pédául Dávid. Paráználkodik egyik katonája feleségével majd csellel megöleti a katonát hogy megszerezze a nőt.


Vagy ott van Mózes. Az aranyborjús történet közismert keresztényeknél, de azt már nem verik nagydobra hogy utána Mózes 3 ezer zsiót gyilkoltatott le csak mert másban akartak hinni.


A többi prófétának nem olvastam utána de biztoasn talánék még hasonlókat, de szerintem ez is éppen elég borzalmas.



"Én például tudok egy romlott prófétát, legalábbis magát annak hívatta, Mohamed névre hallgatott. Na ő valóban romlott és erkölcstelen volt,"


Hát igen, keresztények csak ennyire képesek. Rágalmazás. A Biblia engedi a többnejűséget, az nem gond, de ha Mohamed prófétának van több felesége az erkölcstelenség, megjegyzem szinte mind özvegy volt és megsegítésük volt a cél. Aztán a Biblia tele van háborúra, sőt népirtásra felszolító verssel, konkrétan nők és gyerekek legyilkolására szólít fel, ami keresztények szerint nem gond, de ha Mohamed prófétának és az első muszlimoknak önvédelemből harolniuk kell, az keresztények szerint erkölcstelenség. Szóval ennyit a keresztény érvelésről :)

2021. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/361 anonim ***** válasza:
6%

"Es vedekezesbol elfoglalta eszak afrikat es spanyolorszagot?"


Ha annyi eszed sincs hogy utánanézz egy ilyen alap ténynek akkor miért állsz le vitázni. Mohamed próféta életében csak az arab félszigetre terjedet ki a muszlim állam. Akkor még szó nem volt Afrikáról vagy Spanyolországról. Egyébként meg a keresztények kezdték a háborút a muszlimok ellen. Mohamed próféta követet küldött a keresztényekhez akit a keresztények megöltek.

2021. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/361 anonim ***** válasza:
6%

"Bocs, de ha ez igaz lenne, akkor nem erolkodnel ossze tobbszaz hozzaszolast kerdesenkent."


Keresztények írnak többszáz hozzászólást a kérdéseimhez én csak reagálok ezekre. Nyilván azért mert szembesülnek az igazsággal de nem akarják elfogadni, ezért erölködnek hátha valamit össze tudnak szedni amivel megcáfolják, de nem szokot összejönni nekik.

2021. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/361 anonim ***** válasza:
94%

"Keresztények írnak többszáz hozzászólást a kérdéseimhez én csak reagálok ezekre. Nyilván azért mert szembesülnek az igazsággal de nem akarják elfogadni"

Vagy inkabb te nem vagy kepes elviselni, hogy mas emberek mashogy latjak a vilagot mint te. Ezt teszi az iszlam vallas az emberekkel, te sem vagy kivetel.

2021. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/361 anonim ***** válasza:
3%

"Vagy inkabb te nem vagy kepes elviselni, hogy mas emberek mashogy latjak a vilagot mint te. Ezt teszi az iszlam vallas az emberekkel, te sem vagy kivetel."


Az iszlám vallásszabadságot biztosít. Ellenben a Bibliával ami számtalanszor megparancsolja a más vallásúak legyilkolását. Sőt, konkrétan azt írja Biblia hogy a saját gyeremeked is meg kell ölnöd saját kezüleg ha más vallást akar követni.


Én nem kényszerítem a keresztényekt hogy írjanak többszáz hozzászolást a kérdéseimhez. Nyilván azért teszik mert látják hogy igazat írok de az egojukat előrébb helyezik az igazságnál, ami nem egy okos dolog tekintve hogy a túlvilági életük múlik rajta.

2021. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/361 anonim ***** válasza:
88%

"Az iszlám vallásszabadságot biztosít."

Tehat az iszlam altali vallasszabadsag azt jelenti, hogy vegzalni kell a mas vallasuakat? Koszi, ma is tanultam valami ujat.


"Nyilván azért teszik mert látják hogy igazat írok de az egojukat előrébb helyezik az igazságnál"

Vagy inkabb azert teszik, mert nem vagy kepes elviselni, hogy mas emberek maskent latjak a vilagot. Ezt teszi az iszlam vallas az emberrel, es te sem vagy kivetel.

2021. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/361 anonim ***** válasza:
6%

"Tehat az iszlam altali vallasszabadsag azt jelenti, hogy vegzalni kell a mas vallasuakat?"


Nem, a Korán nem ír ilyet. Azt írja a vallásban nincs kényszer, mindenki abban hihet amit igaznak tart, persze Isten számon fogja kérni. A Biblia írja azt hogy le kell gyilkolni a más vallásuakat. Szeretnéd hogy idézzem ezeket a verseket?


"Vagy inkabb azert teszik, mert nem vagy kepes elviselni, hogy mas emberek maskent latjak a vilagot."


Sok ember sok mindent nem tud elviselni, de ettől még nem írok többszáz oldalt és más sem. Ha viszont valakit zavar az igazság, képes arra hogy többszáz oldalt írjon.



"Ezt teszi az iszlam vallas az emberrel, es te sem vagy kivetel."


Tehát akkor maradsz a hazugságoknál?

2021. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/361 anonim ***** válasza:
88%
Dávid próféta volt?
2021. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/361 anonim ***** válasza:
88%

"Nem, a Korán nem ír ilyet. Azt írja a vallásban nincs kényszer, mindenki abban hihet amit igaznak tart, persze Isten számon fogja kérni."

Akkor te nem az iszlam vallast koveted?


"Ha viszont valakit zavar az igazság, képes arra hogy többszáz oldalt írjon."

Igen, elegge ugy latszik, hogy teged nagyon zavar az igazsag. De ezt az iszlamnak koszonheted. Mar ha azt koveted egyaltalan.

2021. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/361 anonim ***** válasza:
88%

#218

Dehogy volt... :D

Ez a hülye mindenkit prófétának hív, akit Mohamed lopott a Bibliából és megnevez.

2021. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!