Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztényként figyelmen...

Keresztényként figyelmen kívül hagyod a muszlimok Biblia magyarázatait?

Figyelt kérdés
2021. szept. 12. 12:53
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/361 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ez tipikus reakció az olyan alulexponált mentális képességekkel rendelkező emberektől, mint amilyen te is vagy. Irtam már, hogy nem igazán érdekelnek a vallási dolgok. De tudom, hogy nagyon nehezen jegyzel és értesz meg dolgokat, mert sajnos a gyenge szellemi szinted nem teszi lehetővé számodra, hogy meglásd a dolgok mélyebb összefüggéseit. Ezt számtalanszor megfigyeltem már, ahogy olvasgattam a hozzászólásaidat. Hiába próbálod megérteni, amiket irnak neked, hiába próbálom én is elmagyarázni neked, nem vagy képes felfogni. Ez egyértelműen kitűnik a reakcióidból, még a legelemibb összefüggéseket is csak nehezen látod át, problémát okoznak számodra.

Elképzelhetőnek tartom, hogy bizonyos okoknál fogva az agyadban olyan degenerativ elváltozások történtek, amelyek kihatnak a pszichéd kondiciojára, és a mentális állapotodat ez annyira lerontja, hogy nem vagy képes értelmezni a neked cimzett válaszokat. Ezért lenne szükség a kirendelt felügyelőd elérhetőségére, hogy tudjak vele beszélni az állapotodról, hiszen az folyamatosan romlik, ahogy megfigyeltem. Ez nem a te hibád, erről nem tehetsz, de van segitség, ha hajlandó vagy elfogadni. Ne légy szomorú ez miatt, sokan mások is hasonló problémákkal küzdenek, szóval van remény számodra is :) De ehhez az kell, hogy te is akard a gyógyulást.

2021. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/361 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondod nem érdekelnek tégad a vallások de itt irogatsz folyamatosan a vallás kategóriában :) Értelmi fogyatékosokokra nincs időm.
2021. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/361 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ezt magyaráztam az előbb is, hogy nem a vallások miatt irok ide, hanem amiatt, mert te is ide irogatsz, és szivemen viselem a csökkent értelmi képességű emberek sorsát, igy a tiédet is. De tudom, hogy türelmesnek kell lennem veled szemben, és többször elismételgetni amit irok, mert elsőre nem vagy képes semmit felfogni, ezt számtalanszor bizonyitottad a kérdéseknél, amelyekhez hozzászólásokat irtál.

Mellesleg ez nem a vallás kategória, hanem a valláskritika kategória. De ez is mutatja, hogy mennyire nem vagy képben a körülötted zajló történésekkel, hiszen azzal sem vagy tisztában, hogy melyik kategóriába irogatod a hozzászólásaidat. Ez is egy jele annak, hogy komoly mentális problémákkal küszködsz.

Ezek az általad produkált szimptómák amúgy tipikusan valamilyen jellegű degenerativ agyi elváltozásnak szoktak a következményei lenni. (Ha idősebb lennél, akkor a demencia valamely tipusára tippelnék első körben, de viszonylag fiatal korodra való tekintettel ezt a lehetőséget egyelőre elvetettem.) De irtam azt is, hogy ez miatt nem kell aggódnod, mert nem tehetsz a fogyatékosságodról, más embereket is sújt hasonló mentális probléma, nem csak téged, nem vagy egyedül. El kellene fogadnod, hogy te a retardáltságod révén kevésbé vagy alkalmas az összefüggések felismerésére, meglátására, mint az átlagember, és igy alkalmatlan vagy olyan bonyolult témákban való részvételre, mint például amikről ebben a kategóriában a diskurzusok folynak. Ezért vagy képtelen arra, hogy érdemben tudj bármit is hozzátenni a témához, ezért nem tudsz zöldágra vergődni a beszélgetőpartnereiddel, és ettől van az a frusztráló érzés is benned, amiért rendre alulmaradsz a vitáidban.

2021. szept. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/361 anonim ***** válasza:
4%

#263:


Be kéne màr fejezned ezt a hülyeséget.


Személyeskedésen kívül beszélj a témàról, ha tudsz.


Abdullah

2021. szept. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/361 anonim ***** válasza:
95%
Milyen személyeskedés? Csupán próbálom elmagyarázni a barátodnak, hogy komoly mentális problémákkal küszködik, és ezt épp a komoly mentális problémái miatt nem képes felismerni és belátni. Ebben mi a személyeskedés? Szegénykém segitségre szorul, ez világosan látszik a viselkedéséből, de sem elfogadni nem hajlandó ezt, sem a kirendelt felügyelőjének az elérhetőségét nem tudja megadni, mert még arra sem képes. Lehet, hogy súlyosabb az esete, mint amilyennek elsőre tűnt, és mindenképpen segitségre van szüksége, ez világosan látszik az egyre romló szellemi állapotából. Én csak segiteni szeretnék neki, hogy a körülményeihez képest teljes életet élhessen, mert a szivemen viselem a sorsát.
2021. szept. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/361 anonim ***** válasza:
4%

#265:


Én pedig elkezdjek neked beszélni a méhek pàrzàsi szokàsairól ?


Senkit nem érdekel a kicifràzott mocskolódàsod.

Beszélj inkább a Bibliàról !


Abdullah

2021. szept. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/361 anonim ***** válasza:
96%

Nem szükséges beszélned a méhek párzási szokásairól, legalábbis ebben a kategóriában nem, mert az témaidegen lenne. De ha mégis szeretnél erről beszélni, akkor azt megteheted az Állatok vagy a Tudományok kategóriában, attól függöen, hogy a méhek párzási szokasainak mely aspektusát kivánod boncolgatni.

Nem mocskolódom, hanem segiteni próbálok a barátodnak, mert csökkent mentális képességei nem teszik lehetővé, hogy normális emberhez méltóan tudjon kommunikálni a beszélgetőpartnereivel. Ez világosan kitűnik a kérdések alá irt hozzászólásaiból, alulexponált szellemi képességei egyértelműen megmutatkoznak a válaszaiból. Egyszerűen képtelen felfogni, megérteni, hogy mások miket irnak neki, egy dolgot nagyon sokszor le kell neki irni, mire végre képes lesz arra, hogy nagyjából megértse, mit szeretnének vele közölni a beszélgetőpartnerei (de sok esetben még ez sem elég neki sajnos).

Én megértem, hogy bánt téged az, ami vele történik, én is sajnálom őt. De azzal nem segitesz neki, ha még erősited is benne hogy normális, hiszen szemmel láthatóan nem az. Ez nem jó út, ez nagyon rossz út, kérlek ne csináld, közel 35 évnyi praktizálásom alatt ez már számtalan alkalommal kiderült.

Tehát arra kérlek, ne ártsd bele magad ebbe az ügybe, mert ez nem a te problémád, hanem az övé. Neki van szüksége segitségre, nem neked, vele szándékozom kommunikálni, nem veled. Köszönöm a szives együttműködésedet! :)

2021. szept. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/361 anonim ***** válasza:
3%

#267:


És ki kérte hogy te itt tanàcsokat osztogass ?


Az nem téma idegen amiről te beszélsz ?


Én úgy tudtam hogy a GYK vallàskritika fórumàn vagyunk. Jó lenne ha visszavennél az arcodból, és a TÉMÀRÓL beszélnél !


Én nagyon sok kereszténynél tapasztalom hogy ezerszer leírok valamit de nem értik.


Köszönjük a közreműködésed, de sztem beszélj vallàsokról, vagy húzz el a francba !


Abdullah

2021. szept. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/361 anonim ***** válasza:
93%

Nyugalom :) Nyugodj meg, nem bánt senki, nem szükséges idegeskedned. Természetesen senki nem kért rá, én önmagamtól szeretnék segiteni a barátodon, mint önzetlen emberi gesztus, mert komoly mentális problémákkal küszködik, és én a szivemen viselem a sorsát.

Nem témaidegen amiről beszélek, hiszen teljesen egyértelműen látszik, hogy azt sem tudja hol van, mi folyik körülötte. Ő akart engem kioktatni hogy milyen kategóriában vagyunk, úgy, hogy fogalma sem volt róla, hogy ő maga melyik kategóriában van. Teljesen egyértelműen mutatkoznak rajta a zavartság jelei, ez komoly dolog. Ezért szüksége van a segitségre, ezért nem témaidegen amit irok. A méhek párzási szokásai, na az tényleg témaidegen lenne itt és most, jó példa volt rá.

Nem nekem van itt nagy arcom, én csak segitséget szeretnék nyújtani a barátodnak. Pont azért, mert nagy arccal mondja a mondókáját, miközben képtelen felfogni, amiket válaszként irnak neki a beszélgetőpartnerei. Teljesen egyértelműen látszik a válaszaiból, hogy nagyon komoly mentális problémákkal küszködik, hiszen képtelen értelmezni a neki irt válaszokat, képtelen a válaszokból kihámozmni, hogy mit szeretnének vele közölni a beszélgetőpartnerei, ennek ellenére csak irja irja folyamatosan ugyanazokat a dolgokat. Fogalma sincs róla hogy melyik kategóriába irogat, Te nem vetted észre, hogy nem képes értelmezni a neki szánt sorokat? Hogy kényszeresen mindig csak ugyanazokat a dolgokat irja le, akármit irnak neki? Ezek tipikus jelei annak, hogy a barátodnak fogalma sincs arról, hogy mi zajlik körülötte, ezek a jelek igen komoly szellemi alulexponáltságra engednek következtetni. Komoly lelki problémákkal is küszködhet, elég frusztráltnak tűnik majd minden válasza alapján. Ráadásul az állapota folyamatosan romlik, szinte napról-napra, ezért van neki szüksége sürgősen segitségre. Nem értem, hogy a mellé kirendelt felügyelője ezt hogy nem veszi észre, ezért szeretnék beszélni vele, de látod, a barátod még arra is képtelen, hogy az elérhetőségét megadja nekem.

A csúnya beszéd pedig nem ide, egy közösségi fórumra való. Ne idegeskedj, próbálj meg megnyugodni, az indulatok nem vezetnek sehová. Maradjunk meg az emberi hangnemnél, amennyiben lehetséges, elvégre úriemberek lennénk. Most még elnézem a sértéseidet, de kérlek, próbáld meg disztingválni magadat a későbbiekben.

2021. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/361 anonim ***** válasza:
6%

Közönséges elmebeteggel eddig még nem volt dolgunk itt.

Úgy làtszik eljött ez a pillanat is.

Mindig van llejjebb


Szànalmas ez a "vitakultúra"


Abdullah


.

2021. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!