Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Evolució tagadók, keresztények...

Changename kérdése:

Evolució tagadók, keresztények. Mi az az ok vagy okozat amiért nem fogadjátok el az evoluciót?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 01:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:

Érdekes, már több topicban is feltűnt, h vannak egyesek, akik azzal szórakoznak, h a %okat nyomják lefele. Ennyi örömük legyen... :)

Ami viszont engem izgat (és nem szeretnék off-topic lenni): mi volt a bumm előtt? "Vala a sötétség, és az Úr szelleme lebegett mindenek felett". Aztán mondá az Úr: Lőn! És lőtt.

De most komolyan. Állítólag akkor alakult ki az anyag. Mé, addig mi volt? Sokan azt mondják, h nincs anyag energia nélkül, és fordítva, ill. h az anyag és energia ugyanazon érem két oldala. A kvantumfizika szerint az anyag is hullámtermészetű, és egész logikus és világos magyarázatot is ad rá. (V.ö.: A fény kettős természete c. fizikalecke). Szerintem valahol itt ér össze az, amit az előzőekben próbáltam felskiccelni: amikor mindennek (anyagnak, életnek, értelemnek, ősbummnak) az eredőjeként (alfa és omega) valamiféle energiát kell tekinteni. Ezt senki sem tudja, de érdemes rajta elgondolkozni. Jó, belátom, messzire mentem, de majd szóljatok, ha rájöttetek, mi az az élet, és hogyan lett. :)

2017. jún. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
13%
Az élet Jézus.
2017. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 Ay carramba! ***** válasza:
68%
Az élet nem Jézus. Jézus az élet. (Nekem legalábbis egyik se, mivel egy idióta vagyok, és a hülyeségnek élek, a baromság az istenem :D).
2017. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!