Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A ti főbérlőtök enged valamenn...

A ti főbérlőtök enged valamennyit a lakbérből a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Máshol egy fillért nem kell fizetni, van, aki a lakbér felét engedi el, de az én főbérlőm erről hallani sem akar, továbbra is a teljes összeget fizetni kell. Még jó, hogy az én munkahelyem még meg van.

2020. ápr. 11. 22:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
#69 Az előbb még azt állítottad, hogy a költözés nem kerül pénzbe...
2021. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

"#69 Az előbb még azt állítottad, hogy a költözés nem kerül pénzbe..."


Akkor nem igazán sikerült végigolvasnod a hozzászólásomat, javaslom, hogy fuss neki újra.


"Persze, nyolcad magaddal egy kis lyuk szobában nyomorgva tudtál félre tenni. Normális ember aki nem akar idegennekkel egy fedél alatt élni, annak bizony nem 300 font a havi bérleti díja, hanem 1 havi fizetés is. Mellesleg szövegértésed is nulla. Nem azt mondtam, hogy nem lehet spórolni, hanem azt, hogy igenis pénzbe kerül a költözés."


Milyen fontokkal dobálózol itt nekem? :D Nyilván nem egyedül fizettem egy albérletet diákként, ki a franc az aki ezt szülői segítség nélkül meg tudja tenni? Semmi szüksége nincs egy 18-9 éves fiatalnak egyedül saját lakásra, menjen társbérletbe vagy koliba. És így igenis lehet félretenni, diákbérből is.

Rádásul egy büdös rohadt szóval nem írtam sehol, hogy a költözés ingyen van. Azt írtam, hogy nem kerül olyan sokba. A kauciót nyilván ki kell csengetni, de azt vissza is fogod kapni a másik helyről, tehát lesz pénzmozgás nyilván, de neked a költöztetőn kívül olyan nagy tényleges kiadással nem jár... Már ha egyáltalán szükség van költöztetőre, egy bútorozott albérletnél szerintem nincs. Elég maximum egy taxi, vagy 2 barát aki segít átcuccolni tömegközlekedéssel.

Tisztára úgy csináltok, mintha nem pár száz ezer forintról beszélnénk (ami max egy havi átlagbér, esetleg kettő), hanem tízmilliókról.

2021. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!