Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, hogy így...

Baranka kérdése:

Mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?

Figyelt kérdés
Kérném az adminokat Ne töröljék a kérdésem! Sajnos egyedül maradtam két kis gyerekekkel. Havi jövedelmem 75 ezer ft körül van szóval nem olyan sok. Spórolok ahogy bírok: stanby üzemmódot igyekszem kikapcsolni, kuponokkal fizetek szinte mindenhol, közeli lejáratú dolgokat is megszoktam venni,turiba vásárolok az esetek 80-90 százalékában, fürdővízet felhasználom mosáshoz, felmosásához, kert locsoláshoz. Igyekszem minél jobban odafigyelni, hogy minél kevesebbet használjak áramot, vízet stb. Gyerekőcőknek no name pelust veszek (szerencsére nem lett tőle bajuk).Szerintetek mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?
2013. aug. 7. 06:22
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
88%

Szerintem mindenki úgy és ott spórol, ahol tud.

Ne érezd magad szánalmasnak egyáltalán.

2013. aug. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy ezt írtad! Ment a zöld kéz!
2013. aug. 7. 06:29
 3/56 anonim ***** válasza:
71%

komolyan érdekel, hogy lehet kuponnal fizetni, mert nagyon kevés helyen van ilyen. ott is több ezer ft vásárlás után adnak 100 ft- os kedvezményt.

egyébként miért lennél szánalmas, spórolnod kell, te tudod, mi az, amivel csökkenteni tudod a kiadásaidat.

2013. aug. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
86%

mondjuk készülj fel lélekben, mert fél órán belül jönnek a dögkeselyűk, hogy bezzeg netre futja.

tarts ki, biztosan lesz majd jobb az anyagi helyzetetek.

2013. aug. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
19%
Vegulis azt nezve hogy retkes vizben mosod a ruhaidat, en inkabb lemondanek a netrol, mint hogy igenytelen legyek. Van amikor az a 3ezer forint is szamit.
2013. aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 Józsi21 ***** válasza:
85%

Miért lenne szánalmas?Inkább azt néz hogy van két szép gyermeked,spórolsz a drága ivóvízzel,van kerted amiben megtermelsz ezt-azt.

Ne szégyeld,nem biztos hogy a te hibád!

Önkormányzathoz fordultál már?Gyermekvédelmi,lakásfenntartási támogatás ekkora bevételnél jár!

2013. aug. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak írom: rossmannba nálunk van 10 százalékos kupon (felétek nem tudom, hogy van-e), coop üzletekben pont gyüjtő kártyával és a szórólapról felmutatott/kivágott "kupon". Utolsónak az önkormányzathoz jövő héten megyek, köszi neked is!
2013. aug. 7. 06:50
 8/56 anonim ***** válasza:
86%
Az a szánalmas,aki emiatt bánt téged.
2013. aug. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 Józsi21 ***** válasza:
78%
Kéretlen tanács:esetleg a gyerkőcök kinőtt ruháit tedd fel a világhálóra,másnak még jól jöhet,neked meg lesz egy kis pluszod.
2013. aug. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
85%
Azt hittem, manapság már mindenki így spórol. Én is kb. ugyanezt csinálom, annyival más, hogy nekem nem kell ruhákat venni, mert a gyerekeink már nagyok, nekünk meg nem változik a ruhaméretünk, az idén még semmilyen ruhát nem is vettünk. Jók rám a 20 éves cuccaim. Figyelem az akciókat és mindig azt veszem, ami éppen akciós élelmiszerből is. Hiszen így marad másra is. Abszolút nem szánalmas. Szerintem az a szánalmas, amikor kólát és cigi, kocsit vesznek, nyaralnak és közben a fogaik rendbe tételére sajnálják a pénzt, bűzlik a szájuk az embereknek és fogatlanok. Az szánalmas.
2013. aug. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!