Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, hogy így...

Baranka kérdése:

Mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?

Figyelt kérdés
Kérném az adminokat Ne töröljék a kérdésem! Sajnos egyedül maradtam két kis gyerekekkel. Havi jövedelmem 75 ezer ft körül van szóval nem olyan sok. Spórolok ahogy bírok: stanby üzemmódot igyekszem kikapcsolni, kuponokkal fizetek szinte mindenhol, közeli lejáratú dolgokat is megszoktam venni,turiba vásárolok az esetek 80-90 százalékában, fürdővízet felhasználom mosáshoz, felmosásához, kert locsoláshoz. Igyekszem minél jobban odafigyelni, hogy minél kevesebbet használjak áramot, vízet stb. Gyerekőcőknek no name pelust veszek (szerencsére nem lett tőle bajuk).Szerintetek mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?
2013. aug. 7. 06:22
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
74%

Minden tiszteletem a tied. Egyáltalán nem vagy szánalmas. Nem tudom gyerektartást kapsz-e még, de mindenképp intézd el, ha nem kapsz.

Én is veszek no name pelust, ugyanolyan jó némelyik mint a Pampers vagy Libero. Kert locsolásához még tudom ajánlani az esővíz összegyűjtését akár vödrökben vagy hordókban, ha van.

Kuponokat én is ugyanúgy felhasználom, ha 100 Ft kedvezményt kapok is, akkor is!

Sok erőt és kitartást kívánok és sok örömet a gyerekeidben!

2013. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
23%

Igen okoska, csak ahhoz, hogy tok jol ellegyel a wifivel kell internet elofizetes meg egy router is de sebaj. (Hi-hi)


Most komolyan mindenki azzal a vizzel mosa a ruhait amibe beleaztatta az egesz napi koszt ami rajta volt?

2013. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim válasza:
38%
Ez abszolút normális.:)
2013. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 aspikami ***** válasza:
51%
22# De egy tapló paraszt vagy! Látszik neked meg van mindened, mert anyuciék kinyalják a segged. Te vagy a szánalmas nem a kérdező!
2013. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

Hát, nekem van egy laptopom, amiben van wifi, egy csomó jelet befogok és elég sok nincs levédve, nincs rajta jelszó. Egy lakótelepen lakok, tehát elég sok a lehetőség:)

Na, ezekre olyan lazán kapcsolódok, hogy csak na.

Remélem majd a kényeskedő válaszoló is kerül olyan helyzetbe, mikor már nem lesz anyuci meg apuci, vagy éppen kirúgják a munkahelyéről, ha egyáltalán van neki, vagy épp egyedül marad 1-2 gyerekkel, de jövedelme se lesz, mert addig csak eltartották.

2013. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas, én éhen halnék, minden tiszteletem a tiéd. Ha nagyobb lesz a pici és el tudsz menni dolgozni, könnyebb lesz.
2013. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

Mindenki ott spórol, ahol tud!

Akinek az életében ma még nem szükséges a spórolás, az nem is igazán tudja, hogy az mit jelent.


- Azért azt gondold végig, ha fürdő-, mosó-vizet használod a kertben öntözővíz, miket öntözöl vele: virágot, vagy élelmiszer-jellegű növényeket. A vízben levő mosószer, tisztálkodó-szer miatt!

- Nézz szét a 100-asokban is, sok minden kajafélét is lehet már ott is kapni, pl. kávét-teát, tésztaféléket, rizst, lisztet, sót, dobozos májkrémet, stb. hasonlókat olcsóbban mint máshol. Ráadásul ma már közöttük is van, amelyik pontgyüjtő kártyát ad, bizonyos vásárlás után x % kedvezménnyel vásárolhatsz náluk.

2013. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem szánalmas. Az a szánalmas, aki egy nap alatt elkölti az egészet, utána meg sajnáltatja magát.
2013. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim válasza:

Én ezt nem szánalmasnak, hanem leleményesnek találom! :)

Szerintem abszolut jól csinálod!

2013. aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
nem hogy szánalmas, de elismerésem, hogy talpon vagy
2013. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!