Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, hogy így...

Baranka kérdése:

Mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?

Figyelt kérdés
Kérném az adminokat Ne töröljék a kérdésem! Sajnos egyedül maradtam két kis gyerekekkel. Havi jövedelmem 75 ezer ft körül van szóval nem olyan sok. Spórolok ahogy bírok: stanby üzemmódot igyekszem kikapcsolni, kuponokkal fizetek szinte mindenhol, közeli lejáratú dolgokat is megszoktam venni,turiba vásárolok az esetek 80-90 százalékában, fürdővízet felhasználom mosáshoz, felmosásához, kert locsoláshoz. Igyekszem minél jobban odafigyelni, hogy minél kevesebbet használjak áramot, vízet stb. Gyerekőcőknek no name pelust veszek (szerencsére nem lett tőle bajuk).Szerintetek mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?
2013. aug. 7. 06:22
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki kérdezte már. Kapok gyerektatást igen a 75 ezerben már benne van az is. Nehezen megy, sőt nagyon nehéz. Hogy jusson is maradjon is!
2013. aug. 8. 20:58
 42/56 anonim válasza:

Kérdező, ne magyarázkodj az anyagi helyzetedről idegeneknek, hiszen mi közünk hozzá?


És nyugi, nem szánalmas. Én életművésznek nevezlek, hogy ennyiből ki tudsz jönni, mert én nem lennék képes.


Minden tiszteletem a tied.


egyébként túl sokat foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak rólad. Fiatal lehetsz még.


Senkinek semi köze az életedhez.

2013. aug. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok és kitartást kívánok! Mi is nagyon odafigyelünk minden apró költségre, kiadásra, mint ahogy szerintem egyre több család.


Ha van facebookod, akkor a gyerekruhákat ott is el tudod adni, számtalan csoport van adok-veszek témában. Sőt, a napokban beárazott főzőtököt is kínált egy helyi ismerősöm, villámgyorsan el is vitték tőle. Nagyon leleményes volt.

2013. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
22-nek!!!Nem kell router sem pedig int.előfizetés ahhoz,h.a telefonom wifin keresztül csatlakozzon más nem korlátozott internet elérhetőségéhez!De örülök,h.tényleg te okoskázol,a mérhetetlen sok tudásoddal!!!!Töröltesd magad erröl az oldalról,mert nem vagy idevaló!hi-hi-hi-hi-hi!!!:-D
2013. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓ!Nem olvastam visszább!Nem írtam volna a wifiről!Drága rendörkém!Te/Ti nem értünk dolgoztok ha nem ellenünk a mi adónkból büntetéseinkből futja a fizutokra,a netre,meg azt a zabát is mi vettüknektek ami a hűtődben várja h.meghamikázdd!Tudod,van egy jó öreg mondás...Mindenki rendőrnek születik...!
2013. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
0%
En meg belelepek a szadba te undorito patkany
2013. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Attol meg lopasnak minosul mas netjet hasznalni hulyegyerek. Leszarom hogy ki vagy es hogy mit gondolsz, de hogy a valo eletben nem lenne ekkora pofad az tuti
2013. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
34%
Menő vagy rendőrkém!!!Te engem ne undorító patkányozz le amíg én tartom a popokádat!A kenőpénzeket nem szabályellenes elfogadni véletlenül te tahó?!?!Az nem lopás!?!?Nagyobb tolvajok és bűnözők vagytok mint bármelyik állampolgár!!!Tanultál volna tovább rendörkeee!!!
2013. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Azt javaslom találkozzunk, és beszélgessünk el ezekről a kenőpénzekről, meg a ki tart el kit dologról :)
2013. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:

Ovisok!

Rendezzétek ezt le privát üzenetben! Baromira nincs köze a kérdéshez, és senkit nem érdekel a szánalmas kis erőfitogtatásotok!!!

2013. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!