Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire szánalmas, hogy így...

Baranka kérdése:

Mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?

Figyelt kérdés
Kérném az adminokat Ne töröljék a kérdésem! Sajnos egyedül maradtam két kis gyerekekkel. Havi jövedelmem 75 ezer ft körül van szóval nem olyan sok. Spórolok ahogy bírok: stanby üzemmódot igyekszem kikapcsolni, kuponokkal fizetek szinte mindenhol, közeli lejáratú dolgokat is megszoktam venni,turiba vásárolok az esetek 80-90 százalékában, fürdővízet felhasználom mosáshoz, felmosásához, kert locsoláshoz. Igyekszem minél jobban odafigyelni, hogy minél kevesebbet használjak áramot, vízet stb. Gyerekőcőknek no name pelust veszek (szerencsére nem lett tőle bajuk).Szerintetek mennyire szánalmas, hogy így próbálok spórolni?
2013. aug. 7. 06:22
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem fitogtatom az erőmet 31éves nő létemre!Én csak megvédtem a kérdezőt és válaszoltam normálisan a kérdésére,err hazánk rendőrkéje tolvajnak nevez,majd még a számba is bele lépne!!Na jó h.nem hagyom!Ingyen kondizik,mert a rendöröknek az is jár,h.a gumibotot legyen erejük felemelni ha a tüntetéseken püfölni kell a magyart!!!Szabad idejében meg itt unatkozik!

Bocs,én voltam a hülye,h.felvettem a kesztyűt egy ilyen senkiházi bitang emberrel,ki ha kell halni nem mer...!

2013. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

Nem rendőr, egy unatkozó 13éves hülyegyerek, be ne vegyétek ezt a rossz dumát... ha rendőr lenne nem vagánykodna a butaságával...bár...:)


Kérdező: egyáltalán nem szánalmas,legyél büszke magadra,hogy erődön felül teljesítesz! További sok sikert!

2013. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 Pötyös Panni válasza:
0%
Inkább az a szánalmas, hogy ilyen anyagi helyzetre két gyereket is szültél..
2013. aug. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
87%

Na gratulálok!Ha nem a rózsa dombon laksz,ne is szűlj!

Te vagy itt a leg szánalmasabb,pöttyös panka vagy ki a frász vagy!

Lehet szebben tiszteségesebben fogja felnevelni a gyerekeit mint ahogyanyád téged nevelt fel!

Kérdezö: Sok gratuláció neked a kitartásodhoz!

2013. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
100%
Olvasva a vàlaszokat abszolút nem lepődtem meg, hiszen a magyar a magyart is simàn hàtba döfi. Egy anyuka egyedül neveli a gyermekeit ennyi pênzböl? Le a kalappal, nagyon sajnàlom... Szégyelljék magukat azok akik bàntjàk. Ez a szànalmas, nem ahogy spórol.
2014. jan. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
xd kabaré
2014. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!